Ruské ministerstvo obrany potvrdilo, že v Íránu byly rozmístěny bombardéry Tu-22M3 a Su-34, které v úterý zaútočily na Islámský stát v Sýrii. Startovaly z íránského letiště Hamadan.

Lidé se po celém světě stále více bouří proti americkému terorismu, či terorismu, který vzniká po šíleném zabíjení armády USA po celém světě. A najednou vznikají dohody na bázi, která by ještě před pár lety byla nemyslitelná.

Víte to Gabale a Langšádlová či dokonce Votápku? To vás musí Putin učit demokracii? Kam až jsme se dostali, že nás školí demokracii Rusové a jejich prezident a dokonce má pravdu? Kam jsme za dvacet pět let došli s USA za zády?

Teda, zda to přímo Putin schvaluje nelze objektivně prokázat. Jsou zprávy, že nic nenamítá, by zněla pravdivá slova. A že opozice v Rusku proto úpí je také pravda. Tak v čem je problém?

Dvě letadla Ruska napadla mírový torpédoborec USA. Pentagon a NATO vyhrožuje pomstou. Dvě letadla Číny napadla mírové letadlo USA. Pentagon a NATO vyhrožuje pomstou. Vážně váženou dámu Merkelovou nic nenapadá?

 Rusko se hroutilo, lidé neměli peníze na jídlo a američtí supové jásali: předčasně!

Toto byl čas, kdy občan český, musející balancovat na hranici západu a východu, nastražil uši, oči a především rozum. Není všechno zlato co se třpytí a pozlátek začalo být víc, než zlata!

Poplach, který vyvolat mezi analytiky je nebývalý. Vystihuje to odpověď Ondřeje Soukupa z Hospodářských novin na otázku redaktora Čt24:

 Před několika minutami ohlásil Teherán, že dohoda není podepsaná, ale Irán "za určitých podmínek" souhlasí a je blízko k úplné dohodě.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...