Je trest za traktoristu s přišitýma ušima (Šlachta) úlet komisaře Lukáše Dolínka?

 

Nejen smích, ale i úsměv ztvrdne na rtech, když první fáze (komická) přejde ve druhou. A to už žádná legrace není! To pak zní v uších výhrůžka Šlachty a Ištvána - budeme realizovat odvážnou právní konstrukci!

 

Je připravovaný zákon šitý na míru US velvyslanectví?
Je připravovaný zákon šitý na míru US velvyslanectví?

Svoboda dostává tvrdě na pr...(zadek)

Vtipná fáze a zdánlivý úlet komisaře Dolínka možná žádným úletem není, ale přechází se do fáze tvrdé realizace Evropských hodnot. Aktivista Zelený zlehčuje postavení útvaru ÚOOZ nebo si dělá legraci z Roberta Šlachty, který je podle jeho slov „bývalý traktorista, který si nechal zmenšit uši, protože se mu smáli neonacisté.“ Je to sice pravda, ale pro komisaře Dolínka těžké provinění s pokutou 8000 Kč. "Je zakázáno posmívat se policistovi s přišitýma ušima" je vtipný a pravdivý popis šéfredaktora HN Jindřicha Šídla. Prostě útvar se nesmí zdravit Zdar útvare!

 

Ale zde už úsměvná část končí, pokud se dočteme, co na nás připravila mezinárodní organizace Finanční akční výbor (FATF) a Moneyval. (Proč akční a proč finanční je úplnou záhadou v našem státě. Máme přece excelentní útvar "Kobru"), ale to, že je vtip roven skutkové podstatě a můžete za to dostat až dvanáct let, je už v intencích Islámského státu, a veřejnost by měla ostře protestovat! A to nejen česká, ale celoevropská!

Například vtip "kameňák", že si pozvete Breivika, aby vás očistil od kamarádů v hospodě, dělající si z vás legraci, má být postaven na roveň přípravy teroristického činu, kdy se skutečně střílí a zabíjí! A bude roven například atentátu na prezidenta! Pak již ale zde končí nejen humor, protože začíná skutečný teror Evropských hodnot, pokud takto bude zákon schválen!

Je to bezprecedentní, lehce zneužitelný zákon navazující na Ištvanovy akce za přísného dohledu velvyslance Schapira!


Jak lehce zneužitelné!
Jak lehce zneužitelné!

Jak lehce zneužitelné!

 

Jak to potom ale funguje na pozadí USA, kteří sponzorují terorismus a vůbec se tím netají? Kdo platí zbraně do "arabských jar" a umírněšných teroristů přes Saudskou Arábii? Kdo kontroluje tyto toky peněz na americký státní terorismus? Že nikdo? Jak nám potom ale mohou nařizovat nějaký zákon, který ten, kdo ho vynucuje, sám neuvěřitelně porušuje, a jsou za ním tisíce a statisíce mrtvol?

 

Nakonec vzniká fraška (ale strašně nebezpečná), kterou popisuje bezpečnostní analytik Koller na Parlamentních listech, z nichž je část zde:

 Nedávno jsme se na bakalovském Aktuálně.cz mohli dočíst moudra údajně přímo od americké FBI. Podle nich žádný typický terorista podle barvy pleti či náboženství neexistuje. To jen ukazuje úroveň amerických tajných služeb. Místo odborných bezpečnostních informací tupá ideologická propaganda jak na ČT 24. Dokladem kvality práce amerických tajných služeb jsou „vítězství“ americké armády v Iráku, Afghánistánu a rostoucí „obliba“ USA po celém světě.

 Depresi musí mít každý civilizovaný Evropan z právní podpory islámského terorismu v Evropě. Jejím ukázkovým příkladem je situace, kdy jeden z posledních teroristů byl odmítnutý syrský žadatel o azyl. Asi to byl umírněný terorista z takzvaného Islámského státu podporovaného z Turecka a Saúdské Arábie. Bez ohledu na odmítnutí azylu pobýval v Německu dva roky a bral sociální dávky. Nevadily ani jeho kriminální delikty a obchod s drogami.

Zajímavé jsou evropské reakce na islámský terorismus. Bezobsažné lkaní, kondolence, svíčičky a medvídci. Zajímalo by mne, proč zrovna medvídci, když medvěd je hrdým a bojovným symbolem Ruska. Mimochodem je to také největší šelma amerického kontinentu. V ideologicky potroublé západní Evropě zrazující vlastní tisíciletý vývoj bych čekal spíše panenky Barbie – nejlépe bezpohlavní, vousaté, multikulturní barvy pleti a zahalené v hidžábu či čadoru (viditelný obličej), nikábu (strašidlo celé v černém s průzorem pro oči) či burce (strašidlo s průzorem pro obě oči nebo jedno oko zakrytým mřížkou). 

Do multikulturního propagandistického boje proti vlasteneckým Evropanům se investují nemalé finance. Kupříkladu rozpočet „naší“ HateFree neziskovky jen na program Kampaň proti násilí z nenávisti je 39,75 milionu korun. Přitom jak vidíme, násilí z nenávisti páchají v Evropě především muslimové, kriminálníci, narkomani a nájemní rváči placení bůhvíkým. Proti nim však HateFree rozhodně nebojuje. Bez nadsázky bychom se mohli zeptat, zda HateFree a podobné spolky nebojují z nenávisti proti Evropanům a jejich rodinám, pro něž mají arogantní neziskovkáři z podobných spolků v médiích jen pohrdání, pomluvy, nadávky a urážky, neboť přesvědčivých smysluplných argumentů se jim obvykle nedostává. A to není zdaleka jediný program HateFree a jediná neziskovka parazitující na našich a zahraničních penězích při prosazování cizáckých protinárodních, rasistických zájmů.Takže shrnuto: pokud ještě dále máte dojem, že úlet komisaře Dolínka je pouhým úletem, který se už nebude opakovat, mohl by se nám vrátit přirozený úsměv na rty. Bohužel vývoj nasvědčuje tomu, že opak je pravdou a vpád Šlachty a Ištvana na úřad vlády bez jakýkoliv argumentů v ruce byl pouhou epizodkou a začátkem k represáliím, které vytváří státní zřízení, starající se více o s vé blaho, než skutečně o životy lidí. Tento absurdní zákon teroristy nezastaví. Je dovnitř EU, je dovnitř NATO a budou stíháni ti, kteří budou kritizovat a zesměšňovat "orgány", nikoliv podporovat teroristy.

Přece když prodáte zbraň zabijákovi, teroristovi či s ním spolupracujete, dostanete za to dnes podmínku? Ne! Tento nový zákon je zločin a atentát na svobodu slova, nic víc! A aktivista Zelený nám ukazuje jeho absurditu a zneužitelnost, když stále zní v uších výhrůžka Šlachty a Ištvana - budeme realizovat odvážnou právní konstrukci!

 

 Ironie se stává skutečností?

Ištvane, Šlachto, přiznávám, spolčeným zločincem jsem i já...

.

.

 

Rubriky: ~ Štítky:

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
+++
před 3 měsíci

Mafie nebude vysedávat na Policejním prezidiu! Tuhý patří za mříže, kruh nepřímých důkazů mluví za vše!

Při sledování telefonu Langerova přítele Kyselého narazili policisté na podezřelé číslo registrované v zahraničí, ze kterého ho měl pravidelně kontaktovat zdroj exkluzivních informací.

Než však policisté zjistili jeho totožnost, tak se podezřelá SIM karta odmlčela. Detektivové nicméně kromě telefonního čísla měli k dispozici i tzv. IMEI kód, pomocí kterého lze identifikovat konkrétní přístroj, který byl k volání nebo psaní zpráv použit.

A právě TEN SAMÝ MOBIL začal po zhruba měsíci od vypnutí původního čísla POUŽÍVAT JEDEN Z TUHÉHO NEJBLIŽŠÍCH, TUHÉHO EXMANŽELKA!! BINGO!!!

A DALŠÍ BINGO!!! V odposleších vystupoval jakýsi "kamarád z Ostravy". Tuhý dříve působil jako krajský policejní ředitel právě v Ostravě. Pod přezdívkami "velký a malý strejda" by se pak měli ukrývat bratři Tesaříkové - senátor ČSSD a jeho bratr, majitel Tesco SW.

Tesaříkovic firma Tesco SW způsobila škodu státu, tedy daňovým poplatníkům, až 1,2 miliardy korun, když podivně získala dvě zakázky od ministerstva pro místní rozvoj na monitorovací software pro hodnocení žádostí o evropské dotace MS2007+ pro programové období 2007–2013 a MS2014+ pro programové období 2014–2020. Software má propojovat přibližně 5 tisíc úředníků a 100 tisíc žadatelů o eurodotace.

Kritice EU čelil už předchozí Tesaříkovic systém MSC2007+, kvůli porušení zákona jej odmítla Evropská komise proplatit a stamiliony na něj šly ze státní pokladny. V roce 2015 se situace opakovala. Evropská komise odmítla loni proplatit 529,7 milionů korun na Tesaříkovic MS2014+, ale Sobotkova vláda se v dubnu 2015 usnesla, že 529,7 milionů korun zaplatí Tesaříkům ze státního rozpočtu. V březnu 2015 provedla policie mj. i razii v kanceláři náměstkyně pro eurofondy Olgy Letáčkové.

Zakázka:
https://www.vestnikverejnychzakazek.cz/c...

gogo
před 3 měsíci

Vláda schválila návrh ministerstva průmyslu a obchodu, který má urychlit zaměstnávání středně kvalifikovaných pracovníků z Ukrajiny. Novinářům to po jednání vlády řekl ministr Jan Mládek (ČSSD). Ročně může podle něj do ČR přijít až 5000 Ukrajinců.

http://ekonomika.idnes.cz/zamestnavani-u...

Fuj, Sobotkova vláda pokračuje v tradici super levných montoven, podle hesla, když Česi nechtěji pracovat za minimálni mzdu v 12 az 16-ti hodinových smenach, Ukrajinci budou.

Transformace země do stavu otrokářské kolonie běží na plné obrátky.

Ministře Pelikáne, Kobro od Babiše
před 3 měsíci

kolik lidí bylo za posledních pět let, co financuje americká vláda mírové teroristy v Sýrii přichyceno u nás, že také tyto teroristy finančně podporuje? Víte alespoň o jednom? Pokud ne, tak na co ten fantasmagorický nový zákon?

opus111
před 3 měsíci

Podle nového zákona bude možné rychleji a snadněji odstíhat lidi, kterří vyjedou do Sýrie za Islámským Státem. Dále různé pravicové weby, které rozdmýchávají nepřátelské nálady ve společnosti. Zde by zcela jistě spadl také Pařát, protože tento web prakticky neustále rozdmýchává extrémně nepřátelské nálady proti vládě a zazněly už i výzvy k násilnému odporu, což je jasný terorismus a je zahodno jej odstíhat.

gogo
před 3 měsíci

Shrnme si, pane opusi111, vitaci uprchliku, Vase zdejsi pusobeni:

1) vulgarni urazky autora clanku Paratu
2) vulgarni urazky ostatnich ctenaru Paratu
3) spamovani takovym zpusobem, ze administrator webu musel opakovane zasahnout
4) obvinovani ministerstva financi a jejich statistickych dat
5) lhani, manipulace s daty a zverejnovani neuplnych udaju
6) znevazovani a obvinovani opozicnich politiku
7) urazlive vyroky o Aeronetu, nejnavstevovanejsim ceskem alternativnim webu, a jeho autorech
8) vitani uprchliku a nadsene schvalovani vladni proimigracni politiky
9) schvalovani zabijeni Evropanu islamskymi uprchliky
10) neznalost matematiky, velke nasobilky a odcitani cisel
11) monohonasobne opakovane kopirovani a vkladani dat bez sebemensiho porozumeni jejich vyznamu

Urcite jsem na mnoho veci zapomnel, ale i tak splnujete vsechny pozadavky na poradneho trolla. Osobne navrhuji Vase sluzebni povyseni na supertrolla.

ÚSTAV BOHNICE
před 3 měsíci

No jo, ty třeba patříš do blbečkárny a taky pořád chodíš po svobodě. A ještě tě pustí na internet.

Za Protektorátu trest smrti za poslech cizího
před 3 měsíci

rádia. Nečeká nás něco podobného s internetem?

Budeme realizovat odvážnou právní konstrukci!
před 3 měsíci

Dobrá práce! :-))

Doporučuji diskusi i pod článkem na iDNES
před 3 měsíci
gogo
před 3 měsíci

Tenhle diskutér to vystihl naprosto přesně:

Pokud za podporu terorismu bude hrozit až 12 let, tak to panu Sobotkovi nezávidím

opus111
před 3 měsíci

Určitě bude nutné veřejný prostor nějak začít regulovat, protože úroveň a množství nesmyslů, které se poslední dobou rojí, to rozhodně přesahuje meze.

Různě nemocní lidé pak tomu podléhají a zakládají sekty a jsou zcela odtržení od reality. Pro takto nemocné lidi nejsou fakta důležitá, tahají čísla někde z rukávu a případně někde z bulváru typu Blesk.

Je nejvyšší čas, aby pan Chovanec zakročil.

gogo
před 3 měsíci

"Dokladem kvality práce amerických tajných služeb jsou „vítezství“ americké armády v Iráku, Afghánistánu a rostoucí „obliba“ USA po celém svete."

Tohle se opravdu povedlo. Asi jako kdyz Simon Panek, reditel Cloveka v tisni, minuly patek pro Cesky rozhlas prohlasil, ze integrace muslimu v Evrope se povedla a jeste ten vecer nasledoval utok v Mnichove a pak dalsi 2 utoky imigrantu o vikendu.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/mon...

gogo
před 3 měsíci

Lidem, kteri verejne schvaluji teroristicke utoky nebo verejne schvaluji teroristy bude nove hrozit az 12 let za mrizemi.

Opusi111, tohle si nekolikrat precti, a pak vzdycky jeste parkrat predtim nez tady zacnes spamovat.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...