Obětovaly USA 1300000 civilistů, aby za patnáct let zabily několik stovek teroristů a dva diktátory?


Strašné, když si představíme nejen tyto mrtvé, ale jejich děti, maminky, tatínky, prostě všechny pozůstalé, kterým USA a Pentagon vystavily razítko: utrpení.Přitom je dnes už prokázané, že vymyšlená zpráva pro CIA stála životy v Iráku milión lidí - civilistů, že stát Irák připravily USA do strašného chaosu, že ti, co vydali příkaz k zabíjení civilistů si vesele mašírují životem, provokují k dalším válkám a zabíjení a jediným, kdo je souzený a neodsouzený je spolupachatel mezinárodního terorismu Tony Blair.

.


Celé na novém webu www.skrytapravda.cz zde:

Obětovaly USA 1300000 civilistů, aby za patnáct let zabily několik stovek teroristů a dva diktátory?

.

.

.


 

 

Rubriky:

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Lomcovák
před 15 dny

Václav Danda: Začne ISIL popravovat své americké velitele?

Již několik let trvající bitva o Aleppo, která v posledních měsících přešla do závěrečné fáze, by se tak mohla stát předobrazem situace v celém regionu. Některé zprávy totiž naznačují, že západní speciální jednotky, včetně stovek vojenských poradců Spojených států a jejich spojenců, se dostaly v Aleppu do složité situace. Nemohou se dostat z obklíčení ve východní části města nejen z důvodů intenzivního vládního a ruského ostřelování, ale některé zprávy hovoří i o tom, že je frustrovaní islamisté, které předtím pomáhali vycvičit, v mnoha případech drží jako rukojmí a vydírají Západ požadavky na svou záchranu před hrozící likvidací.

Právě odtud zřejmě pramení hysterie v západních metropolích v posledních týdnech, neboť islamisté, kteří již nemají kam ustoupit, by se mohli brzy obrátit proti svým instruktorům a předvést celému světu demonstrativní popravy amerických velitelů přímo v Aleppu. POKUD BY JIM ISLAMISTÉ Z ISIL A AL-NUSRY ZAČALI V PŘÍMÉM PŘENOSU ŘEZAT HLAVY, MOHLY BY MÍT ZÁPADNÍ VLÁDY VELKÝ PROBLÉM, JAK VYSVĚTLIT VEŘEJNOSTI, KDE SE VZALI AMERIČTÍ VELITELÉ NA POZICÍCH ISLAMISTŮ VE VÝCHODNÍM ALEPPU.

http://protiproud.parlamentnilisty.cz/po...

Lomcovák
před 16 dny

Gen. Michael Flynn dnes v TV Fox o bitvě o Mosul (Irák):

https://www.youtube.com/watch?v=9xsT-jnP...

No, jenže nejde jen o ideologii a islámské fanatiky, generále. Saúdská Arábie si do Yemenu najímala zahraniční bojovníky z Pákistánu, Somálska a Súdánu a platila jim mzdu 200 $ měsíčně (5 000 Kč).

Takže v Islámském státu byly odměny + prémie určitě vyšší (finance a zbraně ze Saúdské Arábie a prodej ropy z okupovaných ropných polí) a když je někdo na Středním východě nezaměstnaný, tak je rád i za takový příjem několika set dolarů a Islámský stát mu dává "pracovní perspektivu".

Lomcovák
před 18 dny

Parodie druhé prezidentské debaty, SNL:

"Hello and welcome to the second and worst ever presidential debate." "Now, let's get this nightmare started."

https://www.youtube.com/watch?v=qVMW_1aZ...

Lomcovák
před 18 dny

Bílý dům kokainové doupě, Hillary má záchvaty vzteku, napsal White House Secret Service officer Gary J. Byrne v své knize o Clintonových Krize charakteru:

"Nikdy bych Clintonovou nevolil. Já vím, co je veřejná image Clintonových a co je opravdová image. A ta opravdová je nebezpečná."

http://nypost.com/2016/06/25/clinton-whi...

Nevím, jestli jste pozorně sledovali dosavadní dvě prezidentské debaty - poslední debata bude tuto středu 19. října 2016 v Las Vegas - ale Hillary opravdu vypadá jako závislá na kokainu. Do debat nastoupila vždy jak v euforii, oči se jí nepřirozeně leskly, smála se všemu a během hodiny a půl úplně zvadla. A právě účinky kokainu jsou krátkodobé, obvykle třicet až šedesát minut.

Jaderný kufřík nesmí skončit v rukou drogově závislé osoby!

Lomcovák
před 19 dny

Dva diktátory? Saddám Hussain se nejdřív orientoval na SSSR a pak na USA. Dělal pro USA to samé, co dnešní Saúdská Arábie. Proamerický diktátor, nakonec ho odkopli jak prašivého psa.

Když se hledaly v Iráku v roce 2003 zbraně hromadného ničení, tak hledali vlastně ty své americké chemické zbraně a biologické zbraně (anthrax), které mu sami v 80. letech dodávali proti Íráncům. :-P Buď je Saddám v Bagdád - Teherán war 1981 - 1988 všechny spotřeboval, nebo je naházel do moře, každopádně se nenašly. Takže zpráva CIA nebyla až tak vymyšlená, jen se nezmiňovala, že ZHN jsou Made in U.S.A.

A Kaddáfí zase financoval Sarkozymu volební kampaň, jeho syn Sajf Kaddáfí byl častým hostem britské královské rodiny a premiér Tony Blair nazýval Sajfa "osobním přítelem"...

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...