Kde bere úředník ČSSD Sobotka drzost chovat se hůře než totalitní šmejdi?

 

 

My a ne lid rozhoduje!
My a ne lid rozhoduje!

Člověk, který si z náhrad nakradl i na byt vyhlašuje drze občanům České republiky, že jsou nesvéprávní a tudíž nemají právo rozhodovat o svém životě?

 

Tato slova si nedovolil vyslovit ani Leonid Brežněv a i na okupaci Československa si vyžádal zvacím dopisem formální souhlas zrádců jako byli Biľak, Švestka, Kapek, Indra a Kolder, a který byl patrně vlastizradou i dle tehdejších zákonů. Dopis byl odkryt v archivech bývalého Sovětského svazu 15. července 1992. 

 

A dnes se opět vrací doba totality!

 

Evropskou unii si rozvrátit nedáme a je to, jako by zněla úderná slova Milouše Jakeše – neboli totalitní stupidity o Sovětském svazu a jeho satelitech.

Pokud by totiž lidé byli k referendu nesvéprávní, tak by byl předseda vlády a s ním další členové vlády nelegitimní, protože stejně tak zastupují ten divný, nesvéprávný lid! Zmatené výroky premiéra Sobotky a jeho nohsledů? Samozřejmě! Jsme skutečně nesvéprávní vůči státní a politické správě?

 

Prostě drzost Sobotky se rovná totalitní špíně, a za to by měl okamžitě podat demisi!

 

Sobotka (předseda vlády a otázkou je, za koho mluví) jednoznačně odmítá vůli lidu, zda být či nebýt jako poddaní Bruselu, USA a začlenit se po bok válečného šílenství pod knutou Pentagonu. Přesněji řečeno, odmítá vyslyšet vůli lidu, ať je jeho názor jakýkoliv, což je v demokracii základ.

 

Vláda ústy Sobotky a jeho mluvčího reagovala na výroky prezidenta Miloše Zemana, který by nebyl proti celostátnímu referendu o vystoupení České republiky z Evropské unie. Sám prezident by ale hlasoval proti vystoupení. Podle TOP 09 Zemanovy návrhy útočí na priority české zahraniční a obranné politiky posledních desetiletí. Ale kdo určuje naší prioritu? Lid, nebo pár vyvolených?

„Dlouhodobou prioritou zahraniční politiky vlády České republiky a národním zájmem je být členem EU i NATO,“ uvedl mluvčí vlády Ayrer.

Prý stabilizovaná, soudržná a fungující EU je podle vládního prohlášení zárukou dalšího bezpečného rozvoje ČR. „Vláda v této souvislosti nezvažuje činit jakékoli kroky, které by naše členství a dlouhodobé směřování zahraniční politiky ČR jakkoli zpochybňovaly, nepočítá se tedy ani se žádnými referendy,“

Takže Evropská unie je stabilizovaná, soudržná a fungující?

A především: položila si vláda otázku, kdo skutečně v demokracii vládne? Pracuje u nás vláda dle vůle lidu, nebo lid má dle totality vlády bezvýhradně poslouchat, jako to bylo v období, kdy zde byla zakotvena ústavně pravda jedné státostrany - komunistické, a současně lid byl nucen vykonávat vše dle jejího myšlenkového trustu za dohledu UV KSSS? Sobotka se tváří jako hrdina a pak odjede na zasedání a plazí se po zemi.

Možná by stálo za připomenutí: kolik válek bylo na území sféry vlivu Ruska a Číny za posledních padesát let. A kolik bylo tam, kde vliv USA a amerického NATO zakládal demokracii a svobodu včetně přátelství a míru? Tak kdo má právo ohánět se záštitou míru v Evropě, když nyní stačí jeden chybný manévr a…?

A nyní jedou do Varšavy, aby pod americkým NATO odsouhlasili vše, co předlužené USA nařídí! Nebo někdo věří, že se Sobotka a Stropnický pochlapí a budou se chovat jako svéprávní zástupci České republiky? Vážně tomu někdo věří? Uvidíme...

 

 

Rubriky: ~ Štítky:

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
bývalý OSVČ
před 4 měsíci

Je dokázáno napříč evropou , že kde vládli socialistické vlády tak to vše šlo do kopru. A nejlepší na tom je když nám soudruh dragi z eu půjčuje tak se nám to holduje. Začneme severem pak střed evropy a končíme jihem. Apropo říká se , že číňané chtějí koupit deutsche bank i z jejím obrovským trilionovým dluhem.

bývalý OSVČ
před 4 měsíci

To je výborný, a to jsme prý ekonomicky vyspělý stát v 21. století. Máme cca 70 000 bezdomovců (dalších 100 000 je na "dobré" cestě je doplniti) a tisíce hladových dětí, ty západní eu hodnoty života jsou fakt dobrý. Na jedné straně údajně roste ekonomika a druhé tohle...co na to sosani ..Mimochodem včera mně navedl známý na dualog na tom slovenském free rundfunku a sledoval duel vlk v. žantovský. Podle blbých a přihlouplých keců si myslím ,že vlk je místní troll opus....

Soudce z lidu
před 4 měsíci

Tvůj problém "bývalý OSVČ" je totální neschopnost vnímat Svět v proporcích a trendech.

Žádná společnost není dokonalá, ale je dobré sledovat proporce a trendy.

Je pravda, že v ČR je spousta sociálních problémů, od zmiňovaných bezdomovců, přes nezaměstnané až po kriminalitu obecně.

Co je však důležité říci, že drtivá většina lidí domov má, to jest:

9 900 000 lidí má domov

a dejme tomu 100 000 lidí jej nemá nebo má s bydlením nějaký problém.

Podobně je to s nezaměstnaností, kdy 4% lidí oficiálně nemá práci, ale 96% lidí tento problém nemá.

Nádhernou ukázkou tvé automanipulace (manipuluješ nejenom jiné, ale hlavně sám sebe), která ti blokuje schopnost myslet, je tvoje přesvědčení., že 70% lidí bere 15 tisíc měsíčně anebo dokonce méně.

Jenže fakt je takový, že 30% bere 28 tisíc a více, 50% bere 24 tisíc a více a pouhou interpolací docházíme k závěru, že jen 20% lidí má těch 15 tisíc a méne.
To je holá realita, kterou nejsi schopen pochopit.

A tak si tady můžete v úzkém pravicovém klubu pomatenců nadávat na ČSSD jak chcete, ale nic to nemění na tom, že většina lidí cítí, že za vlády ČSSD se mají lépe a náležitě to ocení.

A pár pomatených křiklounů na nějaké směšném Pařátu na tom vůbec nic nezmění.

TrollAdmin
před 4 měsíci

Trolle zalez!

novota
před 4 měsíci

Ty pomateny sosane dej zde lepší čísla jenom lžeš opusi....a 4,6 miliónů je v česku exekucí...a kolik jím zůstane z toho průměrného platu, když sosani mají největší daně..

Soudce z lidu
před 4 měsíci

Pomatený novoto, jestliže je v ČR kumulativně za posledních 14 let 4,3 miliónu exekucí, tak to v žádném případě neznamená, že 4,3 miliónu lidí má exekuce.

50% exekucí jsou bagatelní exekuce do 10 tisíc a 30% jsou ještě bagatelnější exekuce do 2 tisíc. Zbytek jsou šílenci, co mají 5-10 exekucí na osobu.

Takže, většina lidí exekuce prostě nemá.

Kolik ti zůstane z hrubého příjmu si můžeš snadno spočítat. Každý musí zaplatit sociální a zdravotní a daň je 15%.

Ale musíš ještě zohlednit odpočty na poplatníka, odpočty na 2 a třetí dítě a školkovné. I nějaké procento z hypotéky si můžeš dát obrazně řečeno do daní.

Je vidět, že vůbec nevíš o čem píšeš. Jsi úplně marný jedinec, bez jakéhokoliv rozhedu a erudice. Ničemu nerozumíš. Jen se potřebuješ vyřvat a ulehčit svým komplexům méněcennosti.

TrollAdmin
před 4 měsíci

Trolle zalez!

kubík
před 4 měsíci

@ novoto máš pravdu on tady soudruh soudce dává čísla co si vycucá z prstu a klame , protože sám neví jak se to počítá..ani neví kolik zůstane pracujícímu z hrubého platu..a pak někomu nadává do pomatenců..a takoví socanšti pomatenci nám vládnou...

Alen
před 4 měsíci

Já s panem Pokorným celkem souhlasím.Navíc v poslední době kdykoliv vidím Sobotku nebo Chovance, vidím je jako tandem "puchýř a špunt". Puchýře Chovance chrání Sobotka a špuntuje snahy všech ostatních o vyšetření úniků informací z policie.

Soudce z lidu
před 4 měsíci

Jen drobná poznámka:

Žádné úniky informací se doposud neprokázaly, tak nebylo co špuntovat. :)

Výkřiky o "brutálních " únicích byly naprosto účelové.

Je jasné, že nejvíce řve Babiš, protože má nejvíce másla na hlavě z doby Klausovy divoké privatizace.

Zatímco snahy zatáhnout Sobotku mediálně do nějaké vymyšelné kauzy OKD vyzněly naprosto do ztracena. Sobotka totiž nikdy OKD neprivatizoval.

Celý váš příspěvek nedává smysl a jen podkuřujete Pokornému, možná jste sám Pokorný, kdy Pokorný je znám tím, že trpí nenávistnou fóbií vůči Sobotkovi, takže jeho názory nejsou relevantní.

TrollAdmin
před 4 měsíci

Trolle zalez!

Alen
před 4 měsíci

Sobotka to zašpuntoval, proto se doposud úniky informací z policie neprokázaly. A špuntovat bude, seč mu budou síly stačit. Jako podrazák se projevil už při volbě prezidenta, kdy podrazil Zemana. Znovu pak při jeho druhé volbě. Sklidil za to aplaus od TOP 09, pamatujete? Takže tandem puchejř a špunt "jedou".

Soudce z lidu
před 4 měsíci

Sobotka nikdy nikoho nezradil. Zeman se v roce 2003 odvařil sám, že dělal machra a ani nekandidoval v prvním kole.

A druhá volba Zemana, byl přímá volba, tam nemohly být žádné stranické vlivy. Naopak Zeman chtěl vyšachovat Sobotku, že se sčuchnul s Haškem. Jenže Sobotka to ustál, protože občané, kteří jej volili, tak přišli masivně Sobotku podpořit.

A to se občanům vyplatilo.

Sobotka je nejlepší premiér, má výrazné ekonomické úspěchy, nezaměstnanost klesla o 40%, zvyšují se mzdy a to při nulové inflaci.

Pokud se žádné úniky neprokázaly, tak není možné něco vyšetřit. Sám sobě si odporuješ.

Kdyby byly úniky, tak by to jako první vynesli novináři.

Prostě žádné brutální úniky se nekonají, jsou to jen bláboly ze Šlachtovy zhrzené mozkovny.

A k tomu ještě tvoje bláboly, co tady šíříš, protože ničemu nerozumíš.

TrollAdmin
před 4 měsíci

Trolle zalez!

n
před 4 měsíci

Kudy chodil tudy krad sobota a sociální demokrat....

svoličemsivyt řemprdel
před 4 měsíci

Britský ministr zahraničních věcí Philip Hammond potvrdil, že Velká Británie nemůže v danou chvíli zahájit jednání o vystoupení z Evropské unie, a nepokládá tedy za moudré zahájení oficiálního procesu odchodu.

Anti parat
před 4 měsíci

Jen ať vám Pokorný řekne proč nemá už žádný blog, všude dostal STOP.Proto tahle sračka a ještě žebrá na provoz webu.

TrollAdmin
před 4 měsíci

Trolle zalez!

sračko antičlověku
před 4 měsíci

di doprdele!

venca
před 4 měsíci

Nebyl taky tenhle cvok opus111 pod jiným nickem na Neviditelném psu, než ho vyrazili?

Anti Venca
před 4 měsíci

Nelži Trole !

nereagovat na sralbotkovo trolla
před 4 měsíci

;-)

n
před 4 měsíci

Asi pošlu tomu velkému socanovi knihu od Mňačka jak chutná moc, aby se mu konečně rozsvítilo v jeho zadrátované hlavě...

Mňačko
před 4 měsíci

No, já si myslím, že se mýlíte.

Pokorný má pravdu, že Sobotka jako jeden z mála chápe Globální politiku.

Sobotka je rozhodně nejlepší premiér a má výsledky, které nelze přehlédnout. Lidem se pod jeho vedením vede dobře.

Petr Pokorný
před 4 měsíci

opusi111, vidíte, že zde dokážete najít vlídná slova i pod různými jmény. A máte pravdu, Sobotka ví velmi dobře, do které díry zalézt bez poškození. Děkuji, že to přiznáváte. Skutečně tyto typy nelze přehlédnout.

Валерий Pjakin
před 4 měsíci

Г-н opus111 всегда вежливо .

Этим утром , г-н Покорный он opus111 коварно и тоталитарная заблокирован, хотя это и не было никаких причин .

Вы видите, что г-н opus111 имеет много друзей, которые находятся за ним и будет стоять.

Pokorný plácá nesmysly
před 4 měsíci

Pjakin v otázkách, které vyšly 27.6. hovoří obsáhle o Brexitu a dochází k pracovnímu názvu Waterloo-Brexit.

Kdo má pochopení, tak mu muselo ihned docvaknout, že Zeman jako Globalista rozehrává malé české Waterloo-Czechxit a ihned Zeman doplňuje na kterou stranu patří, on by samozřejmě volil pro setrvání v EU, aby náhodou ihned nepřišel o hlavu.

Kdežto Bohuslav Sobotka opět osvědčuje své politické kvality a dává referendu jasnou STOP. Tímto chrání ČR před běsněním globalistů a hned v zárodku dává STOP všem jejich hříčkám.

Když to někdo nechápe, tak potom píše debilní člányk o totalitě, ale přitom sám Pokorný je největší totalista, jelikož se bojí jiného názoru, když OPUSovi naprosto bezdůvodně blokuje přístup do diskuse.

TrollAdmin
před 4 měsíci

Trolle zalez!

Plácáte nesmysly vy sám
před 4 měsíci

prezident samozřejmě nemůže říct, že podporuje stopku eu a nato, ale uznává, na rozdíl od premiéra parlamentní demokracii.
Jsou placeni z našich daní a z naší vůle se tam hřejí.
Pjakin také řekl, že evropa směřuje k fašistickému superstátu(a přečtěte si elaborát, který po brexitu vyplodila evropská komise - znamená skandální odebrání všech pravomocí národním státům), a o islamizaci evropy nemluvě.
Vím, že budete asi troll, a já to píšu zbytečně, informovaní vás budou ignorovat.

Chudáček Pokorný
před 4 měsíci

Pjakin také řekl, že referendum v Británii bylo vyvoláno proto, a ta informace začala pracovat mnohem dříve, protože se počítalo s rozpadem EU a zřízení Evropského chalifátu.

Ale situace se změnila.

Proto Pjakin říká, že to referendum už ve skutečnosti nebylo třeba, ale vše jelo setrvačností, protože "dav" není možno jen tak rychle obrátit.

Dokonce, že globální elity i napomohly tomu výsledku 48 : 52, a že GP provedl očeň složnyj manévr. A proč tak učinil? Aby v GB vzbudil chaos a teprve následně aby z toho chaosu vytvořil GP většinu, kterou bude snadno ovládat.

Je to složitý proces přeformátování EU.

A Zeman se na tom chce podílet, co se týče ČR.

Ale Bohuslav Sobotka do toho háže vidle, vypadá to že je nějaký proUnijní zrádce, jenže opak je pravdou.

Sobotka s nimi od začátku nezrazuje zájmy ČR a nikdy nezrazoval. Jenže Sobotka moc dobře ví, že politika je umění možného.

Stalin ten si mohl říct: Chceš jednat? Tak ukaž kolik máš divizí.

Ale Sobotka nemá za zády žádné divize, ten musí velmi trpělivě a velmi opatrně plout a hledat možnosti a spojence.

Ale vy mu tu situaci ztěžujte, že proti němu nesmyslně vykřikujete, místo abyste jej podpořili, aby cítil sílu národa a jednotu. A pak třeba klidně i vystume v referendu z EU a výsledkem třeba 80 : 20 ať vyjde najevo, že není možné, aby GP s námi manipuloval.

Ale takto? Jak můžete vědět, jak to dopadne?

Vláda je teď vratká, protože Babiš se bojí vyšetřování, alternativy chystají převrat a kam to asi pospěje?

Žádní kádři nejsou v dohledu. To si myslíte, že nějací přihlouplíci z Alternativ mohou být z fleku premiérem?

Uvědomujete si kam ten stát tlačíte? Do totálního chaosu !!! A pak vám teprve GP ukáže co je to tvrdá ruka. To chcete?

TrollAdmin
před 4 měsíci

Trolle zalez!

n
před 4 měsíci

Na socany a jejich voliče je potřeba tvrdá ruka a velký bič a malý dvorek...a

jste totálně mimo mísu
před 4 měsíci

a není vám pomoci, protože držíte vlastizrádný prapor dobrovolně. polemika s vámi zbytečná, i nechutná, proto nebudu na ty vaše záměrné omyly reagovat. plácejte si dál, pravdu neumlčíte, je pozdě, lidé jsou informovaní.

n
před 4 měsíci

Můj děd říkaval synku socani je nejvěvětši zlo a vždy jenom zrazují viz...1920,1948 atd....

Ubožák Pokorný
před 4 měsíci

Drtivá většina lidí vůbec neví co se děje. Mohou se stát takto snadnou kořistí GP, který myslí na mnoho tahů dopředu a ještě má na každý tah obě varianty.

Elity v EU si moc dobře uvědomují situaci a samy již mluví o jakémsi rozvolnění pravomoci Bruselu. Jednotlivé státy volají po zrušení sankcí, například v Itálii Lombardie již odhlasovala zrušení Sankcí.

Dochází k přeformátování USA, státní elity dělají naprosto nepochopitelné kroky v závěrečné křeči.

V4 se přimyká k RF.

Turci pochopili, že bez RF toho moc neudělají i když Erdogan se neomluvil, ale sehrál to jako že se omluvilo Turecko.

Prostě těch kroků je mnoho najednou.

Většina lidí v ČR na žádné demonstrace nechodí, protože je jim dobře.

V dané situaci si Bohuslav Sobotka vede naprosto excelentně a má situaci pod kontrolou. Nevede silácké řeči, nepodává žádné nesmyslné žaloby, ale trpělivě vyjednává.

Bohuslav Sobotka je nejlepší premiér od roku 1989.

TrollAdmin
před 4 měsíci

Trolle zalez!

n
před 4 měsíci

Sralbotka a premier....koník čsob....a bakaly....a okd

Pokorný je Ubožák!
před 4 měsíci

Ubožáku Pokorný, jak můžeš psát o totalitě, když sám blokuješ svobodný projev !!!

Jsi odporný totalitní Ubožák.

TrollAdmin
před 4 měsíci

Trolle zalez!

Ubožák jste vy.
před 4 měsíci

Článek popisuje smutnou skutečnost, jak chutná sláva, moc a peníze politikům. Totalita EU je 100x horší, než minulý režim. Volby doufám všechno napraví a vlastizrádci se budou muset začít živit - nejlépe prací, kterou premiér nikdy nepoznal.

Entroslav
před 4 měsíci

Volby nenapraví nic. Češi jsou nepoučitelní, mnozí se současným stavem spokojení. A kdyby náhodou - tak ať tam sedí Franta, nebo Pepík, bude to pro většinu lidí na těch nejspodnějších šprušlích stále stejné. Případní noví vládci stejně začnou po pár měsících tančit tak, jak píská EU. O tom jsem přesvědčen.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...