Zrušte porodnice, pokud nezastavíme USA, bude zde masakr, který by mohl Hitler závidět! Poslední rozhodující fáze nastává, Rusko (moskevská část)  je obklíčeno a jaderná válka může začít!

Možná Vás však překvapím, proč. Vůbec neprotestuji proti setkání s Nočními vlky, jak trapně poukazují záhadní členové z ODS jako pan Fiala, pani Němcová bojovnice proti komunistům 25 let po… Nebo vyšinutý Gabal s duhovým Pospíšilem.

Tak jako jsme odmítali lživou propagandu komunistů, že Evropu osvobodila pouze sovětská armáda, tak nyní  stejně odmítáme lživou propagandu, že nás osvobodila americká armáda!

To, co se provádí tyto dny je na zvracení! Americký hnus se rozlévá po Evropě a naše komando z České televize leze po čtyřech aby se zavděčilo! I někteří politici lezou po čtyřech jako předseda ODS Fiala, Němcová a další a další! Je dobře, že se Hašek - hejtman s motorkáři z Ruska padlým osvoboditelům poklonil! 100x nemusím s Haškem souhlasit, ale toto je víc! Je to náš kraj, naše vlast! Sankce USA jsou pouze špinavá hra! Vážně budou naši kolaboranti hlásat, že nás osvobodil Hitler, pokud to nařídí americká vláda? Jsou daleko horší než bolševici a jen Bůh ví, jestli se znovu sekyrárna na Pankráci nepřipravuje. Agresivita Štětinů., Gabalů a Evropských hodnot to už naznačuje!

Kolik padlo amerických vojáků při osvobození Plzně?  Na začátku roku 1945 bylo nacistické Německo už ve značném rozkladu a generálovi Pattonovi se zoufalí němečtí vojáci vzdávali sami!

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...