Tejc je vytřeštěný, Sobotku jsem neviděl. Zaorálek úřední řečí tvrdí, (jako Just a další), že obvinění znamená odchod z vlády.

 

     Tyto fotky ať obíhají......

Produktivita evropského parlamentu…
  A to s platem 12.000 euro (320 000 Kč) za měsíc!

 

Podvodník Sobotka ze strany České strany sociálně demokratické-strany mdlého rozumu, hlásá, kdo jak zadlužil naši zem. Lže, jak denní tisk.

 

V předminulém století a dokonce ještě po „Černém pátku“ drtily ekonomicky USA celý svět. Jejich základní doménou byla svoboda, demokracie a princip „neviditelné ruky trhu“.

Klára Samková žaluje matku nejhůře zraněné oběti. Tvrdí, že ji Irena Mašková v médiích pomluvila a tím poškodila její osobní čest a profesi advokátky.

Zatímco u obecních škod se dá výše poškození docela dobře vypočítat a vyjádřit, u zemědělské produkce je to skoro neřešitelné. A na tom plakající Veleba získává nepřetržitě body.

Přes blokování ksindlu ať to stojí, co to stojí, jako je česká levice ČSSD a KSČM + parta kolem fanatiků VV, duben ukazuje razantní obrat! Kde jsou vytlemené odbory, když se ekonomika láme?

Ekonomický pamflet Co je a co není vidět je z roku 1846. Hlavním námětem  je kritika státních zásahů do hospodářství. Každý státní zásah vedle prvního viditelného efektu zapříčiní také sérii dalších efektů, které už nejsou bezprostředně vidět, ale které hluboce ovlivňují hospodářský život. Na příkladu rozbitého okna Bastiat odhaluje krátkozrakost snahy oživovat hospodářství vládními výdaji:

 

Kolikaleté studiem vyžaduje takto přesné vysvětlení, co se vlastně přihodilo v Duchcově?

Další autentická výpověď, kterou tentokrát otiskly Lidové noviny a která ukazuje povodně v roce 2002 v jiném světle.

 

Všichni ti, co dodnes nerozumí, jak se zrůdná KSČ dostala v roce 1948 k moci demokratickou cestou, mohou v přímém přenosu nyní opět pozorovat senát, Ústavní soud a závistivý dav!

 

Jak vezme do úst slova „Václav Klaus“ nebo Evropská unie, je to tak nebetyčná pitomost, že se to nazvat jinak nedá.

Komárek dnes řekl ČTK, že pro deník bude ještě dva měsíce pracovat, a upřesnil, že nemíří do žádné z parlamentních stran. Podle informací ČTK hodlá vstoupit do politického hnutí Ano podnikatele Andreje Babiše.

. hlásí čtvrtprimátor TOP 09 "Béda" Hudeček. Napršeli jsme jenom polovinu vody..... V roce 2002 se stala chyba na povodí, my to výborně koordinovali, hlásí tento génius. Pouze u Hostivaře bylo neměřitelné množství vody....

Kopíruji se vším všudy a s časem, který jsem odesílal.

 

Také jste si všimli této záhady? Pospíšil, člen kmotrovské (údajně) ODS, gay a vede v této společnosti žebříček popularity! Není to zvrácenost? Nestaví to vše na hlavu?

Petr Nečas a primátor Svoboda: dva lidé, kteří pomalu mění ODS. I Václav Klaus otupuje ostří a přijel do Budějovic. A to je přesně čas, kdy musela ČSSD a TOP 09 reagovat. Jasné vítězství a semknutí ČSSD s TOP 09 by mohlo dostat trhliny.

 

Dnes se spouští zkušební videoprojekt 5P. Kliknutím myši na obrázek (velký viz výše) naskočí video ve formátu MPEG-4, spustitelné ve všech prohlížečích. Změnu dílu a název najdete vždy na velkém obrázku. Pokud novinka zaujme, bude se pracovat na přímém spouštění formátu klasické televize.

E15.cz

Opět nás Evropská unie podle E15.cz vydírá. Naše peníze, které máme uschované v Bruselu, nám prý nevydá, dokud se jí nepodřídíme v dalším zákoně. Schovávat peníze v Bruselu ja fakt výhodné, když je nám vrací jako výpalné!

 

Je zvláštní, že sdělovací prostředky si všímají rasismu, který prý údajně cikány provokuje. A vůbec se nepozastaví nad výroky, které se veřejně řeknou a jsou pravdivé.

 

Je málo věcí, na kterých se shodli osmašedesátníci, neboli napravení komunisté z roku 1968 a zastánci klasického trhu z let devadesátých.

"Manželé se v noci na sobotu vraceli ve tři čtvrtě na jednu domů a v ulici Bratří Čapků je brutálním způsobem napadla agresivní skupina," uvedl velitel strážníků Josef Hulín pro server iDnes.cz po deseti dnech.

 

Znáte refrén písničky kanonýru Jabůrkovi? Přiletěla koule prudce utrhla mu obě ruce a on pořád ládo ládo ládo,  pořád ládoval...

 

Rok a půl před volbami se zdá, že voliči pomalu zjišťují, jak byli podvedeni. Totální destrukce ČSSD a Kalouskovy podrazy s námluvami levice začínají být realitou a volič český pozvolna začíná rozlišovat.

Evropský parlament doporučil členským státům Evropské unie, aby se nezabývaly výjimkou k lisabonské smlouvě související s uplatňováním Listiny základních práv EU, kterou si vymohl Václav Klaus v době, kdy byl českým prezidentem.

 

A na vaše výjimky si nikdo hrát nebude. Nastal čas oznámit EU, že peníze na dotace do Bruselu nepošleme, dokud to nepodepíší. Sliby se mají plnit, především EU má ukázat, že to není stoka politická! Nebo je?

 Fakt vtipná argumentace jak od Kmenty. Zdroj nelže, lze si pravost ověřit, ale zdroj, u koho ověřit neprozradím....

 

Pane ministře Kalousku, nevím, co pořád máte s tou krizí, když peníze létají oknem a každý lobista si urve, co chce?

soudruzi zastupitelé se rozhodli, že fotbal je důležitější než dětský výživa a práce chudých a vrazí do Baníku 115 miliónů korun.

Jak jinak si vysvětlit, že vedení v Ostravě má tolik peněz, že klidně od Baníku Ostrava odkoupí stadion pro fotbalisty, kteří se předlužili a neví kudy kam?

 

Pacifik z Braníka
Pacifik z Braníka

Ráno chmurné, deštivé, zatažené a představa celodenního sezení venku moc velké nadšení neskýtala. Ale cesta do Bráníku, Mekky to „Pacifického expresu Praha, Čerčany, Dobříš, Paříž“ už přece jenom ukazovala vlídnější tvář“. I s babičkou funící lokomotivou.

Příroda|19. května 2013|4 komentáře|31 fotografií|Pokračování...

 

Katastrofa, hrůza, zděšení, zoufalství... Srdceryvné výkřiky slovutných ekonomů zaplavují deníky a servry po prvním kvartálu.

 

Vidím dnes už senátora Velebu, jak pláče v televizi nad zkažeností vlády a ne-pomoci českému venkovu. Přijedu na Zahradu Čech do Litoměřic a slyším stejný pláč.

 

aby se pomstil ČSSD. Je možné, že stejně jako Kubiceho zpráva bude soud s Rathem pro ČSSD likvidační, naznačuje Richard Dolejš z ČSSD.

 

Jako u nás… Něco je zvrácené, ale dokážeme popsat co? A hlavně, dokážeme se nebo dokonce smíme se stupiditě bránit?

Licoměrnost, jak se od diskuzí odblokovávají blogeři, zatímco levičáci a odboráři mohou vše. Názorná ukázka z iDNES!


Zatímco Václav Klaus, Nigel Farage, Zahradil a další se stávají stále věrohodnějšími, Rouček, Falbr, Špidla, Sobotka, Zeman a Schwarzenberg pláčou: prosím, neberte nám EURO...

Moravec , který je posedlý nenávistí vůči Klausovi a Marvanové, které sebrali dlouholetou hračku.

Nejdřív prosím pohled, ze kterého reaguji na onoho hvězdného ekonoma , narozeného devět let po okupaci sovětskými vojsky a nám vysvětlujícího, jak by bylo, kdyby bylo....

Potvrzeno: první ročník Trampských Pikovic, které volně navazují na již ukončenou šňůru Pikovic - Setkání pod Medníkem.

 Pavel Kohout, Bohumil Sobotka, pravicobijec Zaorálek, opět Špidla „zdroje jsou“ a další se přou. Pomůže změna volebního systému nebo informace kdo více zadlužuje naši zem?

Neuvěřitelné pokračování má obsazení ÚSTRu bolševickými revolucionáři z řad levicové naděje posvěcené bolševickým senátem České rerpubliky.

Když Milouš Jakeš tvrdí mladým, jak dřív bylo jinak, lže. Podívejme se, jak bylo před pádem komunistů ve fotbalové sféře....

Blíží se jaro, blíží se i upalování čarodějnic. Košťata různých typů a rychlostí začnou mizet z prodejních pultů.

Přesnou analýzu ve státě, postihnutém totální bankovní katastrofou, sepsal Pavel Kohout.

Další stát podle posledních zpráv nebude jednat s šaškárnou zvaná Evropská unie.


„Nevidíme žádný reálný signál fundamentálního zlepšení výkonu španělské ekonomiky. Situace spíše vypadá hůře, než vypadala v minulém létě, kdy výnosy dluhopisů rostly nebezpečně vysoko,“ řekl hlavní ekonom Capital Economics Jonathan Loynes.

Tragikomedie na Praze 5 za dvacet miliónů.  Že jsem nevolil ODS neznamená, že se přidám ke špinavé štvanici. Kdo je za betonová monstra na Praze 5 zodpovědný?

Nejdelší recese v české ekonomice za poslední dvě desetiletí by měla končit, ekonomika se už zřejmě odrazila ode dna. V rozhovoru s agenturou Reuters to dnes řekla členka bankovní rady České národní banky (ČNB) Eva Zamrazilová. Česká ekonomika zažívá pokles už od poloviny roku 2011.

Aktuálně. Premiér Slovenska Fico na sjezdu ČSSD sklidil obrovský aplaus. Vysvětlil, jak je vynikající mít jednobarevnou levicovou vládu, euro a euroval.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...