Kdo vyhrožuje ministru Zaorálkovi, že se posledních čtrnáct dnů totálně sesypal?

Celou dobu ministr Zaorálek překvapoval často neohroženými postoji k migraci a jeho postoje narozdíl od západních sousedů byly velmi i často značně realistické.

Před čtnácti dny se najednou po příjezdu z Bruselu totálně sesypal

A od té doby:

Česká republika by podpořila případné návrhy na rozšíření sankcí EU na ty občany Ruska, kteří se podílejí na perzekuci ukrajinské pilotky Nadiji Savčenkové. Po příchodu na jednání ministrů zahraničí osmadvacítky to novinářům v Bruselu řekl šéf české diplomacie Lubomír Zaorálek.

Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek tvrdí, že Rusové vozí do Evropské unie uprchlíky například letecky. "Rusové jsou velmi činorodí v tom, že nám uprchlíky vozí z jihu všelijakými severními cestami, například letecky. Doložitelně nám naši slovanští bratři pomáhají v tom, aby nás zásobovali co největším množstvím uprchlíků," má Informace z pondělní schůzky ministrů zahraničí EU v rozhovoru pro úterní Hospodářské noviny.

Přitom Rusko nedělá nic jiného, než Rakousko a další státy už dlouhou dobu: Merkelová potřebuje gastarbeitery, Rusko je odmítá, tak je naloží do autobusů či letadlel a šupem je posílá do Německa ke kancléřce Merkelové, která o ně prosila!

 

Nehledejte vyjádření růžných politiků ve smyslu "co řeknou", ale proč a především "odkdy " to řeknou. Tam bývá spojitost, nátlak či vydírání!

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
anabel
před 7 měsíci

Zaorálek je projevem odumírání české státnosti, říká politolog Oskar Krejčí

"Současný český ministr zahraničí je koulí na noze sociální demokracie. Dávno tvrdím, že nikdo, kdo se cítí levicově orientovaný a přeje si humanistické řešení mezinárodních konfliktů, neměl by dávat svůj hlas ČSSD, dokud si tato strana neudělá pořádek na Ministerstvu zahraničních věcí. Lidé, kteří místo obhajoby národních zájmů pěstují rusofobii, patří do TOP 09, ne do sociální demokracie. Tedy z hlediska představ českého voliče o rozvrstvení stranického systému."

Celý rozhovor zde:
http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/z...

ondra
před 7 měsíci

Představuji si zpětně období 2014 - 15, kdyby na židli ministra zahraničí ČR seděl K. Schwarzenberg.
Nebo někdo z ODS.

Jaké by byly jejich reakce na Putina a RF?

anabel
před 7 měsíci

Stejné jako Zaorálkovy reakce. Nevidím žádný rozdíl mezi vládami TOP09, ODS a ČSSD.

anabel
před 8 měsíci

Co na to voliči ČSSD, že jejich jménem a jménem České republiky se pan Zaorálek vyjadřuje oficiálně na twitteru takto, asi se právě vrátil z americké ambasády:

Lubomír Zaorálek @ZaoralekL 14.3.
Probiha debata o stavu nasich vztahu s Ruskem. Rusko hraje jinou hru nez my. Hraje podle jinych pravidel. Proto se nepotkavame.

Lubomír Zaorálek @ZaoralekL 14.3.
Rusko nemeni svuj zpusob chovani. Zustava nevypocitatelne. Proto si neumim predstavit navrat k beznemu provozu.

https://twitter.com/hashtag/FAC?src=hash

Anna
před 8 měsíci

PROČ UŽ TOHO ROPUŠÁKA ZVORALA NENAKOPOU DO P....E.

LAVINA
před 8 měsíci

To co z pana ministra zahraničí v poslední době vypadlo moc inteligentní nebylo. Je to stejná změna jaká se udála s premiérem po návštěvě USA. Ale stejně ať jim vyhrožují čím chtějí, musejí tihle přece vědět, že kdyby jednali čestně, měli by národ na své straně. Oni se místo toho jen bojí. Když se nevzepřou s národem , bude to muset dokázat národ sám. USA může vyhrožovat vojenskou intervencí NATO - ti si další Ukrajinu rozmyslí když je Putin zpět ze Sýrie opět v Evropě . A EU ať sis voje dotace nechá, byli jsem před nimi budeme i po nich.

Doga malor
před 8 měsíci

To je Kozí hlava todle si snad někdo vymyslel to není pravda .

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...