Jak je možné, že si Česká televize a Český rozhlas zve do svých pořadů člověka, o kterém BIS prohlásila, že je lhář a dokonce představuje svými rádoby senzačními články o ruských špionech určité bezpečnostní riziko pro Českou republiku?

Občané České republiky by měli vědět, kdo financuje aktivity, které se denně řeší v českých médiích, kdo podporuje názory některých politiků na aktuální témata české společnosti, jako je inkluze ve školství, migrační problematika, rovnost žen, sociální začleňování atd. V mainstreamových médiích však o tom nikdy neuslyšíte.

Neziskové organizace byly původně založeny k obecně prospěšné činnosti, například na pomoc lidem v nouzi nebo k boji proti bezpráví. Bohužel tyto organizace byly v poslední době zneužity jako nástroj politické moci k šíření propagandy za multikulturní společnost k prosazování něčích zájmů. Z některých z nich se staly reklamní agentury.

Média se společně s některými politiky snaží dlouhodobě manipulovat veřejností tak, že používají jednostranně zaměřené výrazy. A to v takové intenzitě, že už je za své přijala i část z těch lidí, proti kterým jsou namířena.  Aniž by si toho všimli.

KoránMigrační krize rozděluje nejen českou společnost, ale má dopad prakticky na celý svět. Drtivou většinu migrantů tvoří muslimové. Určitě většina z nás si někdy něco přečetla o Islámu. Ale kolik lidí četlo Korán, ze kterého Islám vychází? Viděl někdo z vás alespoň jeho jediný verš? Pokud ne, budete možná překvapení. Nejdříve je ale potřeba si připomenout všechny souvislosti a některá fakta o Islámu, abychom si plně uvědomili, co text Koránu pro muslimy znamená. Proto je článek poněkud delší, za to se předem omlouvám. Ale dle mého názoru je důležité znát alespoň základní údaje o tématu, který může mít globální a nezvratitelný dopad pro celé lidstvo.

Již třetí den po sobotních demonstracích běží masivní mediální masáž, která má za cíl zdiskreditovat poklidné demonstrace na Václavském náměstí a především na Hradčanském náměstí. A jelikož jsem byl přímým účastníkem obou těchto demonstrací, chtěl bych se ohradit proti lžím a manipulací veřejnosti naší veřejnoprávní Českou televizí, Babišovým Idnes, Lidovkami a dalšími médii.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...