Autor: jaderný fyzik František Janouch

22. února 2013  15:11 Mf Dnes

Fotovoltaika hýbe republikou. Jak to začalo? Když se rodil solární boom v České republice, podmínky byly lepší než v nejbohatších rýžovištích zlata na Klondiku v předminulém století.

Ještě jednou se musím vrátit ke "Kmentovým" odposlechům a "davu" vysvětlit, v čem je jejich zneužití strašné.

Jak číst výstupy statistických dat a může to vůbec veřejnost pochopit?

 

Nebudu potvrzovat či vyvracet slova pana prezidenta Klause, zda obvinění z velezrady a teprve následné hledání, zda vůbec něco udělal, je směšné.

Ústavní soud projednává 26856485622697521846 žalobu a připravuje se 26856485622697521847 žaloba na kliky, záchodové mísy, prkénka na wc, na ušpiněné boty a další nespecifikované protiústavní činy.

Tak je to opět tady a ještě nemáme prezidenta v čele. Tentokrát z obráceného gardu.

Dokument aspirující na Oscara je tvrdou obžalobou izraelské politiky, zejména trvající okupace západního břehu a rozšiřování židovských osad na tomto území

Kdyby v tom byla jen hravost, vtip a nadhled (a asi tak to myslela Česká televize, když záznam odvysílala bez komentáře jako veselou tečku za pořadem 168 hodin), bylo by to v pořádku.

Koník, brouk a čmelák, banda veliká,

přidejme k nim cvrčka, a je muzika.

Setkání s Rogerem Kimballem na dálku, resp. s jeho měsíčníkem The New Criterion, které se událo někdy před dvěma lety, bylo pro mne zjevením (a nechápal jsem, jak jsem mohl tento časopis, vycházející už od roku 1982, objevit až tak pozdě). Neméně jsem se těšil ze setkání osobního, ke kterému došlo, když mne uváděl jako řečníka na konferenci tohoto časopisu v září 2011 v New Yorku, v krásném, skoro anglickém klubu na 5. avenue u Central Parku.

V sobotních Lidových novinách v příloze "Orientace" jsou dvě strany, kvůli nimž  bych doporučoval si noviny koupit nebo půjčit a tyto delší texty pozorně přečíst.

O amnestii prezidenta Klause toho bylo napsáno tolik, že už nemá cenu dál rozvíjet stále stejné teorie. Jedno je jisté, několika poctivým soudcům a státním zástupcům přidělala hodně práce a sebrala lukrativní džob mnoha advokátům a kteří teď tvrdě bojují za vracení.

Velice, velice ostře jsem se vyjádřil  na Neviditelném psu a jinde, kdy podpásový (rádoby objev) je veden zdánlivě dobrým úmyslem protiúderu za knížete Schwanzenbergra o jeho předcích. Pokud se nezačne číst chronologicky a fakticky, nemá význam.

Přes fantastický vývoz do zemí vně unie naše nezaměstnanost stoupla až na 8% z prosincové 7,4%.

Je to skutečný sociálmagorismus?  Pane Bublane, jak jste daleko s žalobou na vlastizradu Václava Klause?

Výzva k vedení ODS – otevřený dopis bývalého voliče zaslaný dne 31 ledna 2013

Rok 2008: pravicová vláda je nekompetentní. Jsou to banditi, kteří okrádají Českou republiku, zní z ČSSD. A v čele stojí odborová organizace a  Jan Veleba..

Barcelona 16.3.2002: summit unie - do roku 2010 musí být plná zaměstnanost

Mimo jiné se zúčastnili: José Maria Aznar, Jacques Chirac, Gerhard Schröder, za ČR Miloš Zeman, Jan Kavan a další premiéři a ministři zahraničí

Předseda vlády a ODS pro Mf Dnes vysvětluje "Kalouskům", proč a jaký je rozdíl mezi tím, když si důležitou finanční ústavu schválíme sami sobě bez dohledu bruselské nadřazenosti.

V roce 2000 jsme přemýšleli, jak dál, když se změnila struktura na Evropskou unii. A tento text byl pro "Den daňové svobody" při Liberálním institutu.

EU se hroutí a Barroso vyvěsí na Pražském hradě vlajku EU! Nenastal  čas ukázat Zemanovi, že chlastat se nemá a dokázat občanům, že podvodník Schwanzenberg chtěl na poslední chvíli udělat tah, který by nás katastrofálně poškodil?

Lednový výsledek, byť ho nikdo nepřeceňuje, vyrazil mnohým dech!

Praha - Stát letos v lednu hospodařil s přebytkem 42,4 miliardy korun, což je dvakrát více než v lednu loňského roku. Zároveň jde o nejvyšší lednový přebytek od roku 2000.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...