Rozkradla Marksová 400 miliónů na pochybné školení neziskové organizace?

 

Dienstbier a Marksová
Dienstbier a Marksová

 

Mezi lidmi běží záhadná zpráva: Marksová zpronevěřuje peníze na školení pro úzkou skupinku lidí a prohání to přes utajenou neziskovou organizaci. Kolik z toho jde na osobní ohodnocení kamarádek v neziskovce pani Marksové, zda je zpronevěřila osobně i sama Marksová, by měla policie ihned prověřit!

 

CO DĚLÁ STRANA ČSSD, ŽE TO NEVIDÍ?

JAK TOTO ODČERPÁVÁNÍ PENĚZ SOUVISÍ S OBROVSKÝM DLUHEM, KTERÝ MÁ?

Marksová nemá peníze na sociální případy, na lidi s těžkým onemocněním. Nemá dokonce peníze ani na platy žen a mužů, kteří skutečně dělají za nízké mzdy v terénu např. "sociálky - nepojistné sociální dávky", aby měli čas najít ty, kteří nepracují, protože práce jim "smrdí". Ale pro své genderové neziskovky dokáže rozkrást 400 miliónů?

Trochu jinak odůvodněná, ale se stejnou finanční výší je i oficiální žádost zde. Proto i  Pařát dnes se jednoznačně přidává k ECHO 24 a bude bedlivě čekat na odpověď!

 A další bomba u Václava Moravce vše potvrzuje! Skutečně stojí za to, byť mnozí pochybovali. Rozkrádání, a jinak se to nazvat nedá, v obrovském měřítku! Ale oficiální vyjádření, po kterém Dienstbier koktáním potvrzuje, hovoří za vše!

A pozor! Čím víc pomáhá Dienstbier a feministka gender Marksová - Tominová a vykrádají státní rozpočet, tím více přibývá vyloučených lokalit. Nemělo by to být obráceně?

I zde se přiznali, že pracovat je pod úroveň!

Cikáni dosáhnou na příspěvky na bydlení, na stravu, ošacení, kulturní vyžití dětí a další.

 

 A v přímém přenosu u Moravce to dokonáno jest! Rodina, ale pozor, umělá, pěstounská dostane na dávkách 48 tisíc, úředníce dostane na platu 15 tisíc. Kde to jsme, ptá se Dienstbiera místopředsedkyně ODS a starostka severočeských Obrnic Drahomíra Miklošová. To je kšeftíček!!!

 

 

Řada podnikatelů i podnikatelských spolků se vymezila proti rozhodnutí ministryně Michaely Marksové utratit 400 milionů za genderová školení. Také Asociace podnikatelů a manažerů nesouhlasí s takovým plýtváním veřejnými prostředky. Myslíme si, že 400 milionů korun lze využít lépe, než na podporu neužitečné činnosti několika zbytečných partiček, které dělají z komára platové nerovnosti velblouda brutální diskriminace.

Před dvěma měsíci oznámila paní Marksová, ministryně práce a sociálních věcí, že stát finančně přispěje na vyrovnání platů žen a mužů. Jak to udělá? No přece šikovně. Pod zástěrkou narovnávání platů vytvořila ministryně Marksová bohatý zdroj peněz pro své spřízněné, genderově zaměřené organizace, píše i ECHO 24!

Za 400 milionů korun budou džendrovky radit a vzdělávat.

 

 

 

Zde je originál výzva  ECHO24,  ke které se připojujeme!

 

Paní Marksové jsme 2.5.2016 odeslali výzvu, v níž ji žádáme, aby

ukončila své aktivity ve věci sledování a kontrolování výše platů podle pohlaví

odvolala státní finanční podporu genderovým aktivitám

zastavila implementaci autoritářských nástrojů do právního systému demokratické České republiky.

 

Mimochodem Člověk v tísni navrhuje Dienstbierovi: vytvořte neziskovou agenturu, která bude zastřešovat agentury, které budou mít pod sebou "agentůrky" místní. Okopírováno od sovětského vědce o bezpečnosti práce a třístupňové kontrole! (To říkal na kameru!!!)

 

A nakonec proti nesmyslům Člověka v tísni opět vážně: pokud připočteme další desítky miliónů v součtu miliardy na projekty neziskových organizací nenáviděné, ale důležité bruselsko-americké spojky Dientsbiera, Dienstbier chce do ghett poslat 10 miliard. Polovinu Romů se stále... o kterých se také ví, že sice nic neudělaly, ale zato hodně utratily, je pohled na tuto skupinu tristní!

P.S Perlička. Můj přítel cikán (jeho slova, že Rom není) říká, že je vše sviňárna.  A pokračuje: mám dluhy, měl jsem i exekuci. Ale jinak žít neumím. Přesto pracuji, nikdy nedělám áčka a splácím. (Mohu potvrdit a adresu i zaměstnavatele znám) Ale v tomto systému již k cikánům nepatřím. Můj bratranec dostal čtyřpokojový byt a dostává na něj peníze, protože má (tuším) deset dětí. Nikdy nepracoval, jeho žena také ne, pracovat nikdy nebudou a mně říkají, že jsem debil, protože když chodím do práce, tak nedostanu nic. A je vymalováno...

 

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
novota
před 5 měsíci

Na co potřebují socani a bureš peníze na neziskovky, inkluzi , likvidaci školství atd. aby je volili lidé z IQ 80...http://www.novinky.cz/ekonomika/404239-k...

novota
před 5 měsíci

Chovancova policie utekla...http://pravyprostor.cz/proc-policie-utek...

opus111
před 5 měsíci

To byste pane Novota teprve poznal, co je to totalita, až by se takoví idé z pravého prostoru nebo Aeronetu či Kapal dostali k moci.

Naštěsí se tito lidé k moci nikdy nedostanou, protože většina lidí to má v hlavě srovnané a ví, že tyto blábolisty nemá brát vážně.

A tak je to v pořádku, ovečky chycené v pasti SEKTY hezky pravidelně posílají penízky a VK či Kapal jsou vysmátí, jak jim na to ti s nižším IQ skočili. Vše je jak má být, každý svého štěstí strůjce.

Patholog
před 5 měsíci

Jde vidět, že jste zmasírovaný ČT a její propagandou. Vy nevidíte že před imigranty byl již dopředu schválen zákon že kdokoliv jsem příjde tady může zůstat? To to už před 3 léty. Za komunismu kdo nepracoval byl příživník a šel do basy kde lepil pytlíky. Jde vidět že nemáte všeobecný přehled. Pan V.K z Aeronetu i pan Kapal ze svobodného rádia ví více než vy. A vy jen papouškujete to co někdo před Vámi již řekl.
Právě takoví jako Vy by měli být mezi prvními kdo bude za tyto dezinformace pykat.

opus111
před 5 měsíci

Zákony v ČR, aby tady mohl kdokoliv zůstat byl přijaty dávno předtím než vy uvádíte. Dokonce mnohé přešly z jednoho systému "komunistického) do systému kapitalistického. V mnoha ohledech je kontinuita. Už za vlády Zemana by na území ČR více než 50 000 uprchlíků kvůli konfliktům na Balkáně.

Nechi se přít, jestli mám nebo nemám všeobecný přehled. V každém případě jste dokázal, že právě vy vůbec nic netušíte o zákonech týkající se azylové a imigrační politiky a zákonů v ČR.

Kapal si jednoduše vymýšlí naprosté hlouposti. Například tvrdil, že jsme poslední ze dvou zemí, kde platí akcie na doručitele.

Když jsem mu doložil, že už Nečasova vláda to zrušila a všichni si museli akcie zaknihovat, tak samozřejmě nereagoval ani se posluchačům za to fó-pas vůbec neomluvil.

A takových hloupostí tam Kapal šíří desítky každý měsíc.

Já už to ale neposlouchám, je to skutečně ztráta času, stejně jako neposlouchám už ty bláboly na Svobodném vysavači, kde řádí nějaký Hlávka, to samé jako Kapal, jen trochu jinak zaměřený.

Tonda
před 5 měsíci

No jo, oni to dělají sofistikovaně, ale ten, co nejvíc krad, byl sociální dešmokrat!

opus111
před 5 měsíci

"Běží záhadná zpráva", to už je trapnota ja z Blesku.

Podobný způsob šíření nesmyslů používá nějaký Kapal na SVR, ten zase říká, že má informaci z důvěryhodných zdrojů ve Sněmovně. Samozřejmě většina lidí si nic neprověřuje a zpětně nevyhodnocuje. A tak se vyrábí jakýkoliv mediální obraz o komkoliv.

Legrační je, že titíž lidé pak nadávají na ČT, že je neobjektivní a neinformuje pavdivě.

Ale v alternativách je situace dramaticky horší. Pak se nedivím, že jsou i snahy takové alternativy nějak omezit. Například Aeronet je naprosto šílený web, to už hraničí s paranoiu nebo jinou duševí poruchou redaktora VK.

Tento článek se vám pane Pokorný nepovedl, informace typu "jedna paní povídala" to jsem si opravdu až doposud myslel, že máte na víc. :)

Tonda
před 5 měsíci

Hele, voni jsou dement, že? Nejni tam nápsáno, že to navazuje na oficiální verzi a že to byl jenom spouštěč? A že ta oficiální verze je pravdivá a potvrzená dokonce našívaší televizí? Nejste ten sociální demokrat, co také nejvíc krad?

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...