Rakouské volby? Nadšení, nejlepší výsledek, jaký jsme si mohli přát! Děkujeme!


Blesková zpráva

Přátelé, nechytejte se za hlavu. Naopak. Srdcem slušní prohráli, ale k čemu by byla zodpovědnost s nula nula nic hlasy navíc, když by nešlo nic udělat a vše špatné by šlo na hlavu Svobodných a to dobré na hlavu Zelených mozečků a multikulti?


Naopak, tento výsledek ukazuje, že kvas dozrává dokonce i v Rakousku!

 

Bublá to všude kolem nás a až to vytryskne, už to nikdo nezastaví. Vyhrát o těch pár mizerných tisícovek by znamenalo usnout na vavřínech pro mnohé. Toto se naopak přelévá dál. Ani Brexit nemusí vyjít, ale je hlavní, že ten tlak proti EU není řízený, ale je veden odspodu, od lidí ze západu, východu, severu a jihu! Zatímco Brusel se drží zuby nehty na přísavkách penězovodů, v okamžiku kdy jim přerušíme přísuny peněz, rázem budou zahazovat stranické knížky Evropských hodnot jak komunisti v roce 1989!

Takže si pamatujte: čekejme, až ten chlapeček řekne, že král je nahý a v Evropě začnou praskat okovy! Ta doba svobody už je na dosah! Kdyby byl výsledek opačný, srdíčka svobody by to chvíli zahřálo, ale bylo by to smutné, beznadějné vítězství, zatímco toto je prohra, která nás akceleruje.

Prohra v bitvě předznamená vítězství svobody v celé válce! A konec evropské totality se blíží!

 

Rubriky: ~ Štítky:

Zpět na komentářeReakce na příspěvek

Jerry
před 5 měsíci

Spíš bych řekl že se blíží konec Evropy a to definitivní. Přece proboha nečekáte že volby něco změní - už teď vidíte, že NE! Vždycky budou zfixlovaný! Vy než se dohrabete k tomu, že byste ozbrojenou silou svrhli vlastní vlády a Brusel, tak EU donucená k tomu USA radostně zahájí válku (prochopitelně jadernou) proti Rusku. V Evropě, hlavně ve východní, kde jinde!
Ideální bude, když američani malou jadernou náloží vyhodí do luftu např. Eifelovku s tím, že to von, to Putin!
No a tím to bude vyřízený. Hluboce doufám ne v to, že se tak nestane, to je věc tak roku nebo i jen půl, ale v to, že poté už nebude žádný Brusel a místo USA bude spojený Tichý a Atlantický oceán a Rudé moře se rozšíří o plochu Saudské Arabie. Nejméně.

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...