Je snad sekta fanatiků kolem Kalouska, Štětiny, Jau Jau Biomasové, Kocába a Bursíka víc než občan? (video)

 

čeští hooligans - rowdies v akci
Čeští hooligans - rowdies v akci: "máme důležitý úkol"!

 

Zombie  označuje úplně zotročenou osobu nejčastěji pod vlivem omamných látek, slepě či nevědomě vykonávající příkazy jiného člověka, který ji ovládá.

 

 

čeští hooligans - rowdies v akci
čeští hooligans - rowdies v akci

 

čeští hooligans - rowdies v akci
čeští hooligans - rowdies v akci

Návštěva čínského prezidenta

Já jsem poslanec a kdo je víc?


Pro připomenutí: čeští hooligans - rowdies v akci


Rubriky:

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Jura
před 7 měsíci

Pokud si pamatuju pripad Rath (tam se probirala poslanecka imunita docela podrobne), tak muze byt poslanec zadrzen, je li chycen pri trestnem cinu. Dost nechapu ty policajty, kteri jej upozornili, ze vstupuje na "neverejne prostranstvi" a nasledne ho "nesbalili", za:

- vytrznictvi (odstranil si ohrazeni, ktere vyznacovalo neverejne prostranstvi)

- neuposlechnuti vyzvy verejneho cinitele

...a verim, ze by po zadrzeni, i neco nadychal :-) ...takze by to vytrznictvi, bylo provadeno pod vlivem navykovych latek ;-)

...to by byla legrace, kdyby pak zasedala snemovna, jestli jej maji vydat k trestnimu stihani :-D

lug
před 7 měsíci

Jenže na rozdíl od Ratha za Kalouskem stojí americká ambasáda.

Jaroslav Matuška/Zeoli t
před 7 měsíci

V souvislosti s chováním poslance Kalouska a europoslance Štětiny bych uvítal, kdybych dostal relevantní, vyčerpávající informaci, jestli KAŽDÝ občan musí uposlechnout výzvy policisty a potom si může stěžovat. Nejsem si jistý, že KAŽDÝ policista je poučený, jak se v podobných případech má chovat. Možná se mylně domnívám, že poslanec Kalousek chybně postupoval, když se domáhal vstupu přes polidejní bariéru. V USA by mu to nemohlo projít, tedy snad... Děkuji z případnou odpověď, kterou by si měli přečíst i na Policejním prezidiu, tedy snad...

vlkk
před 7 měsíci

Zajímavý přístup "veřejno ""právní""televize". Jedinými, kterým byl poskytnut neuvěřitelný mnohaminutový prostor, byli představitelé skomírající TOPky (pohybující se na hraně volitelnosti). Konkrétně jakási zlobou se zalykající malá sovička (Kalousek nebo tak nějak) a jakýsi špatně česky žvatlající černý berk. V podstatě to vyznělo jako celonárodní povstání proti čínskému prezidentovi.
Jsem zvědav, až přijede někdo z uSS, kde jsou bez problému stříleni černoši, bez soudu vězněni a mučeni političtí vězní (pardon oni je drží na Kubě a jinde mimo uSS - možná ještě i v Polsku), které bezdůvodně napadají a okupují státy (i na opačné straně zěměkoule) atd. atd., zda ti samí budou špinit americké vlajky, budou vyvěšovat vlajky (např. Iráku) a protestovat proti porušování lidských práv vládou uSS.

Medvěd z lesa
před 7 měsíci

Takže je správné když u nás zahraniční placení demonstranti napadají občany? Podporujete tedy celistvost číny, tedy jste proti nároku na sebeurčení?...a co takoví ukrajinci, mají právo na celistvou ukrajinu? Co by jste napsal, kdyby se jednalo o prezidenta USA a placeni demonstrnati by mlatili čechy?...pokud si dobře pamatuju, tak jenom červené karty z USA ambasady vas dostavaly do varu.

Dopálený
před 7 měsíci

Prd si pamatujete. Při návštěvě Bushe protestovali komunisti a byli vyhnáni anglicky mluvícími jásajícími. Navíc Kateřina je provokatérka jako ti další Kalouskovci.

lubajs
před 7 měsíci

Odporné kreatury už neví, jak by Zemana pošpinili, přitom je Zeman v podstatě jediný, který se pro národ snaží něco udělat. Ostatní jsou zkorumpovaní a mají všechno v paži, hlavní je plné koryto.https://www.stream.cz/kanal-marysko/1000...

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...