Jak se kdysi říkalo českému vozidlu Škoda 1000 MB, což bylo na svoji dobu docela moderní, výkonné, pohodlné vozilo s malou spotřebou.

 

Jako občan nejsem schopen vstřebat, že Ištvan se Šlachtou beztrestně vykradou sejf a nic se nestane. Mají nějakou speciální imunitu, o které nevíme?

 

Dovolte mi prosím rozdělit tento text na dvě části: osobní a vysvětlení k článku „Ekonomická realita recese“, na který jsem měl mnoho reakcí ve fórech či mailech.

Pravda, zatímco Orbán byl ocejchován „elitou“ spojené excelentní Evropy a "orgánem" MMF, Petr Nečas domácí ekonomickou extraligou hvězdné ekonomické pěchoty.

 

Pokud se to potvrdí, tak by to byl neuvěřitelný zločin v novodobé historii České republiky!

 

Proč mám pocit já, který stojí dodnes za 95%  pravicovými myšlenkami Václava Klause, proč mám sakra ten dojem, že za nitě tahá Klaus v závěsu se Zemanem a dělají si z nás legraci?

 

Jsem více jak třicet let ženatý s jednou ženou a za to se úchylným homosexuálům hluboce omlouvám. Toto zločinné spolčení bych už nikdy neopakoval.  Na doporučení Prague Pride...

Kolem tisku se pohybuji celý život. A jestliže se novináři nebrání, já špinavé urážky prezidenta  odmítám akceptovat!

 

Nebudeme si zastírat, že normální vláda neexistuje. To, čemu se za bolševika říkalo meloucháři či hochštapleři, vidíme ve Strakovce v plné parádě.

A zatímco Ivetu Bartošovou alkohol stáhl až na dno společnosti a bulvární špína si z ní udělala hračku na bahno, Zemana alkohol dostal až na prezidentský úřad. To jsou paradoxy života...

V úterý, před klíčovým hlasováním o důvěře kabinetu Jiřího Rusnoka, proběhne na pražském Klárově demonstrace proti této vládě. Jejím organizátorem je studentská iniciativa s názvem Inventura demokracie.

Půjčím li si milión, jsem, bohatý, protože mám milión, nebo jsem zadlužený až po uši, protože mám dluh milión a musím ho splatit i s úroky?

Zkusme najít souvislosti: Svijanské pivo, 150 miliónů, cukrovinky, Rittig a Janoušek, Vojenské zpravodajství a TOI TOI? Nápověda je v klipu.

Poslední výroky poručíka Duba alias návladního Ištvana jakoby splývaly v jedno - rozdílu v nich  není! Zdá se, že tato záhadná postavička z rodu Ištvanů naprosto nic nechápe. Nebo chápe až moc...

 

Vážený expremiére Nečasi, nesuďte tak příkře.

Vím, že Ištvan s Bajgrem byl hnus všech hnusů. Přesto Vás žádám, ne, přesto Vás prosím, abyste se nyní neunáhloval. Proč?

 Čtyři muži, které policie obvinila ze sobotního napadení dvou mužů v Duchcově, jsou ve vězení. Jeden si od pondělka odpykává trest, ostatní tři jsou ode dneška ve vazbě. 

 

Pokud má být v čele Ústavního soudu podvodník, bylo by to katastrofou. Nebo by to spíše dokládalo to, do jakého stavu se dostala Česká republika a jak byla pučem sražena vláda.

Ne, hluboce se mýlíte, pane Ištvane. Toto skutečně není žádná videohra ani kasino. To je nepředvídatelnost zákona na politickou objednávku veřejných průzkumů!

 

 

Ne, to není fantasmagorie, ani nadpis na přitáhnutí čtenářů. Ptám se na tyto nejvyšší ústavní činitele naprosto důvodně a vážně:

Všechna čest Lidovým novinám, že poslední dobou dávají prostor těm, co se nebojí jasně psát bez zákulisních podrazů. Jakoby se poslední dobou odstřihávala pupeční šňůra od Mf Dnes a různých Kmentů....

 

A Sobotku i s ČSSD zaříznul prezident Zeman. Takto by se dalo zjednodušeně  popsat v hantýrce neuvěřitelné politické zvěrstvo, které se událo v posledních dnech. Kdo ale kryje záda špinavé Ištvanově hře?

 

Zanechte s prvním nadýchnutím rasistické výkřiky a osočování. Cikánský problém je už velmi dobře popsán. Ale kdo brání poctivému řešení v cikánské otázce?

 

Vrchní rada štamgastů rozhodla: do naší putyky už Miloše Zemana a Rusnoka nikdy nepustíme.

 

A je to znát. Lze se divit rozsudku, když v jeho čele je opět napravený soudruh Rychetský a  prověrky v senátu po vzoru padesátých let vede Gajdůšková, Štěch a Dientsbier?

Máme skutečně věřit, co povídá lídr a majitel politické strany Babiš v hromadných sdělovacích prostředcích? Vynechme způsob vyjadřování, osobní animozity a atak Babiš - Balšínek. Ale zamysleme se, všeobecně, o co zde běží.

V několika výkřicích o strach svých funkcí, které má pravice nyní, deklaroval místopředseda ČSSD Hašek svoji obětavost. My, my to neděláme pro funkce, ale pro občany České republiky!

 

Petice z Duchcova: zveřejněná v Mf Dnes. Pokud se objeví nějaký konflikt, skoro vždy za tím stojí skupina rozeřvaných tlup a domorodců. A já to nepopírám.

Videoprojekt měl být spuštěn až v září, ale doba se zrychluje, takže nezbývá, než za pochodu rozeběhnout vše další.

 

Naléhavě žádám novináře: to, co se děje ve státní správě, nemá obdoby. Ale nevím a nemohu zjistit, kolika procent státních zaměstnanců a obecních zastupitelství se to týká!

 

Teď, když máme, co jsme chtěli, nebo co nám ušili. Pějem těm, kdo naletěli aniž něco tušili. (Kryl)


Zahájení videoprojektu

Pokud je stejně jako Paroubek Zeman založen na veřejném mínění, nastoupí vláda Rusnoka a Zeman odstupuje.

Mezi novináři, redaktory a veřejností se zmatenost prohlubuje, lidé jsou vyděšeni. Dokonce tato kauza má už zoufalou odezvu na chod státu! A to už je víc než vážný problém, aby společnost - občané České republiky - Ištvanovi  a Šlachtovi nasadila tvrdé ultimatum : buď předloží fakta, nebo musí být souzeni!

Minulý týden napsala Lenka Zlámalová skvělý článek. A jak vidno, ani Moravcovi o tři dni později neodpověděli, pouze Šlachta se vymlouvá na Ištvana a Ištvan na Šlachtu. Za jak dlouho si vyrobí alibi?

Když jsem tuto zprávu slyšel poprvé, vypadalo to jako fantasmagorie. Když jsem to zaslechl podruhé, nedalo mi , abych se na možné spojitosti podíval blíže. A najednou mě až zamrazilo, protože se mi vybavily mnohé věty vyřčené, mnohé kroky uskutečněné a jistotu "fantasmagorie" jsem ztratil. Co když je to pravda?

 

Bohužel to, co je níže popsané a vypadá jako naprostá kravina a i já když to po sobě (první část) přečtu, neuvěřitelně kroutím hlavou. A bohužel je vše pravda včetně rozkazu Šlachty, včetně vyjádření Ištvana a dokonce včera dnes manipulace Kmenty. Vše se dá dohledat, na něco jsou odkazy!

 

Už nejsem mladík a zažil jsem mnohé čistky. Zažil jsem strach mezi lidmi a obavy cokoliv veřejně kritizovat. Nejsem hrdina, který byl v prvních řadách. Ale už jenom různé zákazy a šikany za to, že nejsem v KSČ a milicích od bytové otázky až k výjezdu za hranice mi stačily.

Není skoro člověka, kterému by nedocházela trpělivost. Jako další Lidové noviny - Petr Placák

Vážený pane prezidente,

 dovoluji si Vám napsat tento otevřený dopis jako jeden z deseti milionů občanů, jejichž jste prezidentem i sám za sebe jako Váš volič. Byl jsem včera se svojí ženou svědkem neuvěřitelně brutálního a zcela bezprecedentního útoku Romů na slabého nevinného českého chlapce. K případu byla sice přivolána policie, nicméně na jeho vývoj nemám žádný vliv a byl bych nerad kdyby tento případ "vyšuměl".

Praha čas 24:00 Premiér Nečas - vedlejší produkt podle Ištvana - ještě nebyl dopaden. Ukrývá se mezi věrnými v parlamentu. Podle veřejných zdrojů 400 zakuklenců prohledává další vládní budovy a soukromé objekty.

 

Rok a půl sledují jejich klitorisový pohyb a hlášení dávají Ivanovi Ištvanovi.. Pokud se někomu z vás zvedá žaludek, tak vězte, mě také. A toto prosakuje na veřejnost o premiéru Nečasovi a jeho spolupracovnici Nagyové.

 

Poslanci a senátoři slibují na svou čest, že svůj mandát budou vykonávat podle svého
nejlepšího vědomí a svědomí - včetně těch, kteří nemají čest a svědomí.

 

V hledáčku Elišky Wágnerové, Ivánka Ištvánka, advokáta Lásky, Gajdůškové s Dientsbierem či Okamurou je americký prezident a česká justice připravuje zatykače. Zakuklenci Ivánka  Ištvánka jsou připraveni k akci!

 

Podle Syrovátky a Kmenty z Mf Dnes se Ivo Ištván nezastaví před ničím a protože tito dva mají možnost neomezeně nahlížet do spisů policie, vědí přesně, jaká je další akce tohoto sekerníka politiků.

Jinýma očima - zatýkání na vládě

 

Všechny deníky, které jsou psány rukou jednoho rukopisu unisono tvrdí, že premiér Nečas  musí odstoupit a bla bla bla. To vše na základě „jasných indicií“, byť informace doposud nikdo nemá. Fraška? Co vlastně víme? Nic!

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...