Máte mužské pohlavní orgány a žádnou dělohu? Pak jste žena! To rozhodla o Semenya(ové) západní společnost!

 

Semenya(ová) ukázal-a zlatou medaili manželce. To není legrace. Vřelého přijetí se dostalo sportovcům z JAR na letišti v Johannesburgu. Mezi olympioniky byl(a) běžkyně Caster Semenya(ová), kterého přímo na letišti přivítala také jeho manželka Violet Raseboyaová.

Manželka Semenya(ové) Violet Raseboyaová (vpravo) si prohlíží olympijskou medaili.
Manželka Semenya(ové) Violet Raseboyaová (vpravo) si prohlíží olympijskou medaili.
 
 Diví se někdo, že se ženy - sportovkyně nad tou zrůdností bouří?
 
 
 

Semenya vyhrál na brazilských olympijských hrách v ženském závodě suverénním výkonem 1:55,28 závod na 800 metrů. Na dvě vteřiny se přiblížil ke světovému rekordu československé závodnici Jarmile Kratochvílové. 

Před sedmi lety se zjevil jako běžecká kometa, v osmnácti letech vyhrál mistrovství světa v Berlíně. Jenže pak podstoupil zkoumání, zda je opravdu ženou. Deník Daily Telegraph tehdy uvedl, že má třikrát vyšší hladinu testosteronu oproti průměrné ženě, má mužské pohlavní orgány a žádnou dělohu. Proto je to prý genderově žena!!! Svět (západní) zdegeneroval.


Protestuje veřejnost i soupeřky

Oficiálně ale výsledky jejích vyšetření zveřejněny nebyly, stejně jako informace, jakou postoupil hormonální léčbu. Nicméně od Mezinárodní atletické federace dostal povolení opět závodit se ženami. A psychicky náročné mužské období prý přestál.

V Londýně před čtyřmi lety doběhl ve finále mezi ženami druhý, v Riu se tak poprvé stal olympijskou šampiónkou. Není se co divit, že skutečné ženy zuří: „Myslím, že by se jeho účast v ženských závodech měla přehodnotit," řekla například Američanka Ajee Wilsonová.

Muž s penisem a bez dělohy, mající ženu za manželku prostě prý muž není! On cítí, že mezi nohama je jiný. I jeho manželka to cítí. Prostě je černoch a ví své...Psali jsme

Kdyby vykastrovali Jágra, směl by hrát mistrovství světa žen v hokeji?


.

 

Rubriky:

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
uplnej vypatlanec
před 2 měsíci

todle nevadi, ale rusaky na OH (selektivne) nepustili a rusky paraolympioniky vyloucili fsechny !!!!

+++
před 2 měsíci

Semenyaová s manželkou, dobrý. :-DDDDDDD

Lomcovák
před 2 měsíci

Semenya má chromozom Y, to je hlavně důležité. Proto je muž. Buď má XY nebo XXY.

To by mě taky naštvalo, kdyby tento podvodník sebral světový rekord Jarmile Kratochvílové, která je skutečná žena a neskutečný dříč a hrdinka.

Pokud chce vytvořit někdo z nějaké země kolonii,
před 2 měsíci

zbaví ji především armády, zemědělství jako zdroje potravin, průmyslu jako zdroje financí a výzbroje pro armádu; zadluží ji, zničí školství a sociální systém, zesměšňuje slavnou historii, vlast, národ, rozbíjí rodinu jako základ státu, zamlčuje informace a prosazuje politickou korektnost a nakonec občany geneticky zničí masovým dovozem necivilizovaných cizinců. K eliminaci těchto ohrožení většinou armádu nepotřebujeme. Chce to politickou změnu.
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/roz...

Patří pod Odkazy a připomínky.

Pozor
před 2 měsíci

A v USA pokud zapochybujete, budete z lidské společnosti vyobcován. To, co platilo milióny let v USA zrušili a svět jde v jejich šlápějích. Amerika je Bůh a tak to už bude navždy. Howgh!

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...