ČMKOS ke koaliční smlouvě: Pícl a Středula

My odboráři a záloha ČSSD z ČMKOS to vidíme naprosto jasně: v koaliční smlouvě je napsáno, že splní všechny požadavky, které chceme, vyplatí všechny peníze, co chceme a žádná skupina se nebude mít hůř.

Nás odboráře nezajímá, zda byla obrovská krize na úrovni třicátých let minulého století a polovinu zemí dostala do katastrofální situace (Řecko, Španělsko, Itálii, Kypr) či nedobré situace jako je např. Francie. Pravicová vláda měla zajistit ráj v ČR a to nezajistila. Tato koalice napsala, že každému vše dá, tudíž je to nejlepší vláda, která zde od roku 1989 byla.

Sice to pak Středula lehce doplnil, že přece jenom, přece jenom jaksi zdroje bude třeba sehnat, ale když vláda oznámila, že bude splňovat podmínky ČMKOS, že bude líp, tak bude líp. A že vlastně jaksi "ehm" ještě ta vláda není, ale to už je jaksi maličkost....

Ať se na mě nikdo nezlobí, ale kvůli takovým nesmyslům svolat tiskovou konferenci, na kterou se dostaví i státní (veřejnoprávní) televize, je na hraně debility. Je pak naprosto pochopitelné, že nikdo nemá otázky a tiskovka se rozpustí. Jediný dotaz měl zaznít: proč vlastně byla tiskovka svolána?

Ale odpověď by asi byla jasná: napsali hoši a děvčata, že bude líp, tak bude líp, bez ohledu na Evropu a svět....

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Nikdo nekomentoval.
 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...