Jak je možné, že policie už nezatýká, že v podstatě válečný stav vyhrožování státoprávnímu uspořádání a vyhrožování občanům, co nejdou s nimi je tolerováno jako v roce 1938, posléze 1948?

Zavadil pozvolna odkrývá své karty o vyhrožování občanům, že je to bude bolet, pokud se nepřidají a hrozby Zaorákovy to vše potvrzují.

Je pravdou, že zatímco lékařům, učitelům a několika dalším "vyvoleným" nátlakovým vyděračským profesím se přidává a velmi, naopak třeba Drábkova státní správa snížila objemy mezd až o deset tisíc na jednoho pracovníka. A přitom práce se prudce zvýšila. Není se co divit, že reakce na sebe nenechala dlouho čekat:

Že se Německá vláda směje, jak nachytala všechny kolem, je stále více jasné. A dokonce by se dalo říci, že euro pomáhá především zemím, které jsou nejbohatší a ty chudší jsou zastaveni: nikdy pod eurem bohaté nedostihnou a budou už navždy lidé druhé kategorie, kterým se jenom hodí pár "zlaťáků", aby neotravovaly. Německá rasa zvítězila: bez boje!

Je to hrozné, jak se mnou zacházejí. Nedá se to vydržet. Jsem zoufalý, jsem diskriminovaný, jsem odepsaný, přestože mám skvělé předpoklady k práci vysoce odborné! Zde je moje žádost o zaměstnání - pomozte mi někdo, prosím.

Tak takováto suma se odhaduje, že zaplatily odborové centrály za Pendolína, luxusní autobusy, za diety odborářům, za placenou klaku včetně ozvučení a všech dalších podpůrných činností!

Slovenská skupina HTC holding vzdala boj se státem, po kterém požadovala takřka miliardu korun za to, že před ní zatajil dluhy brněnského Zetoru, který od něj koupila. Ve středu měl o nároku rozhodovat Vrchní soud v Praze, ale HTC holding vzal na poslední chvíli žalobu zpět.

Jedním z důvodů je, že opozice má poslední možnost, jak ukázat, že tato vláda je slabá. Proto ten zoufalý atak všech opozičních sil na vládu. Další měsíce už prudce kormidlo otočí.

Radek John navrhne Nečasovi, že vláda může mít 101 hlas a Věci veřejné to podpoří.

To není konstatování příznivců ideologické fanatičnosti, ale jasně deklarované odpovědi, pokud si položíme otázku proč. Dav je bezmyšlenková masa, ale je třeba znát odpovědi.

Dluhy čtrnácti českých krajů se loni zvýšily o 17 procent na 22 miliard korun.
Zadlužení tuzemských měst a obcí kleslo poprvé od roku 2007, informovalo ministerstvo financí.

Frontální útoky na vládu a odměny odborářům, pokud pojedou do Prahy demonstrovat a obrovské odborářské investice do sobotního protestu.

Kopat do Víta Bárty, když ani soudce neví kde je pravda a kde je lež, by nebylo fér. ALE:

Od začátku roku zaznamenala Česká spořitelna několik podvodných e-mailových zpráv (tzv. phishing), které se snažily vzbudit dojem, že jsou pravé a byly odeslány spořitelnou. Banka o tom v úterý informovala na své webové prezentaci.

První generální ředitel televize Nova, který z nejsledovanější české televizní stanice odešel v roce 2003 po vstupu finanční skupiny PPF, se tak po letech pomalu vrací do televizního byznysu.

Neuvěřitelný fanatismus kolem Jarolíma způsobem hladovkáře Marečka kříženého s Cibulkou se zhroutil.

To není vtip. Eva Hníková v Akademii (Lidovky.cz) popisuje, jaké mají školy možnosti získat dotace z EU a jak závažné jsou to programy pro vzdělání našich dětí. Na cestování mohou dostat až půl milionu z Bruselu.....

Také byl patnáctiletý chlapec rasista, advokátko Samková a pane Uhle?

V neděli večer napadli v centru Břeclavi tři Romové patnáctiletého hocha. Brutálně zbitý chlapec přišel o ledvinu a leží na jednotce intenzivní péče. "Zítra se to může stát dalšímu. Brečet v koutě nepomůže, musí se s tím něco dělat," říká pro portál iDNES.cz jeho matka. Starosta označil útočníky za bestie.

Správa Národního parku Šumava zahájí v týdnu od 23. dubna do 29. dubna registraci pro splutí Vltavy v úseku od Soumarského Mostu po most u Pěkné. Tak jako v uplynulých dvou letech se bude provádět buď prostřednictvím internetového registračního systému na stránkách www.npsumava.cz, případně v povolené době splouvání přímo v nástupním místě Soumarský Most.

Je opravdu nutné zmrazovat důchody? Na EU doplácíme desetkrát tolik, než co chce pan Kalousek ušetřit na důchodcích. V článku najdete přehled, kolik nás členství v EU stojí.

Oba výrobky obsahovaly kyselinu mravenčí, která je v ČR v potravinářství zakázána.

Růst čínské ekonomiky v prvním čtvrtletí opět zpomalil. Analytici se však domnívají, že v příštích měsících ekonomika oživí.

I když je rozsudek, byť ještě nepravomocný na stole, stále mi chybí pravá příčina, proč by to Bárta dělal. Je blázen, aby dával úplatky na záchranu České republiky? Ne? Tak proč tedy?

Známe již někeré dílčí informace, jak toto setkání bude obsazené. A jsou i další aktuality.

Za potížemi s dodávkami ruské ropy do Česka přes ropovod Družba jsou snahy ruských ropných společností zvýšit cenu suroviny. Uvedl to ruský list Kommersant s tím, že dodávky z alternativních zdrojů by vyšly české rafinerie ještě dráž.

Jan Dvořák, Ekonomika, Rozhodně nesledujte výroky Merkelové a dalších politických představitelů, jejich kroky nic nového nepřinesou. Podle dostupných signálů čím dál víc vzrůstá napětí mezi ECB a Bundesbankou. Bundesbank byla dlouhodobě jádrem Evropské centrální banky, vždyť ta dokonce i sídlí ve Frankfurtu.

Míra registrované nezaměstnanosti v Česku v březnu dosáhla 8,9 procenta, oproti únoru tak klesla o 0,3 procentního bodu. V porovnání s loňským březnem je také o 0,3 procentního bodu nižší. Vyplývá to z nejnovějších statistik ministerstva práce a sociálních věcí.

Praha: Hektické přípravy na nové volby a koordinace s ostatními iniciativami, senátem a odbory prý zanechaly těžké následky na duševní rovnováze předsedy ČSSD. A před tiskovou konferencí byl narychlo odvezen.

Bóža Sobotků
Bóža Sobotků

Pehe a jemu podobní jsou sprostí lháři. Jim se nehodí slůvko trh, kde je každý zodpovědný za sebe a oni by přicházeli a prebendy z různých fondů, které propagátoři EU dostávají. Ale je toto selhání "trhu", nebo klasická zlodějna ve státní správě?

Připustil, že "se nám nechce přijmout euro". "Euro je katastrofa. Doufám, že i lidé ve Francii vědí, že euro je katastrofa... Byl to chybný projekt," řekl Klaus.

Budoucnost
Budoucnost

Moskva - Pes zastřelil lovce, ale trest si odpyká jeho pán. Tak nějak by se dal ve stručnosti shrnout kuriózní případ ze Saratova v ruském Povolží.

Petr Pokorný

Není normální, co se zde děje. Nevíme, kdo rozehrál tuto hru. Dokonce to s Kmentou a Mf Dnes mohl rozehrát někdo z ODS, ČSSD či TOP 09 a přeskupit formace. Není normální, aby všichni (odbory, Popelkové, Halíkové a Peheové včetně ČSSD dávali vyhlášení Stop vládě) na stejný termín bez koordinace a shodli se!

Německo prý nechápe, ale toleruje menšího souseda, že nechce podepsat smlouvu, která je podobná té, která vypracovala EU pod německou gescí. Prostě jako cvoka, který si umane nesmysly a trucuje, ale stejně podepíše.

Angela Merkelová
Angela Merkelová
Bílá maska je symbolem hnutí Anonymous.
Kdo se schovává za skupinu, kterou podporuje hodně občanů, protože svoboda je víc, než cokoliv jiného?

Podle BIS časopis Euro pracoval s hrubou manipulací, jejímž výsledkem byla lež.

VideoSuverenita (SBB) bude v úterý 3. dubna ve 13:30 při příjezdu kancléřky Merkelové demonstrovat proti diktátu Bruselu.

V Ústeckém kraji bude trvale působit speciální pořádková jednotka, která má za cíl udržet pořádek v lokalitách s nepřizpůsobivými spoluobčany.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...