Zradil generál Petr Pavel pro pár špinavejch zlaťáků, pro falešnou slávu? Velmi závažné!

 

Bojoval za svou vlast!
Bojoval za svou vlast!
Zradil jednou, zradil zas? Komu přísahal?
Zradil jednou, zradil zas? Komu přísahal?
Zrušte porodnice, pokud nezastavíme USA, bude zde masakr, který by mohl Hitler závidět! Poslední rozhodující fáze nastává, Rusko (moskevská část) je obklíčeno a jaderná válka může začít!
Spusť a čti! Pro pár dolarů Ennio Morricone

Pokud v brzké době spustí USA masakr, nejtvrdší úder schytá Rumunsko a Polsko společně s Estonskem a opět prostorem bývalé Jugoslávie. Co udělá jaderný mrak s Českou a Slovenskou republikou, potažmo s Maďarskem a Rakouskem?

 

My, jako rukojmí máme ochránit USA!
My, jako rukojmí, máme ochránit USA!

Spojené státy ve čtvrtek na vojenské základně v Rumunsku uvedly do provozu protiraketový systém, který bude ÚDAJNĚ součástí štítu chránícího evropské členy NATO před balistickými raketami, zní oficiální zpráva. Ale hned vzápětí generální tajemník oznámí, že to není proti Rusku, protože by tyto základny na střely Ruska nedokázaly reagovat. Takže nás a Evropu ubránit nedokáží! Kdo nám špinavě lže?

DŮKAZ!

ZDE dokonce v českém provedení na ČT 24: Zprávy - první minuta!

Důkaz všech důkazů, kdo nás ohrožuje!
Důkaz všech důkazů, kdo nás ohrožuje!

 

Jenomže Moskva už je na dostřel a ruské vedení musí ihned reagovat. Jak dlouho vydrží provokace USA na svých hranicích, než bouchnou nervy?

I když je v NATO generál Petr Pavel pouze poskok, jehož rozhodovací právo má účinnost jako babičky z Horní Dolní na planetární soustavu, mainstreamová propaganda stále na těchto lidech ukazuje, jak je NATO mezinárodní instituce.

Žádná není, jsme vazaly a rukojmím Pentagonu!

O co vlastně jde? Stali jsme se rukojmím šílenců!

Samozřejmě základny USA ve východní Evropě nejsou namířeny přímo proti Rusku. A naprostá idiocie je tvrzení, že jsou proti jakési Severní Korei či Iránu. Aby fungoval štít, který ubrání USA, musí mít kruhovou obranu. Je jako voda. První státy zachytí první úder, přepošlou signály dál a USA další střely druhého úderu budou mít čas zachytit a rozbít opět nad námi. Na druhé straně zase nad mořem, takže USA věří, že zlikvidují Rusko a do Ameriky se nic nedostane! Podívejte se pozorně na mapy, především vy, co jste byli u letectva, u průzkumu a znáte trochu strategii. Stali jsme se rukojmím a Merkelová v tom nějak jede! Čím strašným pohrozil Pentagon Merkelové, že slepě poslouchá? Jak je možné, že Merkelová stupidně volá další obrovské davy do Evropy, když každý chápe, že se tím Evropa zhroutí? Kdo jí drží pistoli u hlavy?

 

Vždyť je to do očí bijící, sakra! Na toto přistoupila Merkelová. Ale čím je vydíraná? My se stáváme rukojmím přepadu Ruska !

Samozřejmě pokud začne masakr, první střely budou zachytávat štíty, které jsou na území východní Evropy. Samozřejmě je nezastaví, ale pokud by chtěli Rusové překonat tuto překážku, musí zasadit první úder sem a zmasakrovat veškeré zachytávací systémy! Že to nebudou bombičky z druhé světové války už ví dnes každé malé dítě. Co zbude na tomto území?

Při velikosti, které má Rusko, zbyde z našeho území jen hromádka radioaktivního popelu. Vše živé se ve smrt obrátí! Všimli jste si, že ministertsva připravují kryty, cvičení CO, rychlé odchody z budov při požárech či při zasažení a připravují se balíčky první záchrany? Je to snad zábava kluků na pískovišti? Jenomže jak dlouho bude čas na krytí při bleskové úderu a protiúderu? Deset minut? Pět minut? Kolik dáme času svým dětem a vnoučatům na zbytek života? Jak je možné, že jsme tak slepí a hluší?

A následně Rusko vyšle nejtěžší rakety dlouhou dráhou letu na USA. Vážně věří USA, že se tomu masakru ubrání? Jsou šílení? Ty rakety samozřejmě už mají jiné parametry. Rusové nespali. Takže každá raketa ponese několik raket a v případě, že se bude blížit těleso, které by ji mělo zničit, rozletí se do několika menších raket a bude pokračovat dál. Proti tomu už USA obranu nemají. Co zbyde z planety Země?

Přenechali jsme planetu Zemi šílencům, přestože naši předkové zažili strašnou druhou světovou válku. Přenechali jsme planetu Zemi šílencům, nepoučili jsme se a nyní je větší hrozba, než v roce 1937. USA jsou děsivě předlužené a přechod na břidlice, které měly zlomit nadvládu OPEC a Ruska zkrachoval. Dnes se těžba v USA hroutí a FED si neví absolutně rady stejně jako ECB. Komedie s Řeckem, Itálií a dalšími státy, stejně jako s obrovskou migrací nebude už mít dlouhé trvání. USA jinou možnost než šílenou válku nemají!

Je nějaká šance?

Je, ale není mnoho času. Evropa se začíná bouřit a lidé se začínají sjednocovat. Neziskové organizace napojené na USA se nás snaží rozeštvat, ale! Vážně je xenofobie to, co se děje? Vážně je sjednocování občanů všech zemí Evropy (pozor občanů, nikoliv politiků v Bruselu) xenofobie? Proto se nás snaží rozprášit, máme nenávidět iniciativy ve Francii a Německu, ve Velké Británii, ony mají naopak nenávidět nás. Ale my se chceme spojit, nikoliv rozdělit, jak se nás snaží nařknout. Ale na bázi občanské, nikoliv direktivní, totalitní, zrůdné a vražedné!

Pane generále Petře Pavle!


Předešlé

Proč vede Obama (USA) lokajskou EU do války s Putinem (Ruskem)?

 

 

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
ina
před 3 měsíci

hnus

Arbed
před 3 měsíci
Ruda
před 5 měsíci

Tenhle dementní lump je za prachy a funkci schopný všeho.Má zřejmě hodně kumpánů.Třeba europoslance štětku Štětinu.Ten také vyžíral u komunistů nás všechny.Po majetkovém převratu v 89 se totálně pomátl a dnes je z něho fašistický zločinec toho nejhoršího ražení.

novota
před 5 měsíci

Soudruh Pavel už má odpověď z Moskvy na jeho bláboly o Rusku...

Dagmar
před 5 měsíci

Ano, pan generál Petr Pavel je zrádce svého národa!!!!!!!!!!!!

Pozivnoj Luka
před 5 měsíci

Bývalý komouš a lehkoživka Pavel patří postavit ke zdi.

Přípravný výbor ApČ
před 6 měsíci

gratuluje předsedovi vlády Bohuslavu Sobotkovi (ČSSD) k ekonomické prozíravosti.

Ve funkci ministra financí prodal Ostravsko-karvinské doly včetně 40 tisíc bytů přes bílé koně Zdeňku Bakalovi za 4 miliardy korun. Skutečná tržní cena prodávaného majetku tehdy ovšem byla 34 miliard. Následně Bakala a spol. z OKD vyvedli na svých dividendách 65 miliard korun. Nyní je OKD v insolvenci a zůstaly po něm dluhy ve výši 17 miliard. Opravdu není nad to, když v čele vlády stojí prozíravý hospodář. Zdravíme též Ivo Ištvana a přejeme mu úspěch ve vyšetřování nezdaněných kabelek.

http://www.alternativaproceskourepubliku.../

opus111
před 6 měsíci

Bohuslav Sobotka Bakalovi nic neprodával!

Byty do akciové společnosti OKD převedl už v roce 1990 nějaký Vladimír Dlouhý!

Již v roce 1997 měla v OKD majoritu nějaké firma Karbon Invest se kterou Bakala v té době neměl nic společného.

V roce 2004 Privatizoval B. Sobotka již jen menšinový podíl Státu, kdy už Stát na dění v OKD neměl vůbec žádný vliv.

Teprve po privatizaci menšinového podílu přichází na scénu Bakala.

Takže nechápu, kde se ty nesmysly pořád berou, že Sobotka něco prodával Bakalovi. :))

http://ivanprikryl.cz/vse-o-kauze-okd-st...

Ondřeji Neffe, jste jednička, šup s Úvodníkem
před 6 měsíci

do archivu!:

Autor: J. Matuška Datum: 14.5.2016 10:27

Kam se na něho hrabou Fištejn, Štětina, Procházková, Janda. Netrumfnul je větou: "Na Rusku je zajímavá jen rozloha, schopnost nedbat lidského života a kapacita atomové smrti."??? Při "anexi" na Krymu zemřel jeden člověk a to na infarkt. Kyjev má na kontě přes 9 tisíc mrtvých... Díky komu nedošlo k ataku na Sýrii, za údajné použití chemických zbraní?

Ondřej Neff si zřejmě neuvědomuje, že se píše rok 2016. Svět už není rozdělený na dva bloky. Svět se stává, k neliibosti amerických neokonů, multipolární. Vítězství v barevné revoluci, třeba v té oranžové, neznamenalo definitivu. Naštěstí občané ještě mají možnost ve volbách rozhodnout o "politice" státu. Dávám přednost spolupráci před studenou válkou. V americkém zatloukání kolíků vidím vážné ohrožování míru. Stačí jen trochu představivosti. Jak by se neokonům líbilo, kdyby ony pomyslné kolíky zatloukali Rusové v Kanadě, Mexiku, na Kubě a jinde?

Snad se nemýlím, byl to náčelník gen. štábu, generál Prchlík, který v roce 1968 plédoval pro naši neutralitu. Atomová válka by znamenala totiž zničení našeho národa. Sověti se tehdy z toho mohli podělat. Uvědomují si Litevci, Estonci, Lotyši, co by je čekalo v atomové válce? Neměl by raději Aston napsat Úvodník s názvem Neokonzervatisté, strčte si PROXY VÁLKY za klobouk?!

Závidím Rakušanům jejich NEUTRALITU! Cítí se snad méně bezpeční? Jak asi rozhodnou Finové v případném referendu o vstupu do NATO?

MUDr. Obrtel přečetl před ambasádou UA projev prezidenta Svobody v roce 1970 k absolventům vysokých vojenských škol. Moc se mi líbil. Škoda, že jsem se dosud nedočkal slíbeného zaslání odkazu. Rád bych ho tady postoval... Mít válečnické choutky u počítače a ťukat do klávesnice - je tak snadné... Bunga bunga!

http://neviditelnypes.lidovky.cz/vytycov...

benda
před 6 měsíci

závidíte Ukrajincům jejich neutralitu. Cítí se snad méně bezpeční?

Všechny mrtvé na Donbase má na kontě současné kremelské nacistické vedení, které ty ozbrojené střety vyvolalo. Chápu, že kremlofilní nacista vašeho střihu sní o genocidních ruských invazích do Kanady nebo Mexika, ale zdá se že alespoň prozatím budete muset vzít zavděk pouhým vyvoláváním a zakonzervováním ozbrojených konfliktů v zemích bývalého SSSR

Emanuel
před 3 měsíci

Bendo,ty obrezany zmetku mas v sobe tucet dabelskych zidu/certu/ a kydas zde bludy ktere patri spalit nebo splachnout.

Dagmar
před 5 měsíci

Bóžinku, vy jste ale blb!!!! Kdopak vám tak vymyl vaši ctěnou hlavinku????

Miloslav Pletánek
před 6 měsíci

Není mi jasné proč Putin v Moskvě dovolil největší islámskou mešitu v Evropě a jak ji chce bránit když i Rusové vymírají http://www.granosalis.cz/modules.php?nam...

Ukrajinci vyhrožují, pokud vyhraje Sergej Lazarev,
před 6 měsíci

dají Eurovizi sbohem. Pro zajímavost jsem si našel písničku https://www.youtube.com/watch?v=gHgxi57U... Skoro 3.5 milionů zhlédnutí není špatné. O to mi ale nejde. Před několika dny jsem viděl na videu záběr oslavy 1. května v Novosibirsku. Rozjásané stovky mladých lidí tančily podle moderní muziky. Nebylo na první pohled jasné, že to není někde na Západě, ale na Sibiři... Jenom se mi potvrzuje, že dnešní Rusko není ten zakyslý, nepřátelský Sovětský svaz vůči světu.

opus111
před 6 měsíci

No jasně, RF není to co nám tady chtějí namluvit americkou protiruskou propagandou. Mám oblíbených spoustu pořadů na russia.tv nebo www.1tv.ru a na ČT už se vůbec nedívám, ztráta času. A ten Lazarev je fajn klučina, perfektní projev.

akcell
před 6 měsíci

viem, o ktore video ide, ale nie je to prvni maj 2016, ale 2014 oslava na vyrocie mesta. kedy to bolo, ale nie je vobec podstatne. :)

Akcell, děkuji za upřesnění.
před 6 měsíci

Jsem rád, že to nebyla moje chyba, ale Studio REPORT 6.5.2016. Před chvílí jsem se na to podíval znovu. Ta produkce nebyla tedy až tak spontánní...

novota
před 6 měsíci

Na co je nám nato , když nikde nezasáhlo. A hlavně není schopné ani ochránit hranice před uprchlíky. Putin kdyby poslal půl milionů vojáků převlečených za uprchlíky tak do týdne má obsazenou celou Evropu a soudruh Pavel bude vytahovat a leštit metály co dostal za bolševika...

Doga Malor
před 6 měsíci

Pravda Pravda.

benda
před 6 měsíci

tak pokud je tohle skutečně pokorného nejdůležitější životní článek, pak se nabízí otázka, jak to asi na tom fyzikálním ústavu musí vypadat

Antidement
před 6 měsíci

Vy to musíte mít v hlavě hráblý!

jiří
před 6 měsíci

Myslím, že se Rusko nenechá vyprovokovat k válce v Evropě, pokud bude kdekoliv napadeno, oplatí to USA na jejím území střelami s plochou dráhou letu z ponorek. Nové typy střel letí rychlostí 6 Mach a nesou až 8 jaderných hlavic. z Mezinárodních vod je to do Pentagonu 200 km...tal počítejte...

opus111
před 6 měsíci

Chápu naléhavost tématu, ale USA jsou nyní demontovány a brzy budou mít samy se sebou tolik problémů, že nějaké smyslupné vedení války proti Rusku je ani nenapadne. Stejně tak bude mít EU v nejbližší době spoustu problémů, než by se zapojovala do nějajké války proti RF.

Mediální masáž protiruské propagandy má za cíl předevšéím podpořit směrování do Euroatlantivckého koridoru. Ty sféry vlivu tady prostě jsou nedá se to změnit ze dne na den. A tlaky na odpoutání se od USA jsou v ČR také velmi viditelné.

Samozřejmě, že Putina neustále provokují k prvnímu úderu, ale to on nikdy neudělá. USA moc dobře ví, že v hybridní válce na všech prioritách prohrávají. Rusko má propracované postupy jak doručit lidem reálné informace, aby se sami přesvědčili kdo říká pravdu a kdo jen protiruskou propagandu. Výborně to shrnul článek na Zvědavci, doporučuji k přečtení a sledujte ty programy na ruském mainstreamu, je to voda živá.

http://www.zvedavec.org/komentare/2016/0...

Kéž byste měl pravdu
před 6 měsíci

Ve smrtelné křeči kůň nejvíce kope!

Kamil Jankovec
před 6 měsíci

Praktická otázka: Musel soudruh generál Pavel nějak oficiálně zrušit svoji přísahu, kterou složil ve prospěch komunistické ČSL, když skládal přísahu jako generál českého expedičního sboru? Jakou má jeho přísaha hodnotu?

novota
před 6 měsíci

Přísahu mu zrušil reichprotektor šapiro na doporučení absolventa marxistické školy z Ostravy soudruha Zadolárka .../ co na to říká jeho bývalá organizace v porubě.../

Petr Pokorný
před 6 měsíci

To, co jsem nyní napsal, je snad můj nejdůležitější článek života. Nevím, zda i kvalitou, ale vážností určitě. Zde jde o budoucnost, nikoliv hádku o minulost! Prosím, moc prosím, zamyslete se nad tím, než mnozí začnete nadávat. Toto už není legrace a počítačová hra. Zde jde skutečně o přežití celých světadílů a Sýrie a Jugoslávie je jenom dětská hra, pokud se to spustí a nic v něm není přehnaného. Naopak, šlo by to napsat drsněji, více vystrašit, ale to nemá cenu. Je třeba, abychom všichni táhli za jeden provaz, ale nejdříve si ověřte, zda výše popsané je pravda. Já osobně mám hrůzu, že se jim to podaří dřív, než všeobcné znalosti přijme celý svět! Přesto doufám!

Pepan
před 6 měsíci

Dokud bude existovat USSA-NATO a jejich pohunci jsou veškeré prosby úplně zbytečné, kde je doba kdy národy mysleli sami za sebe, dnes jsou politici tzv EU států už finančně tak vetknuti v USSA rektálu, že pokud si národy v první řadě vše nevyřídí se svými politiky tak se nic nezmění. Ale jen mne těší, že když už budu muset umřít tak půjdou také amíci, protože v dnešní době jim už není nic platné že jsou za mořem a ti imbecilové kteří si myslí že to přežijí v bunkrech tak poznají co je to pomalá smrt.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...