Další teror ve Francii! Máme však mlčet, když skutečné původní viníky známe?

 

Je to strašné, strašné, strašné. Nevinní lidé a hluboká soustrast pozůstalým, to vše je pravdivé. Terorista je teroristou a i to nemá žádné zastání. Jak dlouho však budeme strkat hlavy do písku před těmi, kteří jim dali do rukou zdánlivou legalitu?

 

Muammar Kaddáfí: dal lidem naději, USA ho zabily a zem rozvrátily!
Muammar Kaddáfí: dal lidem naději,
USA ho zabily a zem rozvrátily!

 

Toto je pouze pohled osobní, nikoliv všech kolem Pařátu dnes. Později se k tomuto musíme vrátit a na podkladě důkazů musíme původce obvinit. My, obyčejní občané Evropy a USA. (Pokorný)

 

Naprostý souhlas s prohlášením, že se musí bojovat s radikálním islamismem. (Le Penová). Jenomže stále znovu a znovu mi schází přesná definice, přesné pojmenování, přesné ukázání, kdo toto šílenství a zabíjení rozjel. Například ihned euroamerický fanatik Pavel Svoboda (KDU - ČSL) prohlašuje, že musíme posílit NATO, protože summit  ukázal, že v hybridní válce, co ISIS používají, je třeba posílit odvody na zbrojení na dvě procenta, neboť musíme vidět i ruskou hrozbu!!!

To jsou ti v pozadí teroru - Pavel Svoboda!
To jsou ti v pozadí teroru - Pavel Svoboda!

Jestliže teror v NICE řeší takto europoslanec Svoboda, tak  směle můžeme říct, že je to idiot všech idiotů!!!

 

 

My, obyčejní občané, trpíme za teror vojenských vůdců NATO, kterými jsou USA a jimž zdatně sekundovali nikoliv lidé Francie a Velké Británie, ale nejvyšší politici a jejich vojenští teroristé, kteří rozvrátili půl Afriky a arabských států včetně Ukrajiny a dalších míst. Například do doby, než Rusové vstoupili do Sýrie, bylo zabito 400 000 občanů této země. Přesto tvrdí američtí generálové, že je pozabíjeli Rusové a Asad!

Saddam Hussein v zemi, kterou USA rozvrátily a lid pozabíjely!
Saddam Hussein v zemi, kterou USA rozvrátily
a lid pozabíjely!

Irák rozvrátil včetně Libye George Bush, Tony Blair a potom rozporuplná Francie, kterou odpadlí migranti dávají stejnou, možná ještě větší vinu, než Anglii, přestože:

středa 17. listopadu 2004, 12:49 - LONDÝN

"Do jisté míry bylo svržení Saddáma Husajna pozitivní věcí," prohlásil Chirac. "Ale zároveň vyprovokovalo reakce, jako třeba mobilizaci v mnoha zemích, islámských mužů a žen, kteří činí svět ještě nebezpečnějším," vysvětlil prezident.

"Není pochyb, že nastal růst terorismu, a jednou z jeho příčin je situace v Iráku," pokračoval Chirac.

Před státní návštěvou Británie francouzský prezident opakovaně kritizoval postoj premiéra Tonyho Blaira a jeho podporu prezidenta Spojených státu George W. Bushe při postupu v invazi v Iráku. Blairovi tato podpora vynesla ztrátu u britské veřejnosti.

(Před pár dny bylo obvinění Tony Blaira oficiálně dokončeno a potvrzeno.)

 

Nelze, než se pod toto jednoznačně podepsat.

Strašné na tom však je, že nejvíce trpí země, která byla relativně přátelská, lidé velmi přátelští, ale teroristickými vůdci v čele s Georgem Bushem a Tony Blairem (následováni Clintonem a Obamou) dotlačeni ke spolupráci, a nakonec občané této země trpí nejvíce,

protože nezaměstnanost dává uprchlým černochům a arabům legalizaci teroru, když i zde cítí beznaděj! Ve Francii je flustrace obrovská, byť jsou Francouzi přátelští a milí!

A nastane-li ekonomický obrat v Německu, masakry tam mohou být daleko větší vzhledem k jejich počtu. 


A ti hlavní teroristi George Bush a Tony Blair včetně vůdců Pentagonu si stále běhají po svobodě a trpí kvůli nim celý svět. Jediná cesta je okamžitě pozatýkat největší teroristy světa, dát všem najevo, že spravedlnost je stejná na západě jako jinde a že nebude potrestán pouze černý či arabský, ale skutečně každý terorista stojící třeba ve strašném zabíjení v pozadí. Teprve potom se svět vrátí zpět na nohy a začne se obnovovat bezpečnost.

Dopustí však vrazi z Pentagonu a USA, aby se začalo pracovat na světovém míru a pokoji?

 

P.S. Když jsem tenkrát viděl jejich beznaděj a točil tyto záběry, místo aby se zaslepení lidé zamysleli, tak naskočili na vlnu Evropských hodnot typu Dienstbiera, Šabatové, Marksové a nás (tudíž i mě) obviňovali z rasismu a podobných nálepek. Nechápali, že upozorňujeme na podhoubí, a přetvářka to nezakryje. Naopak! Dnes titíž lidé se ptají: kdo za to může?

 

Rubriky: ~ Štítky:

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Lomcovák
před 3 měsíci

Obama chtěl 1. 6. 2016 v Indianě zkritizovat kandidáta Donalda Trumpa za údajný rasizmus a antiislamizmus, ale šíleně se zakoktal. :-)))))))

Barack Obama: "If we turn against each other based on division of race or religion. If-if-if-if-if-if-if-if-if-if-if we fall for, you know, a bunch of okie-doke, just because, you know it-it-it. You know, it-it-it-it-it-it sounds funny or the tweets are provocative."

https://www.youtube.com/watch?v=8I4Jsf9I...

DIALOG CIVILIZACÍ - DOC
před 4 měsíci

Hledat východisko z ideologické konfrontace mezi Východem a Západem, ale také cesty k řešení světových konfliktů bude nový think-tank institut, který pod názvem Dialog civilizací (DOC) vznikl v Berlíně.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa...

Stratfor
před 4 měsíci

https://twitter.com/Stratfor

Před 7 minutami
Erdogan žádá o azyl v Německu, říkají americké vojenské zdroje.

Před 12 minutami
Erdogan: "Žádám turecký lid, aby se shromáždil na veřejných náměstích a letištích. Není větší síly než síly lidí."

Před 26 minutami
Turecký prezident Erdogan je "under protection" v Marmaris, nedaleko letoviska Bodrum, kde byl na dovolené.

Aktualita
před 4 měsíci

V Turecku probíhá vojenský převrat. Turecká armáda potvrdila převzetí kontroly nad zemí. Těžce ozbrojení vojáci a vojenská vozidla uzavřeli dva hlavní mosty v Istanbulu v pátek večer.

Super. Konečně. Erdogan právě odlétá do USA? Nebo do Německa?

(sekce Odkazy a připomínky nefunguje)

:-(
před 4 měsíci

jeden z viníků Bohuslav Sobotka se tváří, jako by se nic nestalo, a kyticí u francouzské ambasády dnes uctil památku obětí islámského útoku v Nice.

Ani slovo omluvy občanům ČR, ani demise Sobotky a jeho vlády.

„Jsem přesvědčený o tom, že by skutečně aktivní politici neměli mít tendenci parazitovat na strachu občanů, neměli mít tendenci zvyšovat strach občanů, vyvolávat v lidech obavy bez ohledu na to, co se reálně ve světě odehrává,“ zdůraznil Sobotka, ačkoli většina obyvatel africké a arabské migranty a islám v Česku nechce. - červen 2016
„Sobotka vzkázal z Berlína: Přestaňme se už strašit imigrací.“ - prosinec 2015
„Zeman nesmí šířit zlobu vůči imigrantům, tvrdí Sobotka“ - červenec 2015

Četl vůbec opus111 a voliči Dlouhodobý (základní) program ČSSD, ve kterém ČSSD hlásá podporu imigrace i multietnické a multikulturní společnosti?

„Bude se proto muset začít vyrovnávat s výzvami a vlivy rostoucí mezinárodní migrace, s koexistencí více národností i více kultur. Nevyhnutelně se bude zvyšovat podíl příslušníků jiných národností žijících na našem území, a naopak čeští občané budou častěji žít v jiných zemích integrované Evropy. Tento vývoj přinese nové možnosti i nová ohrožení. Vyžaduje formulovat novou aktivní i pasivní migrační politiku, která vezme v úvahu i nízkou úroveň přirozené reprodukce obyvatelstva, což bude znamenat pokles perspektivní nabídky pracovní síly z domácích zdrojů.

Příchod imigrantů může posilovat aktivní složku populace a zmírňovat tak očekávané negativní důsledky populačního vývoje. Migrační politika je otázkou politickou, ekonomickou, demografickou a bezpečnostní. Je žádoucí prosadit koncepční přístup státu, který vezme v úvahu hlediska věková, kvalifikační, kulturní apod. Měla by zahrnovat i podporu integrace cizinců.
Zejména vytvářet pro ně odpovídající životní podmínky (bydlení, vzdělání, zaměstnání, sociální pomoc) a určovat i její kvantitativní rozsah. Součástí této podpory by měl být systém vzdělávání vedoucí nejen ke zlepšování jazykových znalostí obyvatelstva, ale zejména k pochopení a respektování jiných kultur i k výchově k životu v multikulturní a multietnické společnosti.“

opus111
před 4 měsíci

SPAM

:-)
před 4 měsíci

opusík se vrátil, muck muck.

Petr Pokorný
před 4 měsíci

Rád bych se zeptal ministra vnitra: u nás žádní muslimové nejsou, neboli nárůst skoro nula. Nemohl by nám někdo vysvětlit, co je to za obrovské množství šátkovaných žen nemluvících česky, majících hodně dětí a pohybujících se na Praze 5, například na Barrandově, na Praze 10 například u konečné metra a DP Hostivař či na Praze 4 Jižním Městě?
Skutečně je u nás vše pod kontrolou? Upozorňuji: nárůst, nikoliv že sem tam zde nějaká byla a je, domluvící se česky.
A za druhé: nebyly filmy o komunitách a urážkách každého, kdo kritizoval, jak se černoši cpou do francouzských rodin? A zapomněli jsme, jak tandem USA - Francie drtil každého, komu se homosexualismus, černoši a arabská volnost přidala nebezpečná? Nyní vidíme, kdo měl pravdu a kdo by měl dostat zasloužený trest!
Jenomže to odnášejí obyčejní lidé a děti, nikoliv ti, co tu past připravili.

ministr vnitra
před 4 měsíci

SPAM (opus111)

AntiOpus
před 4 měsíci

Placenej trolle zalez!

Lomcovák
před 4 měsíci

Redakce, nemažte zde diskuzní příspěvky.

Takové chování je nedemokratické, neférové a vypovídalo by o tom, že se Pařát moc neliší od řady tvrdě cenzurovaných médií ve vlastnictví oligarchů jako idnes.cz, lidovky.cz, ihned.cz, echo24.cz, tyden.cz apod., což byste (snad) nechtěli.

Liberté, Egalité, Fraternité.

Admin
před 4 měsíci

Přesvěčte jedince, ať se vyjadřují k textům a nikoliv k urážkám těch, co píší a je po problému. Asi jste si nevšiml, že to není věcná oponentura, ale soustavné napadání, ať se jedná o cokoliv. Takže nikdy se nesmaže názor, ale vždy to, co bude bezesmyslu urážkou. Liberté, Egalité, Fraternité.

opus111
před 4 měsíci

SPAM

Magory mazat!
před 4 měsíci

opus má psychiatrickou diagnózu, kterou by upřesnil oborník. Projevuje se dennodenními, bezdůvodnými osobními útoky na pana Pokorného. Jeho urputná posedlost otravuje a znehodnocuje diskuse. Není nedemokratické nedovolit přístup do diskusí nesvéprávným tvorům. Pokud jeho příspěvky bude redaktor mazat, všem normálním diskutujícím se jen uleví. Volné pole působnosti mají magoři v domácím prostředí, pokud s nimi vůbec někdo vydrží. Na veřejnosti by ho každý rázně poslal do "pryč".

opus111
před 4 měsíci

Odborník stanovil psychiatrickou poruchu Pokorného,

diagnóza: Bájivá lhavost

AntiOpus
před 4 měsíci

Placenej trolle zalez!

soudruh Kubík
před 4 měsíci

Platí i na socanského trolíka a na jeho šefika z hnědou plešatou hlavou....a 180 kg odchovance...

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...