Krnáčová, vrať se na Slovensko, Konvičkova akce vypadala jako terorismus?

 

Ze záběrů, kterých je stále víc, je vidět jediné: lidé se smáli, tleskali, se zájmem se dívali. Pak vystoupí pomatená primátorka Krnáčová ze Slovenska a zlámanou češtinou jektá, že keby to věděla, tak naozaj by tu hrůzu zastavila.

 

Vyděšení lidé? A zoufalí židé jsou v kanálu?
Vyděšení lidé? A zoufalí židé jsou v kanálu?

 

Pražský magistrát si stojí za svým postupem při akci příznivců Martina Konvičky, kteří předváděli příjezd islamistů do Prahy. Podle úředníků to bylo divadelní představení, během něhož bylo možné používat makety zbraní. Primátorka Adriana Krnáčová to ale považuje za jejich selhání a chce vyvodit personální důsledky.

Pak slyšíme, jak židé zalehávali a zoufale hledali kryty. Kuchařky běžely do úkrytů a zabarikádovaly se hrncema, je slyšet ve zpravodajství např. na Primě. Na serveru iDNES.cz pak zazněla i slova majitele pražské košer restaurace Aarona Günsbergera, který uvedl, že zinscenovaná okupace džihádisty pobouřila zejména Židy.

„Akce se odehrála v blízkosti židovské obce a my tu hrozbu vnímáme mnohonásobně víc. Pár metrů od toho místa seděli izraelští turisté, kteří to mají denně v krvi, takže ti lehli na zem. Reagovali tak, jakoby reagovali v Izraeli. No a za pět minut už to ví celý izraelský Twitter.

 

Pořád platí, že nebyl zákonný důvod tu akci zakázat," řekl v rozhovoru pro Aktuálně.cz Pavel Štefaňák, vedoucí oddělení správních činností a správního trestání na pražském magistrátu. Dodal také, že podle něj akce nerozněcovala násilí, naopak byla proti němu zaměřená.

Kdy jste si řekl „a dost, ta akce musí skončit“?

Pro nás bylo impulsem, když se k nám dostala informace o šířící se panice i mimo náměstí. Což v místě toho shromáždění nebylo zase tak zjevné, protože jsme byli přímo u toho a věděli jsme, co se děje. Ta informace o panice se k nám dostala od policie. Že se ozývají lidé na číslo 158 a mluví o střelbě na náměstí a taky došlo k nějakým útěkům do okolních ulic, což se k nám dostalo až zpětně, po pár minutách, během průběhu divadelního vystoupení.

A zatím na záběrech vidíme turisty, jak si to fotografují. A soudruzi z Evropských hodnot hledají, kde udělali bratři soudruzi s Merkelovou z východního Německa chybu...

Je jasné, že kdo chce poukázat na nebezpečí, musí šokovat. Zda to bylo vhodné, nebudu komentovat, protože jsem tam osobně nebyl. Ale aby extrémisté, jako jsou zastánci migrace, toto divadlo řadili jako nebezpečné, a skutečné zabíjení jako divadlo...?


A zde se podívejte, zda to byla lidská panika, nebo umělá panika mainstreamu a zastánců politiky Merkelové!

 

Proto i část diskuze z iDNES stojí za zamyšlení, že toto není pouze můj osobní názor:

Vlk Jaroslav 832

Směji se tomu, že tato událost vydala redakci idnes na tři články,

zatímco nedávno pobodaný židovský rabín jim nestál ani za zprávičku Rv.

+100/−1
 
 

Gabriel Danda 19930

Izraelci totiž dnes a denně zažívají tu lásku a porozumění vycházející z islámu.

Takže vlastně díky, iDnes. Sice jsem to v tom musel hledat, ale nakonec snad díky kouzlu nechtěného, dobrý.

+99/−1
 
 

Petr Mareček 13198

Pokud se izraelští turisté vrhali na zem. Není to náhodou důvod k zamyšlení. Zda je islám opravdu náboženstvím míru? :-)

+190/−7
 
 

Eliška Kučerová 16879

Izraelci leželi na zemi a Češi si Konvičku fotili. To je rozdíl mezi člověkem, který s vyznavači islámu má přímou každodenní zkušenost a který ji nemá. bylo by dobré nad tím přemýšlet.

+203/−8
 
 

Vladimir Sefl 67251

Naštěstí tady je to pořád jen parodie a delejme vše pro to, abychom nedopadli jak ti Izraelci...

+73/−1
 
 
Foto

Marian Tišer 1416

2 veci k zamysleni :

1.vazme si toho, ze jsme jedna z poslednich zemi v Evrope, ktera si muze takove predstaveni dovolit na tohle tema.

2. Je to vazne tema, kdyz ti, co s nim maji nejvice zkusenosti si ihned lehnou na na zem. Za to se jim na jednu stranu jako Cech omlouvam a na druhou stranu dekuji bo nam ukazali, ze tohle je opravdu nebezpecne tema.

Chranme si svoji svobodu a nepripusťme jeji omezeni, at nedopadneme jako v Belgii, Francii ci Nemecku..

+84/−2
 
 
Foto

Michal Malý 30609

Ukažte mi fotografii či video jediného izraelce, ležícího při této akci na zemi, prosím.

+80/−2
 
 

Matěj Škalda 96439

Podle toho nadpisu bych čekal, že se Konvička pokusil o převrat a střílel do davu, ale když se podívám na to video, tak vidím asi dvě stovky lidí kteří tam klidně stojí a smějí se tomu. :-P

+52/0
 
 

Jaroslava Kolihová 69773

Tak doufám, že se v té hrozné panice, toho Konvičkova brutálního útoku na lidské hodnoty, našel nějaký hodný muslim, nebo třeba nějaká zasloužilá soudružka, manželka muslima, která pomáhala. Třeba obvazovat raněné..

+75/−4
 
 

Tomáš Vlk 43690

Ostudu? To si dělá idnes studijním článkem jako je tento. Izraelci chapou hrozbu islamu.

+103/−8
 
 

Martin Svoboda 48384

Řada turistů byla překvapena, co že se něco takového může na veřejném prostranství odehrát. „Já jsem z Belgie a říkám vám, že je to velmi nebezpečné,“ řekl jeden z nich.

Belgičane, nebezpečné je tahat si muslimáky do země, a ne, hrát parodii na realitu, která jako jedny z prvních, čeká vás.

+94/−7
 
 

Petr Černý 7395

A tu paniku nikdo nenatočil ?

+36/0
 
 

Jiří Pražák 90212

Zkratka autorky BSE mluví za vše.

+72/−5
 
 

Rostislav Mansfeld 59898

To je tady nějaká propaganda před tím než přijede Merkel?

Na žádném videu se nikdo na zem nevrhá!

Ukažte důkaz! Velmi podivný zpravodajství!

Jediný kdo se mohou bát jsou občané SRN, který dnes vláda vyzvala, aby se připravili na výjimečný stav a měli doma zásoby vody, jídla, baterek, svíček atd.

Jsou toho plné noviny, jen v ČR nic.

Takže ještě jednou: nehodnotím kvalitu, načasování a místo. Pouze jednoznačně tvrdím, že poukázat na absurditu konání Merkelové před její návštěvou je správné, a zda je asociální blázen Konvička, který varuje před islámem, či Slovenka Krnáčová, nechám na jiných! A přidáme-li extrémistu Matěje Stropnického, který hledá každou záminku k poškození občanů České republiky, tak...

Kdo je vlastně větší magor?

 

Rubriky: ~ Štítky:

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
n
před 2 měsíci

Tady má bohůůůš hlavu ještě červenou a ve čtvrtek večer už bude hnědáááá....http://www.parlamentnilisty.cz/arena/mon...

Petr Pokorný
před 2 měsíci

Zajímavé, všude se lidé aktivně zúčastnili, pouze v košer restauraci natočili několika sekundové video dramatického úprku a pingl jenom zírá. Přitom prý lidé z Izraele nedělají paniku, jsou zvyklí, zatímco my ne. Divné video.

+++
před 2 měsíci

Merkelová má domluvit se Sobotkou přijetí 10 000 čmoudů z Německa.

+++
před 2 měsíci

Přijede multikulti fýrer Merkel.

+++
před 2 měsíci

Foto Babišovy primátorky Krnáčové (ANO) a Babišovy ministryně pro místní rozvoj Šlechtové (ANO) v čele 6. průvodu obscénních exhibicionistů v ulicích Prahy Prague Pride 2016, před týdnem:

https://twitter.com/adkrn/status/7644529...

https://www.praguepride.cz/wp-content/up...

KONVIČKA BYL PLNĚ OBLEČENÝ, I S ČEPICÍ.

Ale podle primátorky Adriany Krnáčové (ANO) měla být Úřadem hl. m. Prahy nedělní akce Iniciativy Martina Konvičky proti imigraci ZAKÁZÁNA.

Vážení voliči, krajské a senátní volby 2016 se kvapem blíží. Máte šanci dát zrádcovským politickým stranám ČSSD + ANO + KDUČSL, které chtějí zničit Evropu imigrační invazí, za uši, že už se z toho nevzpamatují.

+++
před 2 měsíci

Jj, imigrantku Krnáčovou (ANO) a imigranta Babiše (ANO) do Česka nikdo nezval a hele, už nám poroučejí a kolik si toho v Česku nakradli!

Krnáčová pár milionů v Transparency a Babiš rovnou půlku České republiky (dříve státní chemický průmysl - DEZA, Fatra, Precheza, Lovochemie, Synthesia, lesnictví a dřevařství - Uniles, Wotan Forest, potravinářství - dříve státní Kostelecké uzeniny, Kmotr Masna Kroměříž, Krahulík Masozávod Krahulčí, Mlékárna Hlinsko, Olma, Penam, Vodňanská drůbež, zemědělství - regionální podniky Zemědělské zásobování a nákup ZZN, Oseva, Agropodnik Domažlice, Agropodnik Hodonín, družstva atd.)

Proboha, kdo tu pakáž zvolil.

Idiotismus
před 2 měsíci

Každé hračkářství má zvukové napodobeniny zbraní. Pokud s tím vyrukuje nějaký izraelský chlapec, všichni z Izraele jsou v příkopech? Nebo tam se to neprodává narozdíl od Evropy?

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...