Příběh níže popsaný není Silvestrovský vtip, ale ukázka, jak ti "slušní" kryjí další "slušné" a my se jenom vztekáme. Nejhorší je, že si z nás dělají ti "nejslušnější" legraci a spousta lidí jim skočí na lep. Ale prý je to právně čisté. Možná podle zákona ano, ale spravedlnosti...?

Nejdříve se vypustí do oběhu přes sdělovací státní a eurosdělovací prostředky heslo, jak je katastrofálně a jak se u nás vše hroutí. Lidé se vyděsí a....

Úředníci Evropské unie rozhodli, že nálepka: "Nevhodné pro děti do 3 let - nebezpečí spolknutí“ konečně bude na  všech velmi nebezpečných výrobcích!

Exekuční příkaz na zaplacení 20 tisíc korun za dlužné výživné. Předběžné náklady exekuce jsou vyčísleny na 96 tisíc korun!

 

Novinka letošních vánoc je mimo statistiky vlády. Jaké nájezdy dělají další zlatokopové na obyčejné lidi je z autentického průzkumu "po konci světa" 22.12.2012. Aneb blbá nálada je, protože je vláda blbá....

Jan Ziegler

Šumavský rodák, spisovatel a básník David Jan Žák se konečně dočkal svého velkého díla. Jeho román Návrat krále Šumavy o vyhlášeném převaděči Josefu Hasilovi, který z přesvědčení pomáhal lidem přes železnou oponu za svobodou, bude téměř jistě patřit k favoritům ceny Magnesia Litera. Je prostě vynikající!

Je skutečně ministryně Peake tak pitomá?

Pokud je pravdou, že nejvyšší prověrku nemá a vyhodí toho, kdo ji má - generála, přestože prověrka trvá nejméně 3 měsíce, není co řešit. Uvidíme, zda se to potvrdí!!!

Brilatní odsouzení Bárty a Škarky soudcem Šottem spadlo do záchodové mísy a jásající stínová ministryně spravedlnosti ČSSD stojí před dilematem: Je lempl soudce Šott  a hvězda Benešová z ČSSD tak "blbá", nebo je debilní soudkyně pražského městského soudu Jarmila Löffelmannová.

Vytunelovaná země česká

V této rubrice bude po Novém roce zařazováno autentické okopírování textů, novin, výroků i z doby, kdy ještě nebyl internet. Je mnoho z novodobých dějin českých pro poučení. Protože 100x opakovaná lež se stává pravdou a lidská paměť je pomíjivá. Pouze fakta donáší důlazy!

Vzhledem ke stížnostem občanů, vzhledem ke stížnostem jednotlivých stran žádám o kompletní výpis za rok 2012 na jednotlivých brífincích na Čt24 včetně smyček toto opakující.

Vážený pane Hellere

Jako letitý účastník Palachových týdnů a dalších protestů podporuji a zároveň dám, dovolíte li,  malinkou radu. Nenechte se vytočit „návratem do škol a dětskostí“.

Barack Obama pláče, americkým parlamentem budou opět znít hádky o zákazech střelných zbraní a... A opět se nikdo nezabývá tím, že zmagořený systém ne-výchovy dětí se rozlévá do celého světa právě z USA.

První signály změny v hodnocení budoucnosti se objevují už i od renomovaných analytiků společnosti Bank of America Merrill Lynch: "Ve druhém pololetí se  dá čekat celkové hospodářské oživení."

 

„Žijeme ve svobodné společnosti nebo v totalitě, kde nám někdo bude diktovat, zda můžeme používat státní symboly?“ dodal Kováčik. A dnes jsou Slováci přešťastní z důležité zprávy: SVATOZÁŘ BUDE  nikdy jinak...

Víra v konec světa je tak silná, že mnozí lidé, kteří jsou pod vlivem sekt či obskurních náboženských skupin, chtějí 21. 12. 2012 spáchat hromadnou sebevraždu.

Rozdupat, rozkopat, zničit, zpronevěřit a další hlášky vedení mozkového trustu ČSSD dostává pozvolna na frak. Jak chtějí rozkrást druhý pilíř?

Zrůdnost "nevýchovy " dětí se k nám přesouvá z USA. Když se tam střílejí rodiče a učitelé, tak to musí být i u nás!

Vypadá to, že podlý zpisovatel, který se neštítí ničeho, byť sám podává trestní oznámení na každého, byl Vyšší mocností varován. Vezme si ponaučení?

Herman Achille Van Rompuy
Evropská unie nás před Německem a fašismem šedesát let chrání. Není zásluhou Německa, že tam další fašismus nevzniká, ale že ho drží EU na uzdě, řekl Herman Achille Van Rompuy

Na panu Janouchovi je přesně znát, jak geniální vědec může být primitivní v jiném zorném úhlu. Jeho parafrázovaná citace zní: je dobře,když se komunističtí pohlaváři plácají po ramenou...

Milí kamarádi, vypadá to, že

XX. ročník Setkání pod Medníkem

Kdo nezná Pythagorovu větu, která změnila část světa. Ona důležítá věta čítá 24 slov.

Proto jsou níže na www.paratdnes.cz zařazeny doslovné rozhovory z mimořádně kvalitními experty a ekonomy České republiky - z ČNB!

(ČRo Rádio Česko, 5.11.2012) 

Ondřej ČERNÝ, moderátor
--------------------
"Patříte mezi nejlépe teoreticky připravené lidi, které jsem kdy do jakékoliv funkce jmenoval." To jsou slova prezidenta republiky Václava Klause, který jen tak někoho nechválí. Tato adresoval Vladimíru Tomšíkovi a Mojmíru Hamplovi, když je na druhé funkční období potvrdil do bankovní rady České národní banky. Neodpustil si ale také drobné rýpnutí.

Od bankovní unie žádáme pro ČNB záruky

Praha - Příští rok bude česká ekonomika potřebovat něco, co vykoná práci záporných sazeb. A bude to nejspíš oslabení koruny. V rozhovoru pro deník Insider to říká guvernér České národní banky Miroslav Singer. ČNB k tomu podle něj má "obecně řečeno neomezené prostředky."

Nebudeme se nyní zabývat parametrickými čísly. Těm rozumí pouze pár odborníků. Podívejme se na to očima politiků ČSSD: Mládka a Sobotky ale i dalšími a naším selským rozumem.

Opět jedna společenská epizoda ČSSD, kdy se vypíchne nepodstatné a zamlčí to hlavní. Jak to skutečně Václav Klaus doložil?

znělo minulý týden na Nově, novináři se předháněli v líčení zoufalství jedné dámy, která chudák už půjčku nedostane, přestože už žádný dluh nemá a vše uhradila. Prostě vláda zase udělala svinský zákon....


Je snad odteď analogicky nucenou prací činnost studenta, který během týdenní služby myje ve škole tabuli a nosí z kabinetu biologie do třídy kostlivce?
Není nucen k práci přehlasovaný člen společenství vlastníků jednotek, který pak zdarma myje schody a čistí zábradlí v domě, v němž bydlí?

A příští Nobelovu cenu za mír získávááá...Saturn!

Vážně se této šaškárny mají zúčastnit seriózní představitelé států?

Blahopřání palestinskému lidu

Upřímně se raduji z dalšího kroku ke svobodě palestinského lidu, který schválilo OSN s podporou většiny Valného shromáždění. A zároveň jako občan České republiky se hlubokou lítostí za hlasování našeho ministerstva zahraničí vedeného ministremSchwarzenbergem . Není to má a části českých občanů vůle! Přeji mír palestinskému a izraelskému lidu.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...