Poslala konečně ratingová agentura Moody's Rusko do kolen?

V záplavě fantasmagorických zpráv mnozí přehlédnou faktické, důležité údaje: touto dobou při poloviční ceně za ropu a plyn, mělo být Rusko na kolenou. Byli tací, kteří to odmítali jako blábol a podraz, ale když si stály americké ratingové agentury za svým...

Psali jsme 22.2.2015...

 Je 28.5.2015
Ratingová agentura Moody's Investors Service zlepšila výhled vývoje hrubého domácího produktu Ruska na roky 2015 a 2016. Moody's nyní očekává, že v letošním roce HDP klesne o tři procenta místo doposud uváděných 5,5 procenta a příští rok vykáže ekonomika nulový růst. Původně agentura čekala příští rok pokles o tři procenta.
 
 
 Podle nejnovějšího výhledu analytiků agentury by recese v Rusku mohla být méně výrazná a zdlouhavá, než se očekávalo. Ke zlepšení ekonomické situace v Rusku podle Moody's přispělo snížení hlavní úrokové sazby ruskou centrální bankou a oživení na globálním ropném trhu.  Průměrná cena ropy Brent by letos měla činit 55 dolarů za barel a příští rok 65 dolarů za barel, uvádí agentura.
 
Divné: nepsali, že právě poloviční cena ropy přispěje ke krachu rublu a Ruska? Že průmysl má Rusko tak slabý, že krach je při této ceně ropy skoro nevyhnutelný a proto má rating tak strašný?

Nebo je to tím, že v USA používají nejlepší americké mozky, kdežto my používáme český selský rozum?  

Rubriky: ~ Štítky:

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Zeolit
před rokem

Repetitio, mater studiorum...:

Kdo nese podle vás odpovědnost za nynější masový příliv uprchlíků?

Ti, kdo podle rozbombardovali Libyi a její stabilitu jen pár měsíců poté, co se objímali s vůdcem Kaddáfím. Ti, kteří provedli pod lživou záminkou invazi do Iráku, svrhli tamní fungující režim,a přinesli tím nekonečné násilí a chaos. Ti, kteří pomocí muslimských extremistů vedou už čtyři roky válku v Sýrii proti nábožensky a etnicky nejtolerantnějšímu režimu v oblasti. Ti, jež podporují mohamedánské arabské monarchie. A také ti, kdo prosazují sociální stát v takové podobě, že umožňuje celým generacím imigrantů žít v Evropě bez práce.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/roz...

Zeolit
před rokem
Zeolit
před rokem

Re: Co vybuchlo v Jemenu?:
Autor: S. Netzer Datum: 28.5.2015 20:43

:-))))

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...