Vážně u nás ministře Chovanče běženci nejsou? Vážně to máte pod kontrolou?

 

Úsměvné je, když v OVM vykládá o extremismu dle běžných lidských měřítek extremista Matěj Stropnický a vyučuje, jak bojovat proti jiným extremistickým silám. Není to schizofrenní?

 

Stovky Ukrajionců nebo těchto osob v celé oblasti. Jsou to vážně turisté?
Stovky Ukrajinců nebo těchto osob v celé oblasti. Jsou to vážně turisté?

Zloděk křičí: chyťte zloděje a chce práskat jiné extremisty, než je on sám?

A stále tvrdí, že strašení přispívá k extremismu, byť sám straší ostatní, že nás bude udávat a zavírat, pokud budeme bránit migrantům, aby vstupovali na naše území. Je to fraška, nebo Moravcův záměr? Proč Stropnický nejde ukázat svým přístupem svoji aktivitu, přestane se zaštiťovat tatínkem Stropnickým a neodstěhuje se třeba do Chánova? Totéž nabídli Kocábovi a ten se zhroutil! Dienstbier utekl jak malý kluk a Stropnický utíká divadelními kanály. Jako politik má jít tento extremista příkladem, nebo ať zavře ústa!

 

Navíc je zvláštní slyšet, že u nás není skoro žádná migrace, ale jak to vypadá v praxi?

Praha 13.3.2016  stanice   DEPO Hostivař

Stovky Ukrajinců, desítky, možná stovky záhadných osob, mluvících "nějakou řečí", která zní jako arabská. Nikdo z nás neví. Co jsou zač? A není to poprvé. Co dělá policie? Má o těchto osobách přehled? Na tyto otázky by mělo odpovědět ministerstvo vnitra.

Upřeme pozornost tímto směrem! Možná ti teplákoví Ukrajinci jsou turisté, co zaplňují pražské hotely včetně těchto snědých osob. Ale upřímně, kdo tomu uvěří, pokud tam nebude policie a tito lidé se neprověří? Podobné skupiny jsou tam často a především Ukrajinci tam jsou neustále. I když poslední dobou se "klientela" mění.

Lidé se bojí a zde je má police jak na dlani. Přesto nahání ty, co se bojí, ale nevysvětlí, kdo toto jsou!

 

 

Rubriky:

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Medved
před 7 měsíci

Jako vymyslet článek na základě fotky z které nikdo nic nepozná....paniku je porad treba udržovat

Petr Pokorný
před 7 měsíci

Vážený pane Medvede, předpokládám, že čtete stejně jako většina čtenářů, kteří potom nechápou, o čem je řeč. Nadpis a obrázek. V textu to máte jasně napsané: Podobné skupiny jsou tam často a především Ukrajinci tam jsou neustále. I když poslední dobou se "klientela" mění. Tudíž to není na základě jednoho či party arabsky mluvících, ale na základě násobně viděných skupin, navíc uváděných přesně lokalitou. Jinak děkujeme za připomínku, ale přečtěte si to prosím ještě jednou. Hezký den přeji.

Koumeles
před 7 měsíci

Jako pěkná paranoja .... Rámeček z malovani...

Kláda
před 8 měsíci

To není jen tahle fotka, po Praze se denně potlouká slušný počet Afričanů, kteří tady evidentně nemají co dělat, je to vidět z jejich vystrašených očí z toho jak se kolem sebe neustále ohlížejí. Nejsou to studenti ani lidé trvale žijící tady. To se hned pozná. Pravděpodobně sešli z cesty do Německa

Petr Pokorný
před 8 měsíci

Ano, máte pravdu, i fotek jsme měli víc. My jsme však chtěli upozornit na tuto koncentrovanější lokalitu, kde od hotelu Solidarita přes konečnou Metra Depo Hostivař po množství ubytoven za stanicí Černokostelecká se pohybuje velké množství bezprizorních lidí evidentně z Ukrajiny po tyto neznámé národnosti, ale policie tam nikdy viděna nebyla. Prostě o tom nevíme. Je to stejné, jako se stále psalo, že chudáci od policie před léty nemohou najít mafiány z Ukrajiny, přitom byli každou neděli v různých stanicích Metra a za úplaty rozdávali práci, načež v mercedesech odjížděli jinam. Otřesné a do očí bijící bylo Výstaviště (bývalý Park kultury a oddechu Julia Fučíka) přímo na očích policajtů... Pak na nátlak lidí udělali šťáry skutečné a mafiáni odtáhli. Mnozí si asi pamatují.

Skolastikus25
před 8 měsíci

A v čem je problém, jelikož jsou cajti placeni z daní je jejich zaměstnavatel daňový poplatník, jdou li tedy cajti proti svému zaměstnavateli tak s nimi rozvázat pracovní poměr v tomto případě přestat platit daně ať si je platí politici ze své kapsy. Nevím už skutečně nač se ještě čeká.

Policie
před 8 měsíci

narazila na migranty ve vlacích i na nádražích. Byli mezi nimi Iránci, Pakistánci a občan Maroka. Policisté je převezli do záchytných zařízení a zahájili s nimi řízení o vyhoštění.

SVAROG
před 7 měsíci

Fajn, policie funguje. To je oficiální, jsou tu však prapodivnosti - najednou se objevilo množství černochů a Arabů na sídlišti ve Stodůlkách. Evidentně tam obývají celý minimálně jeden blok s byty, místní se jich začínají bát. Mám tam odsud kolegyni. Jakoby přišli odnikud, tihle "osadníci" tam nikdy předtím nebyli. Na VŠ zahraniční studenty rozhodně nevypadají...rád bych se mýlil leč napadá mne jen to, že kvóty jsou oficiální ukolébavka a mezitím tady jede tajný dovoz, aby byla Angela spokojená jak psal v mailech pan premiér. Kéž bych se mýlil

Lomcovák
před 8 měsíci

Ad volby v Německu: Nezdá se vám, že volební výsledky jsou zfalšované?
Vždyť Zelení a soc. dem. jsou ještě větší vítači než Makrela?!
Zatímco v Porýní-Falci Zelení propadli z 15,4 % (2011) na 5,3 % (2016), v Bádensku-Württembersku vyskočili z 24,2 % (2011) na 30,1 % (2016)...

Zemské volby Baden-Württemberg 2016
https://de.wikipedia.org/wiki/Landtagswa...

Zemské volby Baden-Württemberg 2011
https://de.wikipedia.org/wiki/Landtagswa...

Zemské volby Sachsen-Anhalt 2016
https://de.wikipedia.org/wiki/Landtagswa...

Zemské volby Sachsen-Anhalt 2011
https://de.wikipedia.org/wiki/Landtagswa...

Zemské volby Rheinland-Pfalz 2016
https://de.wikipedia.org/wiki/Landtagswa...

Zemské volby Rheinland-Pfalz 2011
https://de.wikipedia.org/wiki/Landtagswa...

benda
před 8 měsíci

je načase, aby české nacionálně uvědomělé elementy začaly vysílat k německým volbám pozorovatele

Lomcovák
před 8 měsíci

:-))))))))))))))

benda
před 8 měsíci

na místě je vytvoření občanských hlídek, které budou prověřovat dokumenty lidí s příliš tmavou kůží. Policie je spřažena s marxistickou socdem diktaturou a proto jí občané nedůvěřují

Franta Kukla
před 8 měsíci

Parate parate. ..Vám už vážně hrabe prý stovky lidi...tak tam čekalo víc ukrajincu.Zkuste si stoupnout kolem 18hod na Kacerove a budete psát o stovkach...ve vašem podání o tisicich.Skoda že jste nevolal policii...a neřekl o stovkách bezencich...hned bych vás poslal do Bohnic.Priste doporučuji Václavské namesti...tam vám hrabne...

Vykulený
před 8 měsíci

To je dobře, že potvrzujete, co je v článku. Těch míst je skutečně hodně a není na škodu, že víte i o jiných místech. Tím spíš by policajti měli začít pracovat!

Jaroslav Matuška/Zeoli t
před 8 měsíci

"...Jsme s Tebou, vojáku protievropanských sil. Salutuje M. K.“

http://protiproud.parlamentnilisty.cz/po...

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...