„Poslední ECOFIN, solidní průšvih. Přítomno 25 ministrů, dva státy vyslaly státní tajemníky. Za ČR chyběl ministr Babiš, ale i náměstci napsal Jakub Janda z Iniciativy pro evropské hodnoty.

Že Německo zprůměrováním měn v podstatě okradlo slabší státy už snad nidko nepochybuje. Dnes se k tomu naposledy vyjádřil i Václav Klaus.

Je jasné, že v době reklam a podrazů je třeba podat informace těm, co se rozhodují, kam s penězi, pokud mohou na rok postrádat pět či více tisíc. (Může se koupit i za tisíc, ale výhodnost už je naprosto zanedbatelná)

A vystřízlivěl. Pohnutky pogromů od  pálení aut, rozbíjení výloh až po loupeže v Řecku,  demonstrace na Wall Street či šílený Breivik v Norsku mají sice zdánlivě racionální jádro, ale pouze zdánlivě. Ve skutečnosti i dluhy chudých, jak se většinou píše, nejsou skoro vždy ze skutečné chudoby, ale také z chamtivosti mít bohatství jako nejbohatší na dluh (na auta, dovolené), mít bohatství jako místní bez práce a vzdělání (přistěhovalci či nepřizpůsobiví), nebo vyšinutí mozku jako Hitler, Stalin či Breivik.

Paříž - Šéfka Mezinárodního měnového fondu (MMF) Christine Lagardeová stane před soudem kvůli sporné arbitráži z roku 2008, kdy byla francouzskou ministryní financí.

Americká agentura pro ochranu životního prostředí (EPA) loni v září Volkswagen obvinila, že do vozů s naftovým motorem instaloval software umožňující při testování emisí skrývat vysoce nadlimitní hodnoty oxidů dusíku.

Opět se před volbama objevují výroky o rozkradené, vypálené zemi. Opět si musíme vyslechnout výroky o zpackané privatizaci a další nesmysly. Což takhle dát fakta opět na stůl, abychom si připomněli....?

USA poklesla brada. Po roce 2000 hýřily USA superlativy, že jim svět bude s plynem a ropou ležet u nohou, OPEC a Rusko měly paběrkovat a v roce 2012 - 2013 s těmito fantasmagorickými zprávami žil celý proamerický svět.

Odkud začít? Před pár dny se Rusko hroutilo, najednou zase ne, pak zase jo a docela by mě zajímalo, kolik lidí se v tom alespoň přiměřeně vyzná. Tak jak na tom nyní skutečně Rusko je a kdo lže?

Ruský platebním systémem se potýkal se zvláštní (další) šikanou. Ten, kdo si myslí, že čistě ruská platební karta se opozdila kvůli neschopnosti Rusů, hluboce se mýlí.

Proamerická média opět píší, že katastrofální situace v Rusku přinutila vládu, aby zažádala banky o zpracování nabídek na koupi státních podílů v ropné společnosti Bašňěfť, těžaři diamantů Alrosa a bance VTB. Více na: http://zpravy.e15.cz/zahranicni/ekonomika/rusko-je-pod-tlakem-chce-privatizovat-statni-podily-za-148-miliard-1279955#utm_source=zpravy&utm_medium=selfpromo&utm_campaign=e15rss#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylinkA že prý je Rusko pod obrovským tlakem.

Důvod je prý přece jasný: špatné reformy, což znamená dramatický pokles.  Čínská ekonomika v loňském roce zpomalila růst na 6,9 procenta! ( Rating z USA AA3)


Zdá se, že se svět dává do pohybu. Není otázkou zda, ale kdy! Ačkoliv servry informují o každém zvlášť, souběh je mimořádný!

Putin a Nabiullinová, ač malí postavou, zapíší se do nejexcelentnějších postav ruských dějin. Dvojice, která musela a ještě musí mít ocelové nervy.

Každý, kdo navštíví zámek Jezeří se může přesvědčit. To nejsou jenom doly, ale jsou to i Babišovy chemické závody a to vše v jedné aglomeraci.

Bráním li své děti, rodinu a vlast, jsem snad rasista a xenofob? Kdo vám dovolil nás urážet vašimi zvrácenými pohledy na svět? Místo, abyste se šli léčit do psychiatrického ústavu, ohrožujete a vyhrožujete vyvrácením kořenů lidského bytí?   Petr Pokorný


Podle německé policie do ulic Berlína v sobotu vyšlo přes 150 tisíc lidí, aby protestovali proti dohodě o volném obchodu mezi Evropskou unií a Spojenými státy (TTIP) a proti podobné obchodní dohodě s Kanadou (CETA). Pořadatelé protestní akce počet účastníků odhadli až na 250 tisíc.

Je to zločin a demokratické státy obviňují Putina z mezinárodního terorismu. Není něco v tomto pohledu zvráceného?

Poslední data, která se silně odráží v trajektorii ekonomických kontaktů prezidentů Václava Klause a Miloše Zemana mají jasné kontury, zveřejněné ministrem Mládkem.

Argentinská prezidentka de Kirchner  loni v říjnu prostřednictvím vojenského zpravodajství zjistila, že Nisman proti ní připravuje obvinění za to, že údajně kryje roli Íránu při pumovém útoku.

Díky, prezidente Zemane a exprezidente Klausi! Narozdíl od ostatních diky vám nejsme onuce západu! Co je dovoleno Jobovi, není dovoleno volovi?

Drzost politologů a "pseudoelit" je už za hranou. Máme se tvrději bránit migrantům, nebo zločinným pseudoelitám, které si vyberou vždy to, co se jim hodí?

700Kč, málo, víc a nebo nic? Nekonečné diskuze, zda minimální plat patří do klasické ekonomické soustavy.

Třiasedmdesátiletá islandská zvrácená bývalá premiérka Jóhanna Sigurðardóttir přijede v létě do Prahy, aby podpořila pátý ročník Prague Pride s podtitulem “Všichni jsme stejně teplí.”

To, co se děje v těchto dnech, nemá ve světové ekonomice obdoby a mnoho “elitních ekonomů“, nositelů Nobelových cen zděšeně zírá!

 

Babišova zázračná pokladna
Babišova zázračná pokladna

Jak nádherně  vypadá skvělá kontrola

až srdíčko spravedlnosti zaplesá. Kdyby...

Komu se zdá titulek přitažený za vlasy tak vězte, že skutečnost je horší. Padají mosty? No a co, opravíme opravené, tím rychle protečou peníze rozpočtem a vítězství v HDP nám nikdo nevezme!

 

Nadávat těm, co nechtějí pomoci Řecku do bolševiků, je trapné. Je to trapné, pokud není definován důvod a uvádí se ten zástupný.

Smích zamrzá západním politikům na rtech. Ještě neoschl inkoust na AIIB a už je další silný kalibr na světě:

 

Řecko
Řecko

I když je to velice těžké, většina stejně jako u nás neví, co za hrůzy by je mohlo čekat. Ale dle dostupných (seriozních) výpočtů a propočtů, stejně tak jako porovnáním by jednoznačně Řekům pomohlo, kdyby přešlo k drachmě.

Oficiální ekonomickou mluvou: od poloviny května rubl na páru s dolarem odepsal 12 % a prakticky vymazal letošní rally (ze které zbývá už „jen“ 4% posílení). Co se tak dramatického děje?

Močíme na 70 let od osvobození Prahy, jako by hlásala parta ze Stuttgartu na pietní pomník zastřelených bandou SS v roce 1945.

Když to v roce 2012 v rozhovoru pro britský list Daily Telegraph vyslovil finský ministr zahraničí Erkki Tuomioja, vypadalo to, že je to jenom rozčílení nad Řeckem a finančními zárukami.

A svět by jim měl vyměřit tvrdý a zasloužený trest. Mnozí se v mailech ptají, jak se mohly názory na PAŘÁTU dnes tak změnit. Ukážeme další důkazy zločinů, které mnohé osvětlí.

 

Tyto a podobné otázky stále dokola zaznívají od těch, co nevěří, že: lze uzavřít i v současné době všechny informační mas-kanály, jako to bylo za socialismu.

Asi už česká slepička nesnáší (nebo "nesnáší"?) česká vajíčka...

Mnoho lidí ví, že se zde ostře kritizuje Izrael za činy, které jsou daleko za hranou nejen právního, ale dokonce vojenského myšlení a pravidel. A to platí stále.

De-dolarizace je spuštěna! 1. dubna 2015 a není to Apríl!

 

31.3.2015      den, který bude v dějinách našich dětí a vnoučat.

31.3.2015        den, kdy po dvousetleté nadvládě dolaru se mění svět

Pozor, úvodem si řekněme na rovinu, že toto není založeno na politické propagandě, ale na tvrdých datech.

O co vlastně jde šílencům z USA? Zatím s jistotou můžeme potvrdit několik faktů, ze kterých vyvěrá  naprostá nemožnost ufinancování bilionových dluhů.

Největší obavy přináší západním zemím sbližování vlády Recepa Erdogana s Ruskem a Čínou. Turecko odmítá zbraně z "Pentagonu", což by byla strašná ztráta vývozu USA. A navíc...

Přestože se vrty v USA zavírají a snižují se investice, těží se stále víc. Až na dluhový doraz. Jsou skrytě dotovány vládami Kanady a USA, nebo...


Stále máme zafixováno v hlavách: bohatý západ, především USA, život v zemljankách v Rusku a hladová Kim Ir-senova Severní Korea.

Zajímavé: jak se mají obyčejní lidé vyznat v bankovních účtech, půjčkách a dokonce žádat, aby se vlády nezadlužovaly, když nositelé Nobelových cen jsou..Tupci nebo demagogové?

Komerční zásoby ropy ve světě budou v nejbližších měsících kvůli vysokým dodávkám a slabší jarní poptávce dál narůstat.

Proč jsou lživé informace v českých veřejnoprávních médiích? Proč musí být americký velvyslanec v Praze vždy židovského původu? Proč musíme obhajovat veřejně americký, ekonomický terorismus a uvádět naprosto lživé informace?

Jak je na tom Rusko doopravdy a kdo jsou ratingové společnosti, hodnotící Rusko? Vlastně nejen Rusko.

 

Proč?
Proč?

Pokud se rozprchli novináři z Lidových novin, protože údajně nemohli psát to, co ve sktečnosti je, pak je plnou záhadou, co je v ECHO 24.  (druhá část s nejnovějšími daty)

Utajování, kam vede ne-výchova v Norsku, Anglii a dalších státech najednou dostává další trhliny. A utajovaná následná dětská kriminalita, utajovaná romská kriminalita a další je zločinem celé slušné společnosti. Dokonce i svobody!

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...