Je strašné, kam až se Rusko v Aleppu dostalo. Napalm, fosfor, bunker-buster bomby, dokonce míroví teroristé tvrdí, že byli zasaženi termobarickou zbraňí TOS-1A - obřím plamenometem! A vše prý přežili. To je strašné!

Ministerstvo zahraničí musí předvolat amerického velvyslance a tvrdě vyžadovat dokumenty na vyvrácení obvinění ze zabíjení v Sýrii včetně vyzbrojování IS, ze kterých jsou USA podezřelé!

To jsou náhodičky, co nám předkládá ČTK a mainstream. Nevíme sice kdo bombardoval, ale víme určitě, že to byl...

Stále větší a větší odpor proti teroristické armádě USA přinutil americkou vládu, aby nám ukázala, co nás čeká, pokud nebudeme v jednom šiku s vůdci, kteří zabíjí ve všech státech světa.

Oficiální zpráva o trestech vojáků se zatím neobjevila. Podle údajů agentury budou výsledky vojenského vyšetřování zveřejněny v částečně upravené variantě v nejbližších dnech.

Poplach, který vyvolat mezi analytiky je nebývalý. Vystihuje to odpověď Ondřeje Soukupa z Hospodářských novin na otázku redaktora Čt24:

Je to normální?  Vážně ještě někdo pochybuje, že s námi hraje NATO (USA) špinavou hru? Je to skutečně normální?

Záběry jsou skutečně strašné! Přitom dokumentární, nezkreslené!

Pozorně se dívejte a už nikdy nebudete hovořit o americké demokracii a svobodě!

 

Propaganda
Propaganda

Šílené je, že Pentagon a jeho  US ARMY je jak rozzuřený hmyz, jak šílení sršáni zbavení pudu sebezáchovy. Jak ji někde vyženou, už zase z druhé strany vyhrožuje a válčí!

Literární noviny: část textu, kterým popisuje Tereza Spencerová "DAEŠ" a vztahy mezi záhadnou komunitou na tureckém pomezí.

Syrská armáda uspěla při bojích v provincii Homs, IS utrpěl těžké ztráty. Rusové zničili tisícovku tankerů IS, Asad postupuje k Palmýře.

Je záhadou, proč po humanitární pomoci USA začíná být i v africké Mali tak těsno a tak si položme otázku: proč je i zde posledních pět let takový zájem o zemi Tuáregů, Berberů a Arabů.

 12.září 2015 vyšel na Pařát dnes text: "Co vyvolalo děsivou paniku v Pentagonu a Bílém domu, když Rusové posilují logistiku?", jehož námětem bylo zděšení USA, že Rusko bude monitorovat "stínování boje USA" proti Islámskému státu. (Odkaz na konci)

Kdo je přímo zodpovědný za exodus uprchlíků, kdo je zodpovědný za to, že pozornost je upřena proti Rusku a nikoliv proti nebezpečí, které hrozí obyčejným lidem a konečně kdo se nás snaží zatáhnout přes americké NATO do válek proti Arabům?

Nebo spíše, co hovoří pro to, že za možným atentátem na airbus a smrtí 200 ruských občanů mohou stát americké tajné služby, které už dlouhodobě Rusku vyhrožují?

americké NATO
americké NATO

Neuvěřitelná drzost partičky, co spolu mluví. Skutečně nevědí, že se nálada občanů vůči USA a především EU prudce změnila a že stále více lidí vidí větší nebezpečí v USA, než v Rusku?

Kdyby se nejednalo o statisíce zabitých v důsledku americké oranžové kontrarevoluce v Sýrii jako v Iráku či Libyi nebo na Ukrajině, byl by to šílený námět na komixový horor!

Saná - Dva letecké údery letounů arabské koalice útočící na šíitské rebely zničily v jemenské provincii Saada zdravotnické zařízení provozované mezinárodní humanitární organizací Lékaři bez hranic (MSF).

Je US ARMY tak demoralizovaná, nebo ji opouštějí všichni "modloslužebníci" a pseudopřátelští lokajové?


Nádherná zpráva a velká naděje! Pokud se ruský a izraelský premiér dohodli, že budou spolu koordinovat lidkvidaci Islámského státu dohodou o "neútočení" či o sdílení informací, Islámský stát skončil a běženci budou moci jít domů!

Úvod: vy, co neznáte fakta alespoň v hrubých obrysech, prosím, pozorně čtěte a pak teprve si udělejte úsudek o těch, co stojí zoufale na hranicích a pro něž nemá život skoro žádnou cenu.

Logistika
Logistika

Každý soudný, ale i bývalí vojáci by si řekli, že když jsou v Sýrii zbraně z Ruska, proč by měl někomu vadit polní guláš (kuchyně) a podobné věci, které se pod slovem logistiky rozumí.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...