Banánistán, nebo totalita v USA? Proti myšlence postavíme násilí...

 

Jak zastavit Trumpa?
Jak zastavit Trumpa? Násilím...

 

Hele, letí ptáček, je říkánka pro děti na odvádění pozornosti. V totalitě či Banánistánu postavíme myšlence a diskuzi násilí. Kam až jsi se dostala, bývalá svobodná země, nazývaná dnes USA?

 

Odpůrci Trumpa si vzali ponaučení z banánových republik a každý mítink se snaží rozbít hrubým násilím, blokováním silnic, vyvoláváním rvaček a šarvátek. Včera blokovali svými auty hlavní silnici vedoucí na předměstí Phoenixu, kde Trump měl vystoupit na dalším ze svých mítinků. V místě se vytvořila několika kilometrová zácpa a znělo rozzuřené troubení  řidičů, kteří nemohli projet.

Ale záhadu, proč se akce uskutečnila až dlouho po té, co se davy zájemců shromáždily na mítinku ve Fountain Hills, nikdo, ani Agentura AP, nedokázal vysvětlit.

 

 

 

 

 
 

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
benda
před 7 měsíci

myšlenkový kolos trump: zahájíme multimilionové deportace (jen při této myšlence se sbíhají východoevropským nacistům výkaly v tlamách) vy mě asi nemáte rádi protože já nepotřebuji vaše peníze (myšlenka z řeči před republikánskou židovskou organizací, s tím jistě pokorný také souzní), o KKK nic nevím nenastudoval jsem si to (český nacista jistě dodá že dnes jsou američtí černoši jak utržení ze řetězu), nechme islámský stát a asada ať se navzájem povraždí, americká armáda uposlechne nezákonné rozkazy pokud je vydám já, mám velký penis...

a k tomu ty dojemné starosti českého nacistického individua o stav americké svobody, vystřižené z nějakého protektorátního magazínu

vostok
před 7 měsíci

Bendo trolle

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...