Votápek v iDNES: Nevhodné Zemanovo rozhodnutí navštívit Rusko

 

Přestaňte lhát!
Přestaňte lhát!

 

Vyjádření pana prezidenta, že se nenechá poučovat americkým velvyslancem o tom, zda je nebo není vhodné účastnit se vojenské přehlídky... Andrew Schapiro se snažil být velmi diplomatický, ale ruskému občanu se dostane sdělení, že se český prezident „musel“ ohradit proti „nátlaku“ Američanů.

A není to snad pravda?

 

 

 

Kdo tedy vyhrožuje z USA redakcím, že se bojí zveřejnit závažné dokumenty o Rusku? Schapiro? Autocenzura - na základě čeho?

(O bývalém SSSR - nikoliv o Stalinovi a Brežněvovi)

Kdo vymazal sovětské vojáky a hrdiny stejně tak, jako vymazaly komunistické zrůdy v padesátých létech minulého století americké a československé hrdiny?

Dnešní americká zrůda přebíjí propagandou tehdejší komunistickou zrůdu!

 

 

Kdo byli ti první skuteční hrdinové, nasazující životy na našem území?

Vážně to byla vojska US ARMY?

 

Jeden z dokumentů odhalující fakta na našem území
Jeden z tisíců dokumentů odhalující fakta na našem území

Tak komu by měl děkovat prezident České republiky dle profesionálních podvodníků jako jsou velvyslanec USA Schapiro či  lokaj, zneuznaný konzul v Rusku Votápek...?


Zdroj špíny:   Nevhodné Zemanovo rozhodnutí navštívit Rusko (iDNES)

Možná by to měl někdo bývalému prognostikovi vysvětlit a přesvědčit ho, aby si uložil při návštěvě Moskvy cosi jako bobříka mlčení, doporučuje naléhavě na doporučení Schapira Votápek...

 

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Leon Tuzemák
před rokem

Vladimír Votápek v iDNES: "Rozhodnutí Miloše Zemana navštívit Rusko proto není vhodné a ještě méně šťastné jsou výroky, kterých se v rámci mediální přípravy své cesty dopouští."

:-)))))))

Leon Tuzemák
před rokem

Proč se Schapiro a Votápek mohou přerazit, aby Miloš Zeman nestál na tribuně?
Proč je to tak důležité?

Zeolit
před rokem
Zeolit
před rokem

SPOLEČNĚ ZA MÍR....:

"Válka znamená prohru pro všechny. Je to selhání lidského rozumu, je to neschopnost porozumět druhému, je to barbarská rezignace na civilizované řešení sporu. Mír není porážkou druhého, mír je vítězstvím všech.Kapitulace bez odstranění příčin konfliktu není mírem, je jen dočasným příměřím, které v sobě kumuluje všechny nevyřešené křivdy až k vypuknutí války nové. Chceme překonat začarovaný kruh násilí a budovat základy trvalého míru. Nejsme naivní, abychom neviděli konflikty a spory, ale jsme přesvědčeni, že jejich řešení by se mělo hledat za jednacím stolem, ne na bojišti. Bez nové bezpčnostní architektury, která odstraní z menzinárodních vztahů nerovnost, nebude existovat ani funkční bezpečnost, ani udržitelný mír. A na začátku tohoto procesu nestojí techničtí experti, ale pevná vůle mírumilovných lidí. Proto je důležité, aby duchovně a morálně nezávislé osobnosti spojily svůj vliv a své síly k obhajobě bratrství mezi národy, k prosazování kultury míru a k odmítnutí války jako nejohavnějšího ze všech zločinů."

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...