Halóóó, kde jste oteplovači Bursíkové, Liškové, slavné Kateřiny a Jihočeské mámy?

Jakoby nestačilo, že se z povrchu zemského po amnestii vytratila drahá a milovaná předsedkyně Nejvyššího soudu ČR Iva Brožová.

 

Je divné, jak se najednou v naší zemi ztrácejí lidé. Bylo nám vždy předkládáno, že takto mizí lidé v diktatuře, že takto mizí lidé v despotickém a fašistickém státě. A bác ho! Najednou je to u nás a po Ivě Brožové najednou mizí další. Kdy víc bychom je potřebovali, naše milé a vzácné zelené oteplovače, než v zimě, která se na nás s příchodem jara sesypala. Kdy i polární výprava na Antarktidě v létě málem umrzla, přestože tam mělo být arktické léto a relativní teplo.

předsedkyně Nejvyššího soudu ČR Iva Brožová
předsedkyně Nejvyššího soudu ČR Iva Brožová

Mám strach, skutečný strach, zda zelení oteplovači Bursíkové, Liškové, slavné Kateřiny a Jihočeské mámy Kuchtové nešly hledat společně s babčou předsedkyní Nejvyššího soudu Ivo Brožovou teplo a někde neumrzli.

Většina lidí si totiž neuvědomuje závažnost situace. Předsedkyně Nejvyššího soudu má svoji funkci až do smrti a neodvolatelně.  Ani prezident Václav Klaus ji při jejím minulém několikaletém zmizení nemohl odvolat. Rychetský zakázal. A pokud by někde Iva Brožová umrzla a nikdo nevěděl kde, neodvolatelně a navěky by již ve funkci předsedkyně Nejvyššího soudu zamrzla a příštích sto let by dostávala plat v naprostém, posmrtném utajení. A ještě horší a neřešitelnou situaci by měl stát: kam by jí dalších sto let doručoval plat?

 

Globální oteplení březen Léta Páně 2013 - klikni na obrázky

DSCF2618DSCF2619DSCF2666DSCF2667DSCF2668

Rubriky:

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Nikdo nekomentoval.
 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...