Proč se Poláci chovají jak sarančata, když je tam Britové nechtějí?

 

Tři polští ministři jedou řešit násilné útoky na Poláky do Anglie. Před několika dny v anglickém Harlow skupina mladistvých ubila na ulici čtyřicetiletého Poláka jen proto, že mluvil polsky.

 

Migranti jak lavina
Migranti jak lavina

Včera prošel ulicemi Harlow „pochod mlčenlivých“ za účasti asi tisíce polských a anglických protestujících proti incidentu. Aby v noci ze soboty na neděli ve stejném městě opět skupina čtyř či pěti mužů napadla před restaurací dva Poláky. Oba skončili v nemocnici. Jeden se zlomeným nosem, druhý s roztrženým obočím. Do Anglie míří proto příští týden polský ministr vnitra, ministr spravedlnosti a ministr zahraničí. Chtějí v Londýně řešit opětovné a množící se napadání polských občanů žijících v Anglii, píše niezalezna.pl.

 

Jenomže sami Poláci si brání svoji zem

Nedělej jiným, co nechceš, aby činili oni tobě, je staré přísloví. A zamíco Poláci si před uprchlíky a migranty brání svoji zem, zuří, když totéž dělají jiní jim. Milióny Poláků dělá v Anglii za jakoukoliv mzdu a tím místní přicházejí o peníze, protože za tuto nízkou mzdu nemohou žít, pokud si založí rodinu a nebydlí po dvaceti v jednom bytě stejně jako migranti u nás. I Bulhaři či Ukrajinci se u nás spokojí se mzdou 12 000 čistého a pro našince to mnohdy nepokryje ani náklady na byt, elektřinu a vodu ve městech.

Jistě, zločinci a lháři jako Dienstbier budou bojovat proti rasistům, protože kdyby se to pojmenovalo, jak to ve skutečnosti je, pan ministr bez práce by byl vyhozen na dlažbu a šel si hledat skutečnou práci. Až na výjimky Britové stejně jako my rasisté nejsou, ale milióny Poláků, kteří okupují Velkou Británii jak sarančata, tam už prostě nechtějí. Pokud vyhodí Poláky z Británie, páni podnikatelé budou mít menší zisky, protože britským občanům by museli zvednout mzdy. Bude pak místo nadzvukového letadla a pozemků na měsíci Branson platit vyšší mzdu britským uklízečkám a kuchařkám?

Rubriky:

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Saša
před 2 měsíci

Je to velké nedorozumění. Na straně Poláků.
V polštině jsou totiž Angličané to co andělé a jazyk anglický jako jazyk andělský. A Poláci jsou tím zblblí.

Jojo
před 2 měsíci

Žijem tu a tak po Brexite som sa bossa spýtal, či si budem musieť baliť kufre? A on na to: a kto by potom pracoval? Takže na margo "ukrivdených" angličanov - tí by za takúto mzdu robiť nešli. Howk.

Petr Pokorný
před 2 měsíci

Možná jste nepochopil pointu: občan, žijící v místě předpokládá, že si založí rodinu a musí vydělat prací na bydlení, stravu a rodinu. V České republice je půl miliónu nezaměstnaných, ale žije zde 300 000 Slováků a na práci je zde celkem 470 000 cizinců. Nejvíce Ukrajinců, Slováků a nově Bulharů. A nelegálně + legálně se odhaduje asi milión. Autobusák má plat 76 korun na hodinu a stačí vynásobit. Bez přesčasů a víkendů tragédie. Ale Slovákům, Ukrajincům či Bulharům to stačí. V USA zase sráží mzdy Mexikáni. V Británii Poláci. Ta nenávist není apriory vůči lidem, ale že jsou ochotni bydlet po dvaceti v jednom bytě za malou mzdu a normální místní rodina s obyčejným platem chcípá!

+++
před 2 měsíci

Proč najednou taková nenávist vůči Polákům a Východoevropanům?

Minulou sobotu zavraždili Britové polského dělníka a včera měli polští prostituté & ženatý labouristický poslanec Keith Vaz v patách fotografy bulvárního SUNDAY MIRROR.

Nebo rovnou fotografy CIA?

http://www.mirror.co.uk/news/uk-news/mar...

Keith Vaz (59), zvaný Vazeline, se narodil indickým rodičům v britské kolonii Aden (dnešním Yemenu), v roce 1965 imigrovali do Británie. Vaz je nejdéle sloužící asijský poslanec v britském parlamentu.

Lomcovák
před 2 měsíci

Souhlas. Dobře napsáno.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...