Novinky.cz - International Herald Tribune: Do Řecka přitékají miliardy eur v souvislosti s mimořádnou pomocí od takzvané věřitelské trojky. Ale skoro žádné peníze nejdou řecké vládě na klíčové veřejné služby, nýbrž míří zpátky do kapes trojky, tedy Evropské centrální bance (ECB)

Myslíte, že jste skutečně pochopili trh, byť o něm erudovaně hlásáte? Na úvod je nutno poctivě podotknout, že zatímco Václav Klaus pouze konstatuje fakt, že propad ekonomiky v ČR je dán malou spotřebou občanů, bývalý víceguvernér Niedermayer zmateně v Hospodářských novinách  "Jak nakopnout růst Česka" popisuje jakési teze politicko-ideologické skupiny EU, prokurista Karel Kříž dokonce v Lidových novinách "Český střádal = metla národa" málem uráží občana, který upřednostnil trh.

Podle Lidových novin další přátelství ČSSD a komunistů tentokrát po Středočeském kraji Ratha v Karlových Varech blokuje šetření korupce a nevýhodných úvěrů. Je to všude stejné?

Hned ráno jdu za generálním ředitelem a pohrozím mu: buď vyklopíš pětinásobek, nebo uteču na Kubu nebo do Severní Koree. Už se těším, jak se generální bude třást...

a žádá policii, aby mu je pomohla najít. Chudák Rath mladší - David poctivec žádné peníze neměl, vše investoval do spoluobčanů nebo vína a skrerotický, nesvéprávný dědeček neví, do kterých skrýší co zakopal. Pozor, tento dědoušek s pravděpodobnou demencí Ratmír Rath stále ošetřuje. Je nebezpečný?

Uprostřed dalšího záchvatu paniky kolem Řecka se dostávají do pozadí příběhy dvou jiných zemí. Zemí, které představují těžší kalibr. Jsou to Španělsko a Francie.

Mluvčí olomoucké věznice Markéta Zimová potvrdila, že příkaz k jeho propuštění již obdržel. Smetana mnohokrát ničil reklamní politické bilboardy a dokresloval malůvky. Nikdo ho nedokázal odradit, ani zaměstnavatel.

Že Německo zprůměrováním měn v podstatě okradlo slabší státy už snad nidko nepochybuje. Dnes se k tomu naposledy vyjádřil i Václav Klaus.

70 let po! Co bychom si měli z kauzy Rath odnést? Hrůzné poznání, že proti zdegenerovanému vůdci a totalitní straně není ani 21. století v demokracii imunní. Strašné!

Adam Černý už nebude jediným obhájcem Davida Ratha.  Uvedl to mluvčí a zmocněnec Rathovy manželky František Šejnost.

 

Kanada by chtěla s Prahou uzavřít dohodu řešící návrat neúspěšných žadatelů o azyl z Česka domů. Česká republika to ale odmítá s tím, že není nutné jít nad platné dohody obou zemí, jež tyto věci řeší. Před nedělním jednáním s kanadským premiérem Stephenem Harperem to řekl premiér Petr Nečas.

Tolik tisková zpráva pro všechny deníky a zpravodajské stanice. ALE!

Šestičlenná skupinka lidí ve věku od 16 do 26 let jezdila v terénním autě Nissan po polních cestách a loukách v blízkosti obce. Zoufalství občanů bylo opět vykoupeno smrtí. Místo policie zasáhla spravedlnost "Boží"....

 

K dnešní třinácté hodině si zájemci o investici do českého státního dluhu objednali spořicí státní dluhopisy za deset miliard korun.

Přesně tak to dopadá, když se spojí komunisti a ČSSD. Každý rozumný před tím varuje, ale Rath byl chytřejší (údajně) než všichni kolem a také tak jednal.

Petr Pokorný

Přeložme si tuto zprávu "z češtiny do češtiny". Řecko už totiž v eurozóně v podstatě není. Systém financování je za hranicí skutečné vlády vlastní země a ministerstvo financí Řecka je v podstatě paralyzováno. Tak o co tady jde?

Chobotnice peněz z dotací EU: nejsou to jenom odposlechy. Stačí si z veřejných zdrojů zjistit, kdo tvrdě vyžaduje EU a její dotace, jak a kam proudí, kde mizí...

Grázl Rath byl přistižen s ukradenými 7 miliony Kč, oznámila žalobkyně Bradáčová.  A zatímco on a jeho přátelé (Kott, který byl vyražen  jako opilec z ODS) obviňovali ODS z korupce, připravovali se Zavadilem a dalšími špičkami ČMKOS státní převrat!

Mirek-patrik2

Ostudné peripetie selhání demokratického režimu při schvalování dálnice D8 upadají v zapomnění. A nakonec jsou paradoxně jakoby všichni spokojeni: jedni mají svou dálnici a druzí zase pravdu.

Zmanipulované odposlechy, skandál, když Britové na popud jejího listu lynčovali údajné pedofily, ve skutečnosti nevinné občany a za její šéfredaktorské éry začalo nelegální masivní odposlouchávání prominentů! Jako bychom to někde u nás měli také....

O převodech záhadných peněz ve středočeském kraji si cvrlikali ptáci na střeše. A na zneužívání každý měsíc upozorňovali zástupci z Bruselu.

http://www.irucz.ru/foto2/Rohde&Schwarz_ABFS220x91.jpgPolicie zachytila nelegální podezřelé vlastní dokonce dvě soukromé skupiny, ale majitele údajně nezná. Není těžké zjistit, kudy odposlechy na veřejnost měly kanály a zdroje otevřené. Dočkáme se konečně spravedlnosti?

Bublina, kterou někteří vypouštějí vůči Řecku, je zákeřná, špinavá a.. Totálně lživá. Kdo a proč to vypouští do světa, lze lehce odvodit.

Podle  metodiky Eurostatu činí míra nezaměstnanosti v Česku 6,9 procenta. Průměr EU je přitom 10,6 procenta. Jsme tak vysoce pod průměrem.

Do Polska pro "kvalitní jídla" levná a báječná. Do čínských a vietnamských tržnic za technickými výkřiky. Levnými a báječnými....

Pojďme se podívat bez demagogie a stupidních výkřiků, co vlastně IZIP mělo být a co se z něj stalo. Drzost "nepolitických" odborářů už přesahují meze a nadávky či sprostota jsou na úrovni kanálníků. (Ti jsou dnes slušnější)

I když se na Děti země, potažmo Miroslava Patrika nepřetržitě nadává, měli bychom znát úplnou pravdu, jak to skutečně bylo. Lidé si stále nechtějí připustit, že stavební lobby je zmanipulovala, protože "horní cesta" byla zdánlivě levnější.

Na chudé Moravě: OLOMOUC - Na mnoha úřadech v zemi se tvoří dlouhé fronty kvůli nutnosti pořizování nových cestovních dokladů pro děti. Podobná situace panuje také v Hranicích na Přerovsku. S náporem rodičů se potýkají i úřady v Praze...

Zatímco Rakousko a především Německo profituje ze zprůměrování měn v euru, Česká republika, ač neustále dehonestována odbory a ČSSD, vykazuje další a další výsledkiy hospodaření: tentokrát zahraniční obchod!

Dosavadní prezident Nicolas Sarkozy bezprostředně po zveřejnění odhadů uznal porážku. Telefonoval Hollandovi a popřál mu úspěch při řešení problémů země.

Poslanecká sněmovna včera o týden odsunula rozhodnutí, zda Česká republika přistoupí ke smlouvě o Evropském stabilizačním mechanismu. Zastupitelé mají ještě šest dní na to, aby si uvědomili, že pro stabilitu republiky je kriticky důležité tuto smlouvu odmítnout.

V roce 2001 měly české vysoké školy 203 tisíc studentů, v roce 2010 to bylo bezmála 390 tisíc. Razantní zvýšení počtu vysokoškoláků v posledních deseti letech má na svědomí kvalitativní úpadek celého vysokého školství. Na vysoké škole dnes může studovat takřka každý, kdo má maturitu.

Pokud se rozhlédneme kolem sebe, je stále více lidí, kteří konvertují k islámu. Dokonce i Německo je překvapeno, kolik lidí změnilo své vyznání. A proč?

Není čas jako v Anglii zjistit, jak to bylo s odposlechy a stejně postupovat? Kam vyšumělo dramatické vysvětlování telefonních plácanic, když každý jsme povinni nahlásit trestný čin, včetně novinářů?

Jste otráveni reklamami? Nebaví vás být sledováni? Obtěžují vás bannery? Nainstalujte Adblock Plus, získejte opět kontrolu nad internetem a změňte způsob, jakým web prohlížíte.

Předseda Ústavně-právního výboru Senátu Miroslav Antl  si  myslí, že by bylo vhodné, aby policie registrovala ve statistikách etnických a národnostní původ pachatelů trestných činů.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...