Co píše naše excelentní redaktorka na Blízký východ Tereza Spencerová? Zvyšují se, nebo se snižují pochybnosti o 11.září?

Kdyby dříve občané sledovali rozbory a analýzy Terezy Spencerové, nemuseli by se v mnohém o USA dnes dohadovat. Takže zde je další excelentní analýza "staršího data".

Jako vždy skvělá Spencerová (Literární noviny), která by ve svobodném státě (skutečně svobodném, nikoliv, že se zatím ještě nezavírá - zatím - za názor) by musela bý největší hvězdou nejprestižnějších psaných deníků.

Hillary Clintonová coby jedna z kandidátek Demokratické strany na příštího prezidenta USA k sobě poutala pozornost a na povrch tak vypluly informace o chodu světové – a s ní i ukrajinské -- politiky, napsala Tereza Spencerová. (Literární noviny)

Literární noviny Tereza Spencerová

Rozhovory o Sýrii v Ženevě vedou Rusové, Američané, Íránci a Saúdové – a nejspíš si s tím i vystačí.

Citace z článku: K tématu se v posledních dnech objevila další zásadní informace – tajný průzkum NATO už v roce 2013 ukázal, že za Asadem stojí asi 70 procent Syřanů, dalších 20 procent nemá názor a pro rebely/džihádisty je jen 10 procent populace.


Seymour Myron "Sy" Hersh (narozen 08.4.1937) je americký investigativní novinář židovských rodičů z Washingtonu. Píše do vojenského časopisu The New Yorker o bezpečnostních otázkách. Je pětinásobný  vítěz Polk a  v roce 2004 dostal cenu George Orwella Award.

Nejdříve si ukažme dnešní zprávu z Roklen.cz: Norsko tak ve výsledku disponuje dostatečně velkým bezpečnostním polštářem, který napomáhá zvládnout ropný propad. Ostatní země však takové štěstí nemají a jsou proto nuceny přijímat drastická opatření.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...