Pane exprezidente Klausi, hluboká poklona za první odhalení Sorosova nadačního zločinu!

 

Kam kráčíš demokracie americká? Kam? Teprve nyní svět zírá, co tato duší špinavá osoba dokáže, a současně lze vystopovat, kdo se s tou špínou spolčuje! Organizace DC Leaks zveřejnila více než 2500 dokumentů, které jasně prokazují, že se původem maďarský, židovský miliardář George Soros snaží ovlivnit výsledek amerických voleb.

 

 

Zvrhlý kapitalismus aneb xindl xindla hledá, že pani Clintonová
Zvrhlý kapitalismus aneb
xindl xindla hledá, že paní Clintonová?

Co napsal romský aktivista pro ROMEA.CZ František Kostlán v roce 2011?

 

Poprvé jsem narazil na jméno George Sorose v první půli let devadesátých. Tehdy měl pan Soros potyčku s jakýmsi Václavem Klausem, který si momentálně hrál na ministra financí (nebo už byl premiérem?). Jestli se dobře pamatuji, šlo o to, jestli stát dá k dispozici nějakou budovu Vysoké škole, kterou zde chtěl Soros založit. Klaus byl proti.

A proto jedna z nejlepších vysokých škol v Evropě, Středoevropská univerzita, sídlí v Budapešti. Inu, Klaus se jako vzdělanec nechoval nikdy, proč by se toho měl dopustit právě v tomto případě, zhodnotil tehdy romský aktivista Kostlán.

 

Organizace DC Leaks zveřejnila více než 2500 dokumentů, které jasně prokazují, že se původem maďarský miliardář George Soros snaží ovlivnit výsledek amerických voleb prostřednictvím svých nemalých finančních zdrojů. Ze zveřejněných dokumentů vyplývá, že se Soros řadí mezi nejštědřejší dárce prezidentské kampaně Hillary Clintonové, jejíž rozhodnutí se mu v minulosti podařilo již několikrát ovlivnit ve svůj prospěch.

 

„Můj názor na pana Sorose je absolutní, čtvrtstoletí trvající, konstantní, neměnný. Pan Soros je zlo.


Přidejme Rozhovory, 14. 11. 2003

Hovoří se v ní o vyloučení z hlavního vzdělávacího systému, neodpovídajícím bydlení v oddělených ghettech, nepoměrně vysoké nezaměstnanosti. Nakolik vám to dělá starosti?

Václav Klaus: To je taková hloupost a takový nesmysl, že na to ani nebudu reagovat.

Tim Sebastian: Ale to je zpráva Britského parlamentu, zpráva komisaře EU, jehož podpořil George Soros, říká, že poličtí představitelé…

Václav Klaus: Kdo ho podpořil?

Tim Sebastian: Georgie Soros.

Václav Klaus: To není můj guru. Právě naopak.

Tim Sebastian: Ale v té zprávě Evropské komise se říká, že političtí představitelé…

Václav Klaus: Pokud v tom je George Soros, tak …

 

Rozsah, dosah a manipulátorství tohoto zvrhlého kmeta Sorose je neuvěřitelný. Jak je možné, že židovská komunita mlčí? Nebo je její součástí? Přidejme odkazy na dva excelení rozbory našeho autora SP, které se teprve nynímohou docenit!

 

Hrozba dnešní společnosti - neziskovky. Stal se z nich nebezpečný nástroj v rukou politiků a nejbohatších lidí světa, jako je George Soros

Migrace, inkluze ve školství, rovnost mužů a žen, Romové, korupce. Co všechno u nás ovlivňují USA a George Soros skrze jeho nadaci Open Society Fund Praha?

  

 

Miliardář Soros našeptával politikům rozhodnutí. Boháč má v hledáčku i Česko

Některé z programů Open Society Fund pak míří přímo na obyvatele České republiky. V drtivé většině se jedná o propagaci Evropské unie mezi mladými lidmi. Přehled podporovaných projektů je možno prohlédnout si například zde.

Více na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/412676/miliardar-soros-naseptaval-politikum-rozhodnuti-bohac-ma-v-hledacku-i-cesko.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy

Některé z programů Open Society Fund pak míří přímo na obyvatele České republiky.

V drtivé většině se jedná o propagaci Evropské unie mezi mladými lidmi. Přehled podporovaných projektů je možno prohlédnout si například

zde.

 

I excelentní Tereza Spencerová narazila na Sorose, tentokrát v Sýrii. To už je obludné!

K tomu všemu „zaručené“ informace z Aleppa dodávají také „záchranáři“ z Bílých přileb, které financují nadace George Sorose, mají podporu Obamovy administrativy (v hodnotě 60 milionů dolarů) a jejichž příběhy se zachráněnými dětmi a plyšáky se až příliš často řadí mezi hoaxy.
Zde celé

Jak mrtví pediatři psali Obamovi

 

 

 

Z Parlamentních listů je důkaz výše napsaného už dříve!

 

Ovlivňování voleb v Evropě a podpora Clintonové. Masivní únik dokumentů o tom, kam strká prsty George Soros


Jeden z hlavních finančních sponzorů prezidentské kampaně Hillary Clintonové George Soros není aktivní pouze na půdě Spojených států. Ze zveřejněných dokumentů plyne, že skrze své nevládní organizace ovlivňuje politickou scénu po celém světě, včetně voleb v evropských zemích.

Organizace DC leaks zveřejnila přes 2500 smluv, excelových tabulek a mediálních plánů mapujících aktivity mnoha Sorosových organizací, zejména Open Society Foundations, skrze které finanční magnát ovládá zahraniční vlády a finanční instituce. Zřejmě nejvíce znepokojující zjištění je spojeno se Sorosovou finanční podporou bývalé ministryně zahraničí Spojených států Hillary Clintonové.

Světoznámý investor doposud prezidentské kampani Hillary Clintonové a některým dalším demokratům věnoval přes 25 milionů dolarů. Do listopadových voleb se dá ovšem očekávat, že se toto číslo podstatně navýší.

Soros dále poskytl finanční prostředky nevládní organizaci Media Matters, která byla založena Davidem Brockem v úmyslu zastavit šíření „konzervativní dezinformace“ v amerických médiích. David Brock je již dlouholetým blízkým spolupracovníkem Hillary Clintonové, které pomáhá například s šířením pro-clintonovské ideologie na americkém internetu.

Některé ze zveřejněných dokumentů dále poukazují na to, že Soros bohatě přispívá think-tanku Center for American Progress, který založil jeden z manažerů prezidentské kampaně Clintonové John Podesta. Stejná organizace stojí i za pro-clintonovským online médiem ThinkProgress.com.

Informace o jisté formě spolupráce mezi Georgem Sorosem a Hillary Clintonovou sahají až do období, kdy Clintonová působila ve funkci ministryně zahraničí Spojených států. Jeden z e-mailů zveřejněný serverem WikiLeaks v roce 2011 dokazuje, že Soros „doporučil“ Clintonové, aby „zasáhla“ do vnitřních záležitostí Albánie, což Clintonová učinila.

Soros dále přímo profitoval ze smlouvy o volném obchodu s Panamou podepsanou v roce 2011, o kterou se z velké míry zasadila Clintonová. Většina ze Sorosových aktiv byla součástí skandálu nedávno zveřejněného prostředním takzvaných Panama Papers. Podepsaná dohoda mezi USA a Panamou umožnila mnohým miliardářům zemi využít jako daňový ráj.

Další podezření budí společná večeře, která se podle serveru Observer měla uskutečnit mezi Sorosovým synem Alexanderem a volebním partnerem Clintonové senátorem Timem Kainem.

Přes všechny tyto uniklé informace Demokratická strana stojí za svou kandidátkou Hillary Clintonovou; masivní přiliv peněz pumpovaný do její prezidentské kampaně prý na její rozhodování ve funkci prezidentky Spojených států mít žádný vliv nebude.

Soros je velmi aktivní i na starém kontinentu

Organizace DC Leaks všechny dokumenty zveřejnila na svých stránkách. Soubory jsou rozděleny podle kontinentů, ve kterých Sorosovy organizace provádí svou činnost. Po nahlédnutí do složky Evropa je ihned zřejmé, že Sorosovy finance ovlivňují dění v téměř všech evropských zemích.

Pro své aktivity Soros využívá druhou největší americkou nadaci Open Society Foundation, pod kterou spadá mnoho dalších nadací, které působí primárně ve střední a východní Evropě. Soros je založil již v 80. letech, kdy zprvu začal podporovat hnutí jako polskou Solidaritu a československou Chartu 77. Jeho cílem bylo vychýlit země střední a východní Evropy ze socialistického orbitu a pevně je umístit do kapitalisticky-tržního prostředí.

Jednou z takových nadací působících již od počátků devadesátých let na Ukrajině je International Renaissance Foudation, která má sídlo v Kyjevě a finančně sponzoruje mnohé ukrajinské nevládní organizace, kulturní a akademické instituce, vydavatelství a jiné organizace podobného typu.

Jeden z dokumentů s názvem „IRF Ukraine budget 2014“ obsahuje přesný výpis rozpočtu organizace na rok 2014. Mimo jiné se v něm vydělují finanční prostředky na „školení ukrajinských soudců a advokátů“. Granty jsou rovněž udíleny ukrajinským investigativním novinářům a protikorupčním pracovníkům.

Dalším pro evropského čtenáře velmi zajímavým dokumentem je složka s názvem „European Election Portfolio Review graphs and figures“, který dokumentuje aktivity nadace Open Society Initiative for Europe z roku 2014. Dokument obsahuje přehled výdajů v jednotlivých evropských zemích spojených s volební tématikou.

Pěti prioritními státy byly v roce 2014 Francie, Maďarsko, Řecko, Itálie a Nizozemsko. Celkové výdaje Sorosovy nadace na „evropské volební projekty“ v roce 2014 činily 6,16 milionu dolarů.

Všechny dokumenty jsou k nahlédnutí ZDE.

Ta zrůdná strategie je dnes už do očí bijící, pouze scházely důkazy. Ty dnes jsou! Spojit nespojitelné, rozeštvat západní a východní civilizaci, nahnat je proti sobě do války a na rozbitých základech vystavět "Nový svět", kde by vládla už jenom jediná mocnost, spojená s Georgem Sorosem. A Soros by se stal nesmrtelným! Vážně to necháme dojít tak daleko?

 

Rubriky:

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Dan
před 3 měsíci

Bylo by na case i v CR zjistit, kdo za neziskovkami zde stoji, tj. kdo je financuje a to konkretne a kontrolovat jejich cinnost!!! Vsechny neziskovky, ktere jsou financovany CIA, ruskym kapitalem a Sorosem zakazat. Drive nez bude pozde!

Dan
před 3 měsíci

Tenhle Soros je velice nebezpecny americky miliardar, protoze se podili na rozkladu zemi, ktere nejsou pod kontrolou, resp. vazalem USA. Financuje NGOs (neziskovky), jejichz jedinym cilem je vyvolat uplacenou opozici a zemi demonstracemi destabilizovat. Na Ukrajine mely NGO Sorose velky podil na spolupraci s neonacisty pri provadeni puce! Putin si z toho vzal ponauceni a neziskovky v Rusku zakazal. Usa se mohly podelat a nemohou mu prijit na jmeno.

Administrátor
před 3 měsíci

Pane opus111, Vaše věčné urážky, na které reágují další ještě většími urážkami, nebudeme tolerovat! Už jsem Vám to psal jednou! Navíc urážky, které nemají s námětem nic společného. Na to si najděte či vytvořte vlastní blog a provokujte a urážejte jak je libo. Děkujeme!

opus111
před 3 měsíci

A už vůbec nechápu, proč jste smazali příspěvek, který uváděl informace o Klausovi a to ze zcela otevřených zdrojů a řádně vyzdrojovaný..

opus111
před 3 měsíci

Nechápu o čem píšete ???

Nikoho nenapadám ani neurážím ani nenadávám !!!

Nadávky místo argumentů padají pouze od lidí, kteří na mne reagují.

Iris
před 3 měsíci

Pro činnost židovského miliardáře George Sorose (Dienstbiera, Šabatové, Valachové atd.) se poslední dobou rozmohlo používání lživého termínu NEOMARXISMUS.

Aby všechno "svedli" na komunisty, tzv. dvě mouchy jednou ranou.

Ve skutečnosti se jedná o LIBERALISMUS (jehož stoupencem byl vždy i Klaus, na stará kolena je Klaus mimo).

Marxismus nikdy nehlásal masovou migraci, podporu islámu nebo Romů na sociálních dávkách, ale hlásal třídní boj proletariátu proti vykořisťování a porážku kapitalismu!

Porážku lidí jako Soros i Klaus.

Program revolučního socialismu Marx vyvozoval z naprostého odmítnutí liberalismu. Podle Marxe se třídní rozpory neustále zvětšují, což zákonitě vede k revoluci: nejprve buržoazie nad aristokracií, v další společensko-ekonomické formaci proletariátu nad buržoazií, neboť železný zákon mezd a rezervní armáda nezaměstnaných nevyhnutelně stlačuje mzdy na úroveň životního minima. Marxistická kritika zleva považovala i sociální stát jen za nástroj vládnoucí třídy k umlčení dělníků.

"Náboženství je opium lidstva," řekl Marx o náboženství obecně a konkrétně o islámu: „Der Islam ächtet die Nation der Ungläubigen und schafft einen Zustand permanenter Feindschaft zwischen Muselmanen und Ungläubigen,“česky „Islám ostrakizuje národ nevěřících a vytváří stav permanentního nepřátelství mezi muslimy a nevěřícími.“ (Karl Marx, “Die Kriegserklärung – Zur Geschichte der orientalischen Frage”, Marx-Engels-Werke, Band 10, S. 170)

K FALEŠNÉMU TERMÍNU NEOMARXISMUS se velmi trefně vyjádřil čtenář Kudrát na Parlamentních listech:
"Odpověď není těžká. Termín neomarxismus je v podstatě bezobsažný - viz třeba rozpaky autorů příslušného hesla ve Wikipedii. Jedná se pouze o psychologický trik. Po roce 1989 bylo cílevědomě vytvořeno povědomí, že je marxismus vulgární slovo a symbolem všeho zla. Takže pokud označíme někoho za neomarxistu tak se a) šikovně využije pejorativního významu slova marxismus k vyvolání odporu a pocitu něčeho velmi ošklivého b) část slova neo chrání autory před tím, aby nebyli považováni za úplné ignoranty. Aby bylo zřejmé, že tento termín nemá s filosofií K. Marxe opravdu nic společného."

opus111
před 3 měsíci

Pokud se k čemukoliv vyjadřuje guru Václav Klaus, který v době, kdy jsme měli záporné zahraniční saldo více než 80 miliard, tak v té době oslabil 2,5 krát korunu, aby mohli západní bankstěří drancovat ČR, tak tento člověk se nemá právo k čemukoliv vyjadřovat.

Jeho ekonomickým diletanstvím zablokoval rozvoj ČR na desetiletí dopředu, v roce 1989 měli lidé v bankách uloženo 400 miliard korun a Václav Klas je obrovskou inflací připravil o 50% jejich úspor, v hodnotě dnešních peněz tedy přes 2 bilióny korun bylo ztraceno, což je megazlodějna tisíciletí.

Vychvalovat Václava Klause mi příjde jako morální perverze nejvyššího stupně, naprosté morální bahno.

MartinT
před 3 měsíci

Opuse...ty hlásáš, že za vším zlem je Klaus...to ho přecenuješ..tak velkou moc neměl a naší centrální banku neovládal...říká ti něco rok 91 a obrovská spekulace na českou korunu, kde se odehrálo to co připisuješ Klausovi potažmo Soros spekuloval na libru a vydělal 1,5 mld dolarů...spoj si tyto události a budeš vědět, že ne jen Klaus je synem zla...devalvace koruny musela proběhnout a proběhla jako řízená ve třech vlnách...prostě naše ekonomika regulovaná nebyla na tržní připravená..to že to bolí je pravda

opus111
před 3 měsíci

Václav Klaus se osobně doznává, že je to jeho politické rozhodnutí:

"- zejména v první roce vznikl velký spor o potřebnou velikost devalvace našeho měnového kurzu. Volba míry devalvace k 29. prosinci 1990 a s ní spojený fatální spor s Mezinárodním měnovým fondem byla pro mne osobně určitě nejtěžším životním politickým rozhodnutím. Naši levicoví kritikové a ti, kteří si pořád ještě idealizovali kvalitu z komunismu zděděné ekonomiky nás tlačili k devalvaci daleko menší. Mezinárodní měnový fond naopak naší ekonomice důvěřoval méně než já a chtěl devalvaci koruny větší. Jsem rád, že jsem tehdy nepodlehl a že jsem zvolil míru devalvace, která umožnila, aby náš kurs beze změny vydržel dalších více než šest let."

To je tedy nádherná ukázka "z nouze ctnost", co? :)

http://www.klaus.cz/clanky/1538

antiopus111
před 3 měsíci

Víš co to ty jelimane znamená? Že byla v prvním odhadu přesně trefená dovozní a vývozní cena a tudíž kurz byl jedinečný. Ty vážně nerozumíš česky psané. Nenarodil ses na Ukrajině či v někde v Africe? Víš, co je Hotentot?

Lomcovák
před 3 měsíci

Naše ekonomika byla v pohodě na tržní podmínky připravená.
Nebyla připravená na šíleného Klause, který nikdy v životě jako ekonom nepracoval, nic neřídil, zato hodně žvanil o trhu bez přívlastků a maximálně otevřel českou ekonomiku jakýmkoli dovozům, nechráněnou cly. Třeba Čína dodnes striktně importuje pouze suroviny a ze Západu auta a luxusní kabelky. Nemluvě o Klausově podvodnické privatizaci našich průmyslových podniků - Bílá hora číslo 2.

A stále nám tu Klaus beztrestně běhá na svobodě, pozoruhodné.

antiopus112
před 3 měsíci

Ten dement nepochopil, že je to o Sorosovi a jeho nadacích a ještě píše, že je zablokovaný. To víme všichni, Sobotka si musel rozšířit konečník. Tam je blokace silná.

ondra
před 3 měsíci

děkovat VK... za co?
Možná či jen čirou náhodou se na území ČR nenachází žádná VŠ ve vlastnictví G. Soroše.
Že by na tomto stavu měl podíl V.K, silně pochybuji, takové pravomoci- zakázal zrod nové VŠ V.K. nikdy neměl.
U nás platí, že podnikání je svobodné a školství to je také, podle vzoru ze zámoří, podnikání!

Spíš by mne zajímalo, kolik vysokoškolských profesorů českých státních škol, m.j. i V.K. jmenovaných do tohoto stavu pro Sorose od roku 1989 pracuje v jeho nadacích a fondech, v ČR Sorosem založených.

Soros své vysoké školy v Česku nepotřebuje!

To proto, že tito ctihodní pánové, občané ČR, možná i V.K. jmenovaní profesoři VŠ pilně pracují proti zájmům ČR, pracují asi nezištně, ale kdo by tomu v době tržní věřil, a tak usuzuji, že pracují pro Sorose za peníze, za tučný paníz a také proti zájmům ČR.

Nezbývá než, aby se veřejně představili a ozřejmili svůj vztah k Sorosovi, Čechům odhalili prebendy z to plynoucí a ozřejmili i svou činnost pro něho!

Nežádám moc, vždyť někteří z nich neváhají přiznat sounáležitost k buznám?

Nebo něchť Soros současně odhalí jejich seznam.
To budeme koukat. Zřejme i V.K.

...
před 3 měsíci

Dobrá připomínka.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...