Mladé vyškolené hlasatelky aneb ČT24 jako všech debilů futrál...

 

 

Čínský prezident Si Ťin-pching založil Pražské povstání: by mohlo na nás příště hledět velkým big boardem na pražském ruzyňském letišti místo Václava Havla. Bolševická chronologie přejmenování by zůstala zachována...

Je úžasné poslouchat hlasatelky a občas i hlasatale, jak popisují Železnou oponu. Že je to stejné, jako je dnes Čína, hlásí ambiciozní hlasatelka Ellen Brendlová, která před dvěma lety dodělala bakalářskou práci a už je televizní hvězda a už plní příkazy "shora"...

FAKULTA SOCIÁLNÍCH VĚD Institut komunikačních studií a žurnalistiky  Ellen Brendlová    
Využití sociálních sítí ve zpravodajském pokrytí povodní 2013 na ČT24    
Bakalářská práce         
Praha 2

UNIVERZITA KARLOVA V PRAZE Bakalářská práce 2014

 Milá zlatá Elen, v tomto systému budete mít skvělý postup. V televizi říkáte, co na očích svých nadřízených vidíte a zajisté vám lidé kolem Bursíka, jeho ženy Jau Jau Biomasové, jakožto Langšádlové a Evropských hodnot zatleskají, ale vězte, padá z vás jedna pitomost za druhou, co snad může omlouvat vaše nezkušené novinářské mládí, možná podlézavá hloupost, nikolivěk však fakta a skutečnosti. Nuže vězte, co jste řekla a co ta fakta jsou:

V loňském roce navštívilo Českou republiku 285 tisíc čínských turistů, v roce 2010 do Číny dorazilo 53 milionů zahraničních turistů. Počet čínských turistů mířících do zahraničí by se letos měl zvýšit o deset procent, na více než 130 milionů. To je vážně nějaká informační zeď? Vážně nestudují Číňané v Evropě, USA a nevrací se domů jako tenkrát u nás?

Hádejte, jak se cestovalo z Československa

V době komunistické byly v Československu všude kolem ostnaté dráty napájené elektřinou. Kdo chtěl vyjet "na zkušenou" na západ a nebyl prověřený komunista, prostě nejel, takže vízum dostalo ročně pár desítek lidí! Pak byly pracovní cesty, za které se musely zaručit celé kolektivy komunistů a opět to bylo pár desítek, možná stovek lidí. (A proměněné peníze - valuty do Německa? Jedna marka na den. Na víc nebylo, takže lidé měli peníze v ponožkách, v trenýrkách a vyvexlované od vexláků.) Když jsem chtěl jet do DDR, neboli Východního Německa, musel jsem mít výjezdní doložku a výpis, zda nedělám odbojovou činnost proti komunistům.

Je zvláštní, že jako úspěšná bakalářka sociálních věd s ambicí ihned nastoupit do ČT jako hlavní hlasatelka tyto základní věci neznáte. Nehledě na to, že dopisy byly ze západu kontrolovány, osoby, které které dostaly dopis ze západu, byly prověřovány přibližně jako dnes v České republice, pouze s tím rozdílem, že STB už není a tajné služby (naše) nešmírují dopisy, neb se nepíší, ale maily a nasazují odposlechy. To je ta naše demokracie západních hodnot. Tenkrát jsme byli rozvraceči republiky a RVHP, dnes jsme zase ruští či čínští trollové, "hoaxové" a rozvraceči "Evropských hodnot", na které je potřeba tvrdě zaútočit, jak tvrdí demokrat Gabal a Langšádlová.

Milá zlatá Elen (kdybyste nebyla tak dobrá, nemohla byste ihned po takové komické bakalářské práci - odkaz v rámečku - ihned nastoupit jako hlasatelka, leda v nějakém dětském pořadu, kdy malé děti možná oblafnete, ale nikoliv nás. My totiž v té době žili a s Čínou se to srovnat nedá. Říkáte, že internet se v Číně maže a blokuje, zatímco u nás na idnesu a Facebooku ne? Děláte si možná legraci... Nebo ne?

Ty počty jsou dohledatelné, ten rozdíl je dohledatelný, ale vaše špičkové vzdělání je možná víc. Jste přece vyvolená pro ČT...

 

 


 

Rubriky:

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
bada
před 7 měsíci

Možná máte pravdu, že redaktorka je hloupá, nebo navedená, ale proč lžete. Do Východního Německa se za komunistů jezdilo běžně na nákupy. Například z Liberce do Žitavy jezdil linkový autobus.

Doga Malor
před 7 měsíci

Zapomněla jste na jednu věc pucování na hranici 1 boty a podobně. Na druhou stranu v této době hranice byla skutečně uplně volná jít se vykoupat k frickům nebyl žádný problém a obávám se už nikdy ta hranice nebude tak volná jako tenkrát . Přatelství a otevřenost je v řiti.

Pamětník
před 7 měsíci

Výjezdní doložka – Wikipedie,https://www.google.cz/url?sa=t&rct=j... problém dohledat, zda někdo lže. A ti, kteří měli problémy s KSČ, měli seznam na hranicích a tam se dělala kontrola až do roku 1985! Pak se to uvolňovalo.

Doga malor
před 7 měsíci

Když měl člověk špatnou práci třeba na stavbě v úkole mohl nadávat na komouše jak chtěl ano srali na něj dělali mu nohy ale to bylo vše. Nikdo nemusel donášet ,praskát opakuji nikdo ani herec ani kvuli svejm klazanům komouš nikoho nenutil vždy ta ochota pramenila z toho co to dělal takže žádné vymluvy všiváci chtěl si být lidový mislivec a mít zbraně práskej donášej dneska je vidět co tato mafie dokáže ovládá i demokratický parlament. Oranžobolševická totalita to je výsledek výroku: Nebudeme jako oni.

Pamětník
před 7 měsíci

Souhlasím, ale já měl na mysli ty, kteří se veřejně proflákli vůči komunistům. Ale nadávat se mohlo: i ti komunistí říkali, že jsou u komunistů. Těch, co to žrali, bylo málo. A zvláštní oddělení bylo založeno na totálních kariéristech. Mimochodem, na vaší stranu lze předložit jiný důkaz. Pomineme li soudy a pře mezi firmami, což tenkrát nebylo, obrovský nárůst osobních pří založený na udávání a práskání dokládá, že to mezi většinovou společností prostě nebylo a dnes se každý musí třást: dokonce už se vyhrožuje veřejně z TOP 09 a KDU-ČSL! Dřív se lidé pohádali, výjimečně si dali po hubě, ale soudit se chodili pouze při těžkém ublížení na zdraví. A dnes? Darmo mluvit.

Doga malor
před 7 měsíci

Těch, co to žrali, bylo málo! Opravdu málo! Vysílaní Svobodne evropy, koncem 80 let Kritika komoušů ,dělnická strana ktéré komouši měly plnou kušnu počet členů 67 prof ,pracujíci inteligence, dělnici pera to suchý udaj dnes nespochybnitelný. Komouš se chytil za rudou frkolu a vydal opatření přijem nových členů na 3 dělníky 1 dělník pera , či pracující inteligence. Takovým živoucím trilobitem této doby což si málokdo uvědomuje je náčelník modré vajíčko Kalous

Pamětník
před 7 měsíci

Navíc to fungovalo tak, že lidé třeba z okolí Kvildy mohli i do pásma hranic ze západem, ale lidé z Prahy byli vyvedeni v Kvildě na náměstí a všude se museli hlásit. Kam jdou a kdy.
Slovo lež se má používat, až když vyčerpám všechny možnosti ověřit si pravdu!

Panda
před 7 měsíci

ČT soustavně porušuje zákon o České televizi, neméně manipulativní je i vysílání komerčních televizí, naštěstí jim končí licence.

Televize Nova může tak vysílat jen do roku 2017 a televize Prima do 2018.

CET 21, spol. s r.o. – platnost licence do 30. ledna 2017 (licence prodloužena dne 21. února 2002)
FTV Prima, a.s. – platnost licence do 28. června 2018 (licence prodloužena dne 1. července 2003)
Česká televize – na základě zákona č. 483/1991 Sb., o České televizi

Karel
před 7 měsíci

Hlavně mi zaměstnanci Redakce zpravodajství České televize připadají tak nějak ideologicky dezorientováni nebo pod vlivem TOP09?

My ostatní se těšíme, až prezident Donald Trump zakroutí Číně krkem.

Ruda
před 7 měsíci

Víte oni ti tzv.pracovníci v ČT nejsou dezorientovaní.Jsou to prostě prachsprostý děvky,které jsou za velice dobře honorované koryto udělat vše co se od nich žádá.Samozřejmě ,že jsou všichni pod vlivem zločinců z TOP 09 či ODS a ostatních tlup.Vidí ale že se takhle mají bez práce výborně a tak prodají i svoje rodiče.Lžou tak,že by je snad i Goebels za to nakopal.Jaký režim ,takový jsou i lidi.Bohužel

Patří pod odkazy a připomínky.
před 7 měsíci

Česko je jediná evropská zastávky čínského prezidenta.:
Autor: J. Matuška Datum: 29.3.2016 11:47 NP

Pro Čínu je branou do EU http://archiv.ihned.cz/c1-65224650-cinsk...

Omlouvám se, že jsem chybně infomoval o tom, že čínský prezident využil ČR jako mezipřistání k návštěvě USA. Lépe si uvědomuji význam této první návštěvy nejvyššího představitele ČLR v České republice. Prezidentu Zemanovi a všem, kteří se na tom podíleli děkuji. Doufám, že se to potvrdí při nejbližším průzkumu popularity našeho prezidenta. Ať žije multipolarita a spolupráce pokud možno všech států na světě.

Dneska, k dříve posmívanému MUPY MUP, se rád hlásím. Díky hrůzám v nedaleké Ukrajině si uvědomuji, co způsobují válečné konflikty "obyčejným" občanům. /Na děsy z Oděsy nelze hned tak zapomenout.../

Putin, lovec amfor
před 7 měsíci

příště si autore radši zamastrubuj nad jiným kanálem.

Doga malor
před 7 měsíci

Voni jsou co přítel, známý ,zaměstnanec české televize jeden z tisíce?

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...