Budete v šoku, kdo je Člověk v tísni a jeho propojení! A dávno před Putinem a Krymem!

 

Politická propaganda alias Člověk v tísni - kdo je Kristina Tabery (ová)?
Politická propaganda alias Člověk v tísni - kdo je Kristina Tabery (ová)?

 

Všimněte si, na co žebrá Člověk v tísni a co skutečně dělá! Žebrá o peníze pro chudáky zoufalé děti, ohrožené rodiny, ale ve skutečnosti dělá politickou propagandu!

Už v roce 2000 - 2003 vzniká propagandistická subkultura česká za koncesionářské poplatky skrytá jako Nadační fond Josefa Luxe!

Kdo jsou a jaké je propojení (zisky a dotace) u Moniky Pajerové, Kateřiny Pajerové zvané Biomasová, Jana Urbana, Jana Rumla, Oldřicha Pánka, Kristíny Taberyové, mladé hlasatelky Pajerové, Jaromíra Štětiny, Bursíka, Mejstříka, Roithové, Halíka a dalších? Za co dostává Halík ceny v USA? Jak se kultivuje propaganda v České veřejnoprávní televizi a za jaké peníze? Kam jdou koncesionářské poplatky?

Občané, plaťte Člověka v tísni a plačte...

 


Klub přátel Člověka v tísni

Staňte se členy Klubu přátel Člověka v tísni. Je to ten nejlepší a nejjednodušší způsob, jak společně s námi pomáhat.

Pokud nás můžete podpořit, neváhejte prosím. Stát se členem Klubu přátel je snadné: vyplníte PŘIHLÁŠKU, my vám obratem pošleme bankovní údaje a Vy zadáte trvalý příkaz během pár minut pomocí internetbankingu, nebo při návštěvě banky. Většina členů posílá 200, 300 nebo 500 korun měsíčně. Nebojte se závazků. Trvalý příkaz můžete zrušit stejně snadno, jako když ho zadáte.

Co z vašich příspěvků pořídíme?

V případě živelní pohromy (záplavy, zemětřesení) nebo jiné nenadálé události jsme schopni pořídit například:

Jídlo pro rodinu, která přežila zemětřesení, na 10 dní. Plachty a provazy na provizorní přístřešek. Tablety na vyčištění 10 000 litrů vody. Zabrání epidemiím po povodních.

 

A ve skutečnosti je to probruselská propaganda!

Člověk v tísni připravil pro učitele sadu k mediálnímu vzdělávání

 Sada je prakticky využitelná a dostupná on-line, učitelům pomůže při výuce mediální gramotnosti. Veřejnost je zvána na debatu k tématu...

 

 Výukové aktivity jsou na míru zpracované přípravy do hodin, takže je pedagogové mohou prakticky využít. Jsou navrženy tak, aby vedly studenty k tomu, aby přistupovali k informacím kriticky, poznali nástroje, kterými média zpracovávají informace, dokázali rozpoznat neseriózní zdroje.

Lekce jsou především pro středoškolské pedagogy a měly by jim pomoci učit žáky kriticky posuzovat mediální sdělení (Výsledek objektivity lze vidět každý den ve veřejnoprávní televizi ČT). Vzhledem k tomu, že takto ucelený materiál zřejmě nemají učitelé v současné době k dispozici, očekáváme velký zájem z jejich strany,“ říká Strachota.

Koncepci sestavil Karel Strachota a na přípravě sady se podíleli dále Ludmila Součková z Jednoho světa na školách a renomovaní novináři a odborníci – Ondřej Soukup, Josef Pazderka, Ondřej Kundra, Jan Urban nebo Jaroslav Valůch. Všechny výukové aktivity důkladně otestovali ve třídách sami pedagogové a připojili k nim své postřehy a doporučení.

Kontakty:

 Jeden svět na školách společnosti Člověk v tísniA fraška nakonec - kdo jsou vlastně ti pomahači zoufalých a kam jdou koncesionářské poplatky z veřejnoprávní televize, především komu?

 

 

Zakladatelé  Člověk v tísni v propojení s Českou televozí jako nadace

Šimon Pánek
Jaromír Štětina
Česká televize

 

Správní rada - statutární orgán

Kristina Taberyová - předsedkyně
Jan Pergler
Petr Jančárek  spolupracuje s kanceláří Václava Havla od roku 2003

 

Dozorčí rada

Václav Mazánek
Jan Urban
Vlasta Lajčaková

 

Skutečně Jan Urban, Taberyová či Štětina pomáhají v Africe v postižených oblastech, nebo jsou to jenom slouhové bruselské propagandy za naše peníze?

 
       TABERYOVÁ Kristina

Specializace: předsedkyně správní rady Člověka v tísni
Email: kristina.taberyova@ceskatelevize.cz

A mimo jiné je předsedkyní Nadačního fondu Josefa Luxe, který od "Krize v České televizi" kultivuje do dneška zpravodajství a veškeré výstupy, zaměřené na správnou propagandu. Výsledek známe! Tyto zločinecké "neziskové organizace" jsou propojené navzájem a všechny okrádají naši společnost!
Hezky se umí zaháčkovat.....

A další!
 

Rubriky: ~ Štítky:

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
frelon
před 3 měsíci

Provazy budou zapotřebí !

Don Giovanni
před 3 měsíci

A jéjé, zas někdo, kdo by chtěl věšet. Že Vás to baví.

obycejny obcan
před 6 měsíci

Nejhorší jsou ale ti, kteří jim chtějí jít na ruku - slyšel jsem, jaké názory měli někteří lidé při diskusi KV v Plzeňském kraji a zbavilo mě to iluzí. Nedá se věřit nikomu a poslancům a zastupitelům za KSČM také jde především jen o koryta

jan kopal
před 8 měsíci

Člověk v tísní posílal jako humanitární pomoc zbraně pro UCK v Jugoslavii

lhář kopal
před 6 měsíci

To je samozřejmě lež, kterou nemůžete nijak doložit.

napsal Jaroslav Plesl
před 10 měsíci

„Než jsi začal dělat v Člověku v tísni, byla s tebou větší prdel. ,“ ..... A kdože je příjemcem? Nikdo jiný, než Pavel Novotný z bulváru Blesk!
Parta jak vyšitá!

Max
před 10 měsíci

Hacknuté maily také z této instituce a napojení na další korupčníky a kolaboranty uvedené i neuvedené v článku jsou zde:
http://www.white-media.info/hax.html

.
před 10 měsíci

Přispějte raději nějaké zoo, ti si pár korunek zaslouží. Zírám, co jsou Člověk v tísni ve skutečnosti zač. Ať si je financuje jejich řídící orgán CIA, bleeeeh

Václav
před 10 měsíci

Podporuji je a budu podporovat!!! Protože Vaši psi vyjí, ale kavarana naštěstí jde a půjde dál. Vaše trapná anonymní demagogie na to snad nic nezmění.

Marek
před 10 měsíci

A pod tuhle slataninu se autor ani nepodepsal...

Václav
před 10 měsíci

Doporučuji si přečíst třeba Stevena Stewarta, knihu Výbušnina, nebo Noama Chomského, knihu Moc a teror a eseje Davida Graebera v knize Revoluce na ruby. Na obálce knihy je uvedeno. Kapitalismus, jak ho známe, se hroutí. A jakkoli finanční instituce klopýtají a padají, panuje dojem, že není jiná alternativa. Lze nicméně věřit, že o jednu dvě generace později už žádný kapitalismus nebude existovat, a sice z toho prostého důvodu, že není možné udržovat věčně v chodu soustrojí nekonečného růstu na planetě s omezenou životností. Přesto tváří v tvář tomuto zjištění lidé dál zoufale lpí na tom, co je, protože si zkrátka nedovedou představit méně vykořisťovatelskou a méně destruktivní alternativu. A já k tomu jen dodám, něco podobného už psal v roce 1848 Karel Marx a Bedřich Engels a jejich filosofické dílo současný vývoj zcela potvrzuje.

.
před 10 měsíci

Vždyť jsme měli pohodový socializmus, já nevím, proč Pražáci hulákali na Letné Havel na Hrad. Teď už je to stejně fuk, jsme chudá, zpauperizovaná země na úrovni Ukrajiny.

unego65
před 6 měsíci

blbe

Vrrrrr haf haf
před 10 měsíci

Kristina Taberyová - 1993 až 2012 vedoucí útvaru Výzkumu programu a auditoria České televize (to je elektronické měření sledovanosti peoplemetry), od 2012 dosud poradkyně GŘ (generálního ředitele Dvořáka).
Vystudovala divadelní režii, 1976 – 88 režisérka Jihočeského divadla v Českých Budějovicích, 1988 – 90 Divadla J. K. Tyla v Plzni.
Cca od ledna 1992 zaměstnancem České televize.

http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drb...

Bdělá sůva
před 10 měsíci

Zmíněná předsedkyně správní rady Člověka v tísni KRISTINA TABERYOVÁ, dat. nar. 26. 7. 1951 je divadelní režisérka, dcera herce ZDEŇKA ŠTĚPÁNKA a matka šéfredaktora časopisu Respekt (vlastník Bakala) ERIKA TABERYHO.

ERIK TABERY byl se zmíněným ŠIMONEM PÁNKEM, JIŘÍM PEHE a DANIELOU DRTINOVOU, strýcem PETREM ŠTĚPÁNKEM a Bursíkovou exmanželkou IVANOU BURSÍKOVOU členem správní rady Nadace Open Society Fund Praha. Viz obchodní rejstřík.

Nadaci Open Society Fund Praha založil americký filantrop GEORGE SOROS.

Furt ti samí propagandisté a po léta manipulují občany ČR!

http://www.shekel.cz/20279/interview-s-e...

Další div - veřejnoprávní Česká televize musí být ze zákona nezávislá a jak je možné, že ČT je zakladatelem Člověka v tísni, o.p.s., založeno 1999, že?

.
před 10 měsíci

pardon, u Sorose nebyl strýc, ale Petr Štěpánek (1958) z ODS, bývalý Klausův tajemník a člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání, ještě lepší.

Velmi trefné, pařáte
před 10 měsíci

Tak tak nebo Člověk v tísni uvádí: "Člověk v tísni začal v Egyptě a Libyi pracovat na jaře 2011 s cílem posílit nově vznikající občanské i státní iniciativy v prosazování těchto reforem. První projekty ČvT se soustředily na sdílení a debatování o české zkušenosti s porevoluční transformací. ČvT dále zprostředkovává zkušenosti českých nevládních organizací a občanských aktivistů a zajišťuje lektory na praktickou podporu občanských skupin.
Konkrétní pomoc - Podpora občanské společnosti
Tripolis a Benghází, Od roku 2011
V poslední době se libyjská občanská společnost aktivně angažuje v přípravě ústavy, tedy základního kamene uspořádaní státních institucí, role občana a mechanismů jeho ochrany. Občanské organizace se snaží šířit informace o významu ústavy a vlády práva obecně, nebo usilují o zahrnutí konkrétních práv. ČvT pro tyto skupiny v Tripolisu a Benghází poskytuje metodologickou podporu, pořádá semináře a školení o využití nových a klasických médií, o přípravě a vedení kampaní a o různých funkcích občanské společnosti. Do debaty a práce těchto skupin přispěli svými zkušenostmi také spoluautoři české ústavy a další čeští experti na ústavní právo.
V rámci dvouletého projektu na podporu občanské společnosti Civil Initiatives Libya (ve spolupráci s organizacemi ACTED a CESVI) ČvT organizuje studijní cesty pro zástupce nevládních organizací a místní samosprávy, a zprostředkovává východoevropskou zkušenost s transformací a odborná školení v centrech v Benghází, Tripolisu, Misurátě, a nově také v Sabha. V listopadu 2012 Českou republiku navštívilo poprvé 10 představitelů občanské společnosti a místní samosprávy."

https://www.clovekvtisni.cz/cs/lidska-pr...

Organizace Člověk v tísni z kleptokratického Česka přednášela o významu ústavy a vládě práva. :-PPPPP Asi klanovým vůdcům v Libyi. To se povedlo.

Rudolf
před 10 měsíci

Člověk v tísni: Krycí plášť verbovky a nástroje BIS a CIA.

lubajs
před 10 měsíci

Já bych řekl, že určitě neziskovky slouží tzv. tradičním stranám a politikům k vlastní propagandě, ale také přes spřízněné neziskovky je tunelován státní rozpočet a vyvedené peníze potom použity na volební kampaně. Stačí se zajímat, které neziskovky dostávají od státu největší dotace, vždy jsou tam ve vedení lidé spřízněni s politiky a politickými stranami, které nás tu vodí za nos už přes 26 let.

Iva Nikdová
před 10 měsíci

Ano, také to tak vidím. Je to jedna velká zločinecká organizace rozplizlá do více menších žebračenek, aby se vykreslily všechny možnosti neštěstí lidí. A aby se co nejvíce vybralo. Já už prostě nedám nic.

Honza
před 10 měsíci

Tak už jsem konečně pochopil, proč byli vyhozeni z DNR a LNR ( Ukrajina) a taky už věřím, že při ozbrojených útocích na jihu RF ( Kavkaz) vyráběli falešné pasy, aby umožnili průchod ozbrojenců ( diverzantů) do ruského vnitrozemí...

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...