Let MH17 nad Ukrajinou: když tančí politické zrůdy na hrobech 298 nevinných mrtvých!

 

Zpráva z vyšetřování není nevěrohodná, ale přímo zločinná a podvodná. A kdo za tím stojí? Jako vždy USA?


Fraška, nebo svinstvo?
Fraška, nebo svinstvo?

 

Podívejme se, jak šel čas:

Data "naznačují", že to bylo Rusko. Hezké formulace.Naznačují, nebo prokazují?

 

Ve středeční zprávě Bellingcat uvádí, že odpovědnost za sestřelení malajsijského letounu nese dvacet ruských vojáků, kteří protiletadlový systém obsluhovali. Kterýkoli z nich ví, kdo osudnou raketu vypálil. Odpovědnost za smrt civilistů nese podle investigativní skupiny Putin a jeho ministr obrany Sergej Šojgu, kteří údajně o přesunu zbraně na východní Ukrajinu rozhodli. Kdy? V únoru 2016!


Zde prosím máte přímo pachatele a počet dávno předtím, než nizozemská skupina vynesla stejný ortel.
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/1705663-investigativci-ke-zkaze-mh17-presun-systemu-buk-na-ukrajinu-naridil-putin (v únoru 2016)


Důkazy o sestřelení letu MH17 Moskva zmanipulovala, tvrdí ...

www.ceskatelevize.cz/.../1532852-dukazy-o-sestreleni-letu-mh17-moskv...

1. 6. 2015 - Ve své analýze to uvádí skupina Bellingcat, která porovnala ruské fotografie .

MH17 sestřelili separatisté, Buk měli z Ruska, tvrdí analýza ...

echo24.cz/a/.../mh17-sestrelili-separatiste-buk-meli-z-ruska-tvrdi-analyza

12. 11. 2014 - Investigativní novináři z Bellingcat použili jako důkazy velké množství


 Divné, že závěrečná formulace je opět citována ve stylu Bellingcat

Proč vyšetřovali v takovém složení, když investigativní novináři z Bellingcat měli důkazy hned po sestřelení?

Vrchní nizozemský vyšetřovatel Wilbert Paulissen následně řekl, že letoun sestřelila raketa Buk. Takový je závěr forenzních vyšetřovatelů z pěti zemí. Jenomže, kdo jsou ty země, když podezřelí jsou "separatisté" za pomoci Ruska a Ukrajinci - stočlenná skupina mezinárodních vyšetřovatelů?

S Nizozemci spolupracovali australští, belgičtí, malajsijští a... Ukrajinští odborníci!

Takže podezření spadá na Ukrajinu a Rusko, přičemž se Ukrajina podílí na vyšetřování a Rusko ne?


Kdo je ten největší expert, který dodal materiály pro skvělou vyšetřovací komisi?

Nezaměstnaný, tehdy na mateřské, který odhaluje praktiky všech protiamerických zločinců...

Kdo sestřelil ukrajinské letadlo a že na Donbasu střílí Rusové? Nezaměstnaný to odhalil!

 

 

Těchto důkazů, jak a kdo pracoval na zaručeně pravdivé a objektivní zprávě je tolik, že uvěřit tomu může akorát hlupák. Stačí si povšimnout právě jenom oněch formulací, kdy známe už počet, okruh i místo, jenom je to jaksi možné, protože pravděpodobně to tam mohlo být, takže za předpokladu, že to tam bylo, tak je možné, že to i tam někdo udělal.

A stačí si všimnout ještě jedné fantasmagorické zaručeně pravděpodobné přípravy: sice se nevědělo, jakou trasou a v jaké výšce poletí letadlo malajsijských aerolinií, ale Šojgu a Putin připravili scénář dávno předem, převezli "BUK" na Ukrajinu, čekali, jestli nepřiletí ptáček, pardon nějaký Boeing, sestřelili ho a pak zase BUK odvezli do zátiší Ruska.

 

A to vyšetřili ukrajinští experti s ukrajinskými důkazy za pomoci holandského vyšetřovatele Paulissena. Fakt nezávisle?

Opět se tím můžeme dostat k testu inteligence: "Archeologové nalezli několik mincí s vyrytým datem 20 let před Kristem. Byly tyto mince pravé?" A na tomto principu je založena celá "důvěryhodná zpráva", které máme uvěřit.  A tak jenom můžeme povzdechnout:

Let MH17 nad Ukrajinou: když tančí politické zrůdy na hrobech 298 nevinných mrtvých...

 

Rubriky:

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
gogo
před 27 dny

Aeronet se s Opusem nesral a dostal za svoje trolleni ban:

Administrátor
Opus dostal ode mně banán. Nebudu tolerovat, aby někdo roznášel o našem serveru na jiných webech pomluvy, že jsme žumpa a současně se dožadoval toho, abychom mu tady umožnili volně komentovat. Na AE News může každý psát, co chce. Já ale jako admin můžu zabanovat, koho budu chtít. VK mi do toho ani nesmí mluvit, taková je dohoda naší spolupráce. Tento projekt tvoří skupina dobrovolníků a jestli to někoho neuráží, tak mně ano, abych tady četl o tom, že jsme žumpa. Nikdo nikoho nenutí číst AE News a nikdo z nás nepíše na našem serveru o tom, že nějaký jiný XYZ alter-server je žumpa. AE News respektuje ostatní servery alternativy a nikdy proti nikomu neútočíme. My si hledíme svého a netrolujeme na cizích serverech. Pokud je názor vyjádřen slušně a není v něm cítit trolling proti našemu serveru, komentář nikdy nesmažu, i když je kritický. Ale číst tady o tom, že jsme žumpa a hned za tím, že Bohouš Sobotka je lumen a jeho vláda nej a bojuje proti migraci (asi Opusovi nedošlo, že ta samá vláda vyčlenila 0.5 miliardy na první dva roky na integraci arabášů do ČR), tak to opravdu tady trpět nebudu. Opus může jít na mainstream a tam plivat na alternativu a psát o žumpách a vychvalovat Sobotku s plzeňským „turboprávníkem“ Chovancem, tam to určitě ocení, tady takové provokatéry tolerovat nebudu.

Hrubec
před 30 dny

Při vletu Malajského letadla na území Ukrajiny bylo toto letadlo naváděno Řízením letového provozu této země a ne Ruska. Veškerá komunikace mezi letadlem a řídící věží, kde sedí Ukrajinští letečtí dispečeři, ne žádní Rusové, probíhá na určené frekvenci a to pouze mezi pilotem a leteckým dispečerem. Tento člověk jako jediný může provést korekci dráhy letu, což také provedl o 17. km směrem k území proruských separatistů. Takový příkaz nemohl vydat sám, k tomu musel dostat příkaz prostřednictvím nadřízeného. A ještě jedna věc, jak dlouho bylo místo dopadu trosek letadla znepřístupněno pro západní vyšetřovatele, dosti dlouho na to, aby přestali existovat jakékoliv důkazy o zapojení Ruska, či proruských separatistů. A pak zásahem zhůry po půl roce na tom místě se najdou nové a zcela nepoškozené pasy lidí, kteří v letadle zahynuli a které nebylo možné ani identifikovat. Není tu podobnost s pádem dvojčat a nálezem nepoškozeného pasu jednoho z Araba, který sebevražedné letadlo řídil?

vostok
před 30 dny

Souvislost tu není, pravdu mají oni /např. z Evropských hodnot/ a my všichni ostatní normální lidi se selským rozumem jsme samozřejmě pošahaní konspirátoři.

Entroslav
před měsícem

Každý pokus o převrat musí něčím gradovat. U nás v devětaosmdesátým "smrtí" studenta, na východ od nás, kde je vše drsnější, sestřelením letadla. Tam se holt gradace jaksi nepovedla, takže je nutno označit viníka z opačné strany. Čekal snad někdo jiný výsledek?

+++
před měsícem

Nechápu, proč jim vůbec věnujete pozornost. Britská internetová stránka Bellingcat je známá svými protiruskými postoji.

Provozuje ji OBSKURNÍ TLUSTÝ SPRATEK BEZ VYSOKOŠKOLSKÉHO VZDĚLÁNÍ ELIOT HIGGINS, který nemluví arabsky, nikdy nebyl v Sýrii, ale drze se vydával za experta na Syrian Civil War. Teď se zase vydává za odborníka na Buky. Měli by ho zavřít do nějakého ústavu:

https://www.youtube.com/watch?v=SC-pEBV9...

*antibuzna*
před měsícem

Některé obzvláště vydařené fóry Václava Havla :))

Listopad 1989 - Letenská pláň

Komunisté vás budou strašit nezaměstnaností, není to pravda, ničeho se nebojte

V prosinci 1989 před volbou prezidenta

Dvacet let tvrdila oficiální propaganda, že jsem nepřítelem socialismu, že chci v naší zemi obnovit kapitalismus, že jsem ve službách imperialismu, od něhož přijímám tučné výslužky, že chci být majitelem různých podniků... Byly to všechno lži, jak se záhy přesvědčíte.

Z balkonu Melantrichu 1989

Slibuji vám, že funkci prezidenta vezmu na jedno volební období, ale pak bych se chtěl věnovat práci dramatika. Také vám slibuji na svou čest, že pokud se za mého volebního období nezlepší životní úroveň v ČSFR, sám odstoupím z funkce.

Prosinec 1989

Pro mne není rozhodující, s jakým slovem jsou sociální jistoty spojovány, ale to, jaké jsou. Já si představuji, že by měly být daleko větší, než jaké poskytovalo to, co mnozí nazývají socialismem. Tak to byl obzváště dobrý fór. :))

1.1.1990 v novoročním projevu

Žádné lepší potraviny či nemocnice nesmí být výsadou mocných, ale musí být nabídnuty těm, kteří je nejvíce potřebují.

Připravujeme koncepci důkladné ekonomické reformy, která nepřinese sociální stresy, nezaměstnanost, inflaci a jiné problémy, jak se někteří z vás obávají.

23. 1. 1990 při projevu ve Federálním shromáždění

Všichni chceme republiku sociálně spravedlivou, v níž nikdo nebude trpět existenční nejistotou, v níž nebudou strádat lidé ponížení, staří, děti či lidé jakkoli handicapovní. Chceme republiku, která bude starostlivě pečovat o to, aby zmizely všechny ponižující přehrady mezi různými společenskými vrstvami, republiku, v níž se nebudeme dělit na otroky a pány.

V dubnu 1990 ve veřejném projevu

Náš stát by už nkdy neměl být přívažkem či chudým příbuzným kohokoliv jiného.

Jsou lidé, kteří kalí vodu a panikaří, že se bude zdražovat. Dávejte si na ně pozor!

Na tiskové konferenci po přijetí zákona o volbách na dotaz novinářů

Ptáte se s údivem, jestli bude inflace, jestli bude zdražování? Mnohokrát a jasně tato vláda řekla ve svém programovém prohlášení včetně dalších dokumentů, a ministři na svých tiskových konferencích, že jejich úsilím je, aby přechod od NEekonomiky k ekonomice byl pokojný, bez sociálních aspektů, bez návaznosti nezaměstnanosti, bez jakýchkoliv sociálních krizí nebo podobně. :))

za rok dělala inflace a zdražení 56 %

1990

Již nikdy do žádného paktu nepůjdeme.

+++
před měsícem

Antibuzno, stačilo, abyste ho nevolil. Nebo měly Lidové milice bránit státní podniky.

http://www.novarepublika.cz/2016/09/kolu...

*antibuzna*
před měsícem

Já jsem Havla nikdy nevolil ani Klause jsem nikdy nevolil, protože tito dva se podíleli na zničení české státnosti a zničení české ekonomiky.

Jak vidíte, tak nevolit nestačí. Musí být dostatečný počet těch, kteří by to zadání amerických páníčků prohlédli. Bohužel v roce 1989 a v prvních letech takzvané "transformace" na kolonii západu nikdo pořádně nevěděl co se vlastně děje. Kromě pár agentů napojených na CIA a podobné kruhy.

Je ale smutné, že ještě teď, skoro 27 let po převratu se najdou lidé, kteří Havla a Klause adorují.

Přitom dnes vidíme v naší blízkosti, na Ukrajině, jak tam probíhá přesně to zadání CIA, kdy Jaceňuk s Porošenkem a celou tou partou okolo rozkrádají Ukrajinu a předávají do rukou zahraničního kapitálu.

A přesto jsou lidé, kteří i když to vidí v přímém přenosu a nenapadne je paralela s Klausem a Havlem. Je to smutné. Jen u nás to neproběhlo v režimu vojensko policejního násilí. Ale informačně je to jak podle kopíráku. Když si pustíte projevy Jaceňuka, tak je to jako ty projevy Havla. Úplně stejná škvára.

Přesto jsem optimista a věřím, že přijde doba, kdy bude dostatečný počet lidí probuzených a již toto nedovolí. Pak možná i ti demagogové co adorují Havla a Klause nebo Kalouska přiznají, že je i lepší cesta a změní myšlení.

*antibuzna*
před měsícem

Rusko bude takové, jak mu Západ dovolí být.

Prozkoumejte se poctivě, co vás napadlo jako první po přečtení výše uvedené věty.

Pokud vás napadlo něco jako "ano, je třeba jim přiskřípnout křídla, omezit, zastrašit, zadržovat" a další podobné nesmysly, pak vás ovládá RUSOFOBIE.

Pokud vás napadla konotace, že s Ruskem je třeba spolupracovat, komunikovat, projevit důvěru a smysl pro spravedlnost, mluvit pravdu, pak jste správně pochopili pravý smysl úvodní věty a můžete o sobě tvrdit, že jste duševně zdraví lidé, plni empatie a smyslu pro spravedlnost.

Jinak, tu větu pronesl pan Bašta v pořadu paní Jílkové a jako největší RUSOFOB se projevil Kalousek, jelikož vůbec nic nepochopil, tak okamžitě zval Baštu ať si jde stoupnout mezi ně, vždyť to oni přeci hlásají to zdržování Ruska, posílení pozice NATO a boj proti ruské propagandě. :))

No když je někdo холуй, tak je холуй, na tom se nedá nic změnit.

gogo
před měsícem

Tiskova konference koncernu Almaz-Antej, vyrobce BUKu, ukazala, ze komise Bellingcat lze, jako kdyz stiskne:

https://www.youtube.com/watch?v=C5m_4DSc...

Lomcovák
před měsícem

Takže BUK, ALE ČÍ BUK?
21. 7. 2014 - Ukrajina měla minulý čtvrtek možnost zasáhnout malajsijský letoun svými protiletadlovými systémy BUK. V oblasti zásahu letadla měla podle představitele ruské armády tři až čtyři tyto baterie. Ráno v den katastrofy podle něj ruské monitorovací služby objevily baterii BUK u obce Zaroščenske, která leží asi třicet kilometrů od místa pádu malajsijského letadla. Ukrajinský prezident Porošenko označil tvrzení Ruska za nepravdivá.

„Místo zásahu malajsijského boeingu raketou bylo v dosahu tří až čtyř protiletadlových systémů BUK ukrajinské armády,“ uvedl náčelník hlavní operativní správy ministerstva Andrej Kartapolov s odkazem na satelitní snímky, které prý má Moskva k dispozici. Fotografie podle ruského generála ukazují rozmístění všech ukrajinských protiletadlových prostředků.

V pondělí 14. července, čtyři dny před katastrofou, ruské družice podle Kartapolova registrovaly ukrajinskou baterii BUK asi osm kilometrů severozápadně od Luhanska. Na snímcích, které na tiskové konferenci ukázal novinářům, je prý vidět samotné odpalovací zařízení i dvě doprovodná vozidla.

Na snímcích téže oblasti, pořízených ve čtvrtek, v den tragédie, už baterie BUK vidět není, řekl ruský generál. Ráno téhož dne se zato baterie BUK objevuje u obce Zaroščenske, která leží těsně vedle území ovládaného povstalci. V pátek, den po katastrofě, už na tomto místě opět není, řekl Kartapolov: „Vzniká otázka, proč se baterie objevila u povstaleckého území bezprostředně před tragédií.“

Zdroj:
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/10...

Vostok
před měsícem

Cui bono? A je to jasné Ukrajinci/US a nikoli Rusové...

Antiparat
před měsícem

Pokorný velká gratulace....vy snad s Putinem a velkym Ruskem soulozite.

Petr Pokorný
před měsícem

Vážený anonyme, ne vždy je vrahem ten, na koho dav ukáže. Za druhé, ač jsem měl povinou ruštinu, z odporu k rusky mluvícímu obyvatelstvu jsem ji nikdy slovně nepožil. Vždy jsem stál a budu stát na straně občanů USA, zdůrazňuji, občanů USA, nikoliv zvrácených grázlů a válečných šílenců z této země, což uznáte, je velký rozdíl. Ctím svoji vlast a svoji rodinu. A ani to snad není zločin. Ale tvrdit, že odpor k ruštině je to samé, jako je nechat pozabíjet pro pár tun nerostného bohatství a tleskat vrahům, kteří to provedou je naprosto mimo mojí zralou úvahu. To, že jsem celá léta stál po boku (nikoliv v kriminálu) Václava Havla neznamená, že ty "šmejdy", co se za něj skrývají a ukrývají, stavějí mu megapomníky, přejmenovávají letiště a záchody a inkasují za to megapeníze, budu obdivovat a lézt před nimi na kolenou. A výše napsané není z mojí hlavy, ale odkazy jsou jasné a další si sám můžete dohledat. A... Děkuji za poklonu.

n
před měsícem

34 stránek ...test us rakety ve finsku nevyšel tak je tajný...ww.aktualnikonflikty.eu/viewtopic.php?id...

koumeles
před měsícem

Krásný příklad toho, k čemu vede láska k rusku.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...