Neuvěřitelná drzost USA: budou se drony sestřelovat nad našimi hlavami?

 

Spojené státy žádají Českou republiku, aby umožnila přelety velkých bezpilotních letounů Global Hawk, uvedl list Právo. Hodlají s nimi podnikat výzvědné lety na hranice Ruska.

 

Drony neumí zatím bombardovat? Naučí se!
Drony neumí zatím bombardovat? Naučí se!
I za války se na nás USA učily!


Opět další a další provokace šíleného Pentagonu, které už snad nezastaví nic!

A kdo to vše bude platit?

 

Novinářům před summitem NATO ve Varšavě dnes řekl generální tajemník aliance Jens Stoltenberg, že stačí udělat pár manévrů, postrašit obyvatele a státy už cpou peníze hodem dolem. „Utrácíme více a utrácíme lépe. Ale je před námi stále ještě dlouhá cesta a je třeba vytrvat,“ poznamenal idiot Stoltenberg. Navýšení o osm miliard dolarů (195 miliard korun) je jenom kapička v moři na náš obrovský americký dluh.


"Tak koukejte už zavřít huby a začněte cálovat", zatím sice nevyřkl, ale naznačil Stoltenberg.


A cestičky na strach lidí se hledají a nacházejí a naše stupidní vláda v čele se Stropnickým a komunistickým generálem Petrem Pavlem dělá vše, aby se zavděčila: „Snažíme se tyto přelety vojenských bezpilotních letadel USA nad územím České republiky umožnit. Hledáme způsob, který bude v souladu s vnitrostátní i mezinárodní právní úpravou a při zachování nejvyšší možné míry bezpečnosti samotného provozu,“ řekl Právu mluvčí ministerstva dopravy Zdeněk Neusar. Podle deníku se již několikrát setkaly vyjednávací týmy příslušných ministerstev, které se snaží najít cestu, jak spojencům vyhovět. My, vláda České republiky, s radostí obětuje životy českých občanů na oltář amerického zadlužení.

A zatím si velvyslanec Schapiro klepe na čelo, jak ta lokajská vláda České republiky, plazící se v prachu a žebroní, aby armáda  USA žádala ještě víc. Na americké ambasádě se třískají smíchy, jak málo stačí, abychom USA pomohli s dluhem. Přece ti špinaví Čecháčkové, co žerou prasata a kapry z bahna, si nemyslí, že my, Američané, si kvůli dluhu snížíme životní úroveň...

Více na: http://zpravy.e15.cz/zahranicni/politika/evropsti-clenove-nato-a-kanada-letos-daji-na-obranu-o-195-miliard-vice-1306421#utm_source=rubrika-zahranicni&utm_medium=selfpromo&utm_campaign=e15rss#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink Více na: http://zpravy.e15.cz/zahranicni/politika/evropsti-clenove-nato-a-kanada-letos-daji-na-obranu-o-195-miliard-vice-1306421#utm_source=rubrika-zahranicni&utm_medium=selfpromo&utm_campaign=e15rss#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylinkVíce na: http://zpravy.e15.cz/zahranicni/politika/evropsti-clenove-nato-a-kanada-letos-daji-na-obranu-o-195-miliard-vice-1306421#utm_source=rubrika-zahranicni&utm_medium=selfpromo&utm_campaign=e15rss#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink

 

 

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Lomcovák
před 4 měsíci

Víte, jak to bylo v Iráku 2003 ve skutečnosti? USA zkorumpovaly iráckou generalitu.

Američani před operací rozdali iráckým generálům úplatky a slíbili jim, že nebudou odsouzeni. Dodnes žijí luxusně v zahraničí.

Takže irácká armáda prakticky nebojovala a zrádci generálové dělali i taková svinstva, že shromáždili 5 000 vojáků na jednom místě, pozici předali Američanům a ti je zpopelnili naráz jednou bombou.

K trestu smrti byl odsouzen leda ministr zahraničí Tárik Azíz (nevykonáno).

Zbraně hromadného ničení v Iráku nikdy nalezeny nebyly.

Poněkud nestandardní vedení "Operace Irácká svoboda" ze strany USA - pomocí korupce, nezdá se vám?

Myslím, že když dokázali Američany porazit i droboučcí, chudí Vietnamci v džungli, tak by snad za normálních okolností zvládli válku 2003 i Iráčané a vypráskali je ze své země, slavné starověké Mezopotámie.

kubík
před 4 měsíci

A tohleto podporuje socanbande s burešem a flaňďáky...a kovaný socan opus to ještě schvaluje http://aeronet.cz/news/prelety-americkyc... čt a opus mně navedla na nový server..

Lomcovák
před 4 měsíci

USA by prohrálo válku za 7 dní, United States Capitol by vypadal takhle:

http://politikus.ru/uploads/posts/2016-07/1467724612_bel.jpg

novota
před 4 měsíci

A sralbotka už tajně připravuje 150 000 soldaten für ost front...

n
před 4 měsíci

Zatím to jde dobrovolně a až zavelí soudruh Schultz tak to pojede na ostro a bude to dopadat jak na Prasečenkové okrajině...přímo Vás budou brát na ulicích a firmách...aa nebo Marxová začne posílat bezdomovce a nezaměstnané..

opus111
před 4 měsíci

Snad každý normální člověk si nepřeje válečný konflikt a to co předvádí USA poslední dobou je opravdu otřesné.

Ovšem závěr článku už je mimo realitu a opět je tam zcela iracionální snaha pošpinit vládu ČR.

Opravdu jsem si nikde nevšimnul, že by vláda ležela v prachu a žebrala u Schapira.

ČR dává na armádu opravdu žalostně málo. Při vstupu do NATO jsme se zavázali držet výdaje na armádu ve výši 2% HDP. To se dařilo až do roku 2006.

Ovšem s příchodem pravicových vlád a po experimentech s Topolánkovým batohem, se výdaje na armádu propadly na šílených 1% HDP, to jest propad o 50%. Když započítáme inflaci, která nebyla nízká za vlády pravice, tak je to reálně propad přes 60%.

Armáda ČR se potýká s mnoha problémy z důvodu podfinancování a je zapotřebí výdaje na armádu rozhodně zvýšit.

Přesto se pan Bohuslav Sobotka nikde naplazí po kolenou, ale sebevědomě vyjádřil názor, cituji z článku: http://zpravy.tiscali.cz/nato-chce-aby-c...

Sobotka potvrdil, že si je jeho vláda vědoma problému velkého poklesu výdajů na armádu. "Chtěl bych ale odmítnout, že by Česká republika nebyla schopná plnit své závazky, že by nebyla schopná dostát svému členství v Severoatlantické alianci," zdůraznil premiér, podle něhož není Česko v NATO vnímáno jako "černý pasažér".

Takže pane Pokorný opět velmi trapný pokus pošpinit vládu. Není to žádná lokajská vláda, ale sebevědomá suverénní vláda suverénního státu.

Lokaji západních bank jsme byli za Kalouska, který zadlužoval ČR výhradně u zahraničních bank a ti jej pak za to vychvalovali jako "nejlepšího ministra financí galaxie".

TrollAdmin
před 4 měsíci

Trolle zalez!

Zajímavé
před 4 měsíci

Tak tam je datum 2014 a nyní tady jezdí americká kolonie, drony se připravují a dement píše, že za to může Kalousek? Ozubená pleš se vyprsila a začala dávat na zbrojení víc. A sám to blb sem kopíruje: Ovšem s příchodem pravicových vlád a po experimentech s Topolánkovým batohem, se výdaje na armádu propadly na šílených 1% HDP, to jest propad o 50%. Když započítáme inflaci, která nebyla nízká za vlády pravice, tak je to reálně propad přes 60%. Takže po vyprsení Bóža přisype víc, aby se ukázal jako hrdina? Hele a proč choděj do předčasnýho, když se maj dobře?

opus111
před 4 měsíci

A kde jste četl, že jsem napsal, že za americké projížďky a za drony může Kalousek? Nic takového jsem nenapsal!

Evidentně opět neznáte fakta!

Výdaje na armádu plánované na rok 2016 jsou ve stejné výši jako za rok 2013. Zatím nikdo nepřidal ani kačku. Což je špatně.

V roce 2014 a 2015 byly výdaje dokonce nižší než v roce 2013.

Opět se předvádíte jako nesvéprávná ovce, kdy si neověřujete fakta.

TrollAdmin
před 4 měsíci

Trolle zalez!

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...