Hitler osvobodil Československo od SSSR! Donutí nás toto říkat vláda USA?

To, co se provádí tyto dny je na zvracení! Americký hnus se rozlévá po Evropě a naše komando z České televize leze po čtyřech, aby se zavděčilo! I někteří politici lezou po čtyřech jako předseda ODS Fiala nebo Němcová! Je dobře, že se Hašek s motorkáři z Ruska padlým osvoboditelům poklonil! 100x nemusím s Haškem souhlasit, ale toto je víc! Je to náš kraj, naše vlast! Sankce USA jsou pouze špinavá hra! Vážně budou naši kolaboranti hlásat, že nás osvobodil Hitler, pokud to nařídí americká vláda? Jsou daleko horší než bolševici a jen Bůh ví, jestli se znovu sekyrárna na Pankráci nepřipravuje. Agresivita Štětinů, Gabalů a Evropských hodnot to už naznačuje!

 

Ti zde byli s naší matkou na statku. Matka přežila a za čtyři měsíce se narodila nejstarší sestra!
Ti zde byli s naší matkou na statku. Matka přežila a za čtyři měsíce se narodila nejstarší sestra!

 

Co se tam skutečně stalo? Zde dávám autentický příběh mých (našich) rodičů a bohužel těch, kteří jsou vytesáni na náhrobním kameni - klikni:

Květen 1945...

 

 Zelená liška – Praha 4 Reitknechtka 1945

 

 

Alespoň pomník vrátili, když na 70 výročí tam byl ToiToi!!!
Alespoň pomník vrátili, když na 70 výročí tam byl TOI TOI !!!

 

A tak, jako jsem si vážil USA do roku 1989, dnes jim plivu do tváře!

Československo neosvobodil Patton, ale zbídačená Sovětská armáda a vymydlení a navonění Američani sklízeli pozlátka a postele mladých žen! Ta sovětská armáda byli obyčejní lidé, chudáci, kteří za nás nasadili životy a my se k nim chováme jako... Křiváci!

A naprosto to nemá nic společného s Hitlery, Staliny či západními šmejdy, kteří nás zaprodali. Ti hrdinové byli obyčejní vojáci!

A my slušní můžeme jenom říct: děkujeme.

 

Rubriky: ~ Štítky:

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Martin Hodek
před 6 měsíci

Autora výše uvedeného článku bych za) chtěl dostat pod ruku a za b) poslal do školy.To muselo napsat opravdu duševní hovado,bez základních znalostí, jakýchkoliv dějin.A nebo je to jen obyčejný post bolševický,uplně doblblý spratek

Petr Pokorný
před 6 měsíci

Pane Hodku, ty urážky si můžete dovolit ve své rodině, zde se chovejte slušně! Příběh, který se stal je autentický a že byste ho rád přemaloval na vlajku pruhů a hvězd není problém faktů, ale fanatizmu. Podívejte se, kolik zde padlo sovětských a kolik amerických vojáků a urážka pomníků značí o vaší fanatické zvrhlosti, ale popřít fakta nemůžete! Nehledě k tomu, že ten příběh se stal mé matce a tátovi, takže kdo komu by se měl dostat pod ruku? Možná vy těm chudákům (jejich potomkům), co byli zabiti lidmi, jako jste vy, fanatickými a zvrhlými pro jedinou pravdu - árijskou, dnes americkou!

Jurij Klimov
před 6 měsíci

V žádném případě pro mě Amerika není žádná velmoc, ale vrazi, připojili se ve 44 do bojů jak se jím to hodilo když už němci byli na ústupu. Kdyby byli na ústupu Rusové to by se zřejmě přidali na stranu Hitlera!?

Martin Hodek
před 6 měsíci

.hele,Rusáku...........starej se o svoje dějiny a do tohodle se neser.Znásilňili jste co se dalo a chovali jste jako hovada jak v 45 tak v 68

Barry
před 6 měsíci

Mám podobnou zkušenost s USA. Jak mladej jsem poslouchal Hlas Ameriky a nechal se unášet....na vojně jsem se dostal potom koncem roku 79 ke zpravodajskému útvaru . Na vlastní uši jsem slyšel, co jsou to za hovada. A co solidnéjší byli západní Němci? Tak o jednu dvě třídy,

opus111
před 6 měsíci

Naprostý humus byl Dolanský ve včerjších Událostech. Místy Dolanský až ztrácel sebekontrolu, když ho nechtěl Hašek nechat vyblít ty jeho proamerické hnusy.

Politika je umění možného a bylo by naivní si myslet, že světový hegemon USA si nechají něco diktovat od celkem nevýznamné zemičky ve středu Evropy.

Vláda má jasné postoje, co se týče kvót, a proto nitkaři v pozadí už rozehrávají hru na její oslabení, protože destabilizace regionu by se jim velice hodila. Destabilivaný region by ztratil silnou vyjadnávací pozici a kvóty by bylo velmi jednoduché prosadit.

Je smutné, že mnoho takzvaných alternativ, ve skutečnosti FIAT, hrají ať už nevědomě nebo vědomě užitečného idiota a neustále dehonestují vládu a volají po odstoupení vlády a podobné pitomosti.

Je pak legrační, jak různí Kundrové to označují za prouské weby, kdy ve skutečnostri jsou tyto weby řizeny západními rozvědkami.

Žijeme se složité době a každý občan musí přijmout odpovědnost.Je třeba odložit ideologické záště a vidět realitu, předvším ekonomickou. Vláda si vede po ekonomické stránce velmi dobře a rohodně není důvod pro politickou destabilizaci.

gambitek
před 6 měsíci

Vladne zde diktatura, ruzne kliky vcetne exekutorske a komu v ni neumrel nekdo z rodiny tak si mysli ze ten komu ano se ma dobre. Tento proamericky system to ma silme nahnuty v cele Evrope, mocnari z EU jsou jeho cast. Maji zatim moc ale muze jim chybet sila. Vsichni vime jak a co tady rozkradaji, ze se ted ,,mame dobre,, je shoda okolnosti, s Islamem to tak nebude. Nemuzeme vsichni nedelat a zit proto ze tisknem penize.

opus111
před 6 měsíci

Rozhodě si nymeslím, že je to "shoda okolností". Ekonomický růst byl nastartován jasně deklarovanými kroky. ČSSD si plní přes 80% jeich volebního programu a je tímto nejdůvěryhodnější stranou v parlamentu.

Právě fiskální politika ČSSD nastartovala růst HDP a potažmo životní úrovně v ČR, kdy to doslova každý musí vidět ve své peněžence. Tlak na růst minimální mzdy, valorizace důchodů, zvyšování platů státních zaměstnanců, to jest zdravotnictví, státní správa, policie, hasiči, školství atd. Navíc rušení všelijakých nesmyslných poplatků. A hlavně zrušení nesmyslného II piliře tunelové deformy.
A také podpora rodin s dětmi, kdy se opět začíná rodit více dětí.

Takže žádná "shoda okolností", ale promyšlené kroky hospodářského růstu v ČR.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...