Zabte chlapy, chtějí sex se ženami, žádá policejní lesba z České Lípy

Prague Pride v praxi

Po třiceti létech v manželství zjistila strážnice z České Lípy, že je teplá. Když konečně našla "pravou lásku" na policejním plese, nenávist k chlapům a manželovi dokonala své. Budiž prokleto mužské plémě (nebo sémě?) Ne, to vážně není vtip.

A tn.cz dodává :

 

Kriminalisté v České Lípě obvinili strážnici Městské policie z stalkingu - tedy nebezpečného pronásledování a poškozování cizích práv. Žena začala udržovat milenecký poměr s jednou ze svých vdaných kolegyň. Obě ženy se poznaly na českolipském policejním plese letos v únoru. Útoky, ze kterých je obviněna, míří už několik měsíců na jejího manžela.

Byly to nejen verbální útoky, ale hlavně zprávy sms. Některé z nich byly svým obsahem takřka nepublikovatelné. Útočily na velikost přirození, žena v nich popisovala sex se svojí kolegyní, urážela i matku muže, když ji označovala, slušně řečeno, za lehkou ženu a jeho za pouliční směs.

"Kriminalisté včera zadrželi a obvinili z přečinů poškozování cizích práv a nebezpečného pronásledování 42letou ženu z Českolipska. Nyní jí hrozí až 3letý trest odnětí svobody," říká mluvčí policie v České Lípě Ivana Baláková.

tn.cz / hru / Ivan Berka

 

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Karas
před 3 roky

Pro mě za mě ať si lížou třeba med z ucha, ale tohle ten polchlap přehnal. Je vidět, že si Ti uniformovaní dementi od MP, stále myslí, že si mohou dovolit naprosto všechno.Klasická ukázka toho,že k měšťákům berou vše co má do pr.... díru! Docela bych chtěl vidět ty jejich noční společné směny. Bezprizorní město, služební auto ve křoví a zapocená okna v autě.

xx
před 3 roky

Do fitcentra u nás chodil jeden městský strážník. Jestli ten měl maturitu, tak to už by jí mohli rozdávat rovnou po absolvování základní školy.
Fyzickou kondici měl dobrou, ale blbej byl jako pytel kamení.

Zeolit
před 3 roky

K tomu, aby se někdo stal městským strážníkem stačí mít maturitu? Musí abonent postoupit psychologické testy? A co fyzické předpoklady? Na morální integritu se nikdo neptá, nejspíš adept by ani nevěděl o co kráčí.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...