Přesnou analýzu ve státě, postihnutém totální bankovní katastrofou, sepsal Pavel Kohout.

Další stát podle posledních zpráv nebude jednat s šaškárnou zvaná Evropská unie.


„Nevidíme žádný reálný signál fundamentálního zlepšení výkonu španělské ekonomiky. Situace spíše vypadá hůře, než vypadala v minulém létě, kdy výnosy dluhopisů rostly nebezpečně vysoko,“ řekl hlavní ekonom Capital Economics Jonathan Loynes.

Tragikomedie na Praze 5 za dvacet miliónů.  Že jsem nevolil ODS neznamená, že se přidám ke špinavé štvanici. Kdo je za betonová monstra na Praze 5 zodpovědný?

Nejdelší recese v české ekonomice za poslední dvě desetiletí by měla končit, ekonomika se už zřejmě odrazila ode dna. V rozhovoru s agenturou Reuters to dnes řekla členka bankovní rady České národní banky (ČNB) Eva Zamrazilová. Česká ekonomika zažívá pokles už od poloviny roku 2011.

Aktuálně. Premiér Slovenska Fico na sjezdu ČSSD sklidil obrovský aplaus. Vysvětlil, jak je vynikající mít jednobarevnou levicovou vládu, euro a euroval.

Členové a přátelé skupiny: Petr Uhl, Pavel Uhl, Michal Uhl, Dienstbier starší, Dientsbier mladší, Petruška Šustrová, Jelínek, Bublan, Zaorálek a  Popelka

Trestní řízení (zmanupulované konkurzy) řízené skupinou kolem Berky pokračuje.

Více na: http://zpravy.e15.cz/domaci/udalosti/amnestie-na-berku-nedosahla-rozhodl-vrchni-soud-981387#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink

Nikdy nepochopím, že člověk, který vytáhne zem z katastrofické bídy, dokáže být tak nenáviděn.

Rudé právo - příloha Haló sobota, příloha, která se tiskla o dva dny dříve.

Tato čtyři jména se objevují v pozadí celé poslední aféry. Ale co je daleko podezřelejší?

Jesliže ÚSTR bude opět zbolševizován, je čas dát veřejnosti veškerá přístupná fakta z doby, kdy včera znamenalo zítra!

 

Čerstvě jmenovaný ministr zahraničí Jiří Dienstbier okamžitě sestavil expertní skupinu pro jednávání s delegací tehdejšíhoSSSR, která se poprvé sešla již 13. prosince 1989...

Ještě nedávno nám bylo Slovinsko dáváno za vzor. A já chválil Nečasovu vládu a obhajoval Kalouska. A teď takové rány. Omlouvám se.....Pokles 5,7% je dramatický, kor když to potvrzuje kde kdo. Po očištění -1,6. ..

Vyslechl jsem si kázání kněze Tomáše Halíka „Méně Klausů, více Františků“ a šel jsem s radostí do obchodu.

Ve věku 87 let po delší nemoci a mrtvici zemřela žena, která se obrovsky zapsala do ekonomického vzestupu Velké Británie a vyvedla ji z úděsné krize nejčistší tržní cestou.

A né, že né.... Někdo si dělá legraci, že tam bylo 12 lidí, z toho tyto čtyři, šest novinářů a dva cizinci.

 proč milá? Protože nikde není žádná dálnice tak hýčkaná, jako je tato. Zatímco Gotthardský tunel, který  měří 57 kilometrů se razil dlouhých 11 let, dálnice D8 příští rok slaví výročí.

Dost bylo lží. Podívejme se pravdě do očí. Že někteří podporovali Miloše Zemana do funkce neznamená, že je to osobnost, ale z tragických kandidátů prostě ten nejméně tragický. Jinak je to patologický mystifikátor, který účelovými názvoslovími oblbuje jednoduché lidské stádo. Nic víc.

Další a další ostudy opileckého lokaje EU Miloše Zemana. A Barroso si toho šaška vychutnal. Česká proevropská zpravodajství o všem raději mlčí.

Jelikož Fico na sjezdu ČSSD bájil o vela úspechov na Slovensku, tak si to porovnejme za první čtvrletí

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...