Václav Klaus přijme hlavního kritika EU Nigela Farage

Nigel Farage přijede 18.6.2012 do ČR a bude v pořadu ČT24 v Hydeparku

Co nám dala Brusel? Nigel Farage 18.6. v Hydeparku!

Do ČR přijíždí na pozvání Akce D.O.S.T. předseda frakce "Evropa svobody a demokracie" v Evropském parlamentu, europoslanec Nigel Farage. 

V  pondělí 18. června ho na Pražském hradě přijme prezident republiky Václav Klaus.

Nigel Farage se sejde i  s některými představiteli euroskeptických stran a organizací v ČR.Přítomen bude i zástupce ředitele kanceláře prezidenta republiky Petr Hájek a tajemník prezidenta republiky a ředitel politického odboru kanceláře prezidenta republiky Ladislav Jakl.

Navečer proběhne tisková konference, po ní moderovaná přednáška s názvem "Pravda o Evropě".

„Návštěva Nigela Farage je pro vlastenecky smýšlející Čechy, odmítajicí zánik naší státní svrchovanosti, velkou událostí. Hlas zdravého rozumu nabírá postupně na síle a bude-li lidem, jakým je Nigel Farage, nasloucháno, může se Evropa katastrofickému scénáři tuhé centralizace a tupé ideologizaci veřejného života ještě vyhnout“, uvedl předseda Akce D.O.S.T. Michal Semín, který bude celým večerem provázet.

Nigel Farage (* 3. dubna 1964 ve Farnborough) je britský politik United Kingdom Independence Party (UKIP). Do roku 2009 v Evropském parlamentu předsedal euroskeptické frakci "Nezávislost a demokracie", dnes společně s Francescem Speronim vede nástupnickou frakci "Evropa svobody a demokracie". Dříve byl členem Konzervativní strany, kterou opustil na protest proti schválení tzv. Maastrichtské smlouvy ze strany Velké Británie.

V roce 1993 se stal členem UKIP, za níž pak pětkrát kandidoval v národních parlamentních volbách. Roku 1999 byl poprvé zvolen do Evropského parlamentu. Svůj mandát pak obhájil v let

ech 2004 a 2009. V roce 2006 byl Nigel Farage zvolen lídrem UKIP.

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Zeolit
před 4 roky

Díky za informaci. Na Hydepark 18.6. nesmím zapomenout. Hlavně by se měli dívat naši politici a měli by se poučit, jak se oslovují a přesvědčují občané. Škoda, že N. Farage nevystoupí třeba na našem skutečném Hyde parku na Jiráskově náměstí. domnívám se, že by měl plno!!!

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...