Každý, kdo navštíví zámek Jezeří se může přesvědčit. To nejsou jenom doly, ale jsou to i Babišovy chemické závody a to vše v jedné aglomeraci.

Bráním li své děti, rodinu a vlast, jsem snad rasista a xenofob? Kdo vám dovolil nás urážet vašimi zvrácenými pohledy na svět? Místo, abyste se šli léčit do psychiatrického ústavu, ohrožujete a vyhrožujete vyvrácením kořenů lidského bytí?   Petr Pokorný

Je to zločin a demokratické státy obviňují Putina z mezinárodního terorismu. Není něco v tomto pohledu zvráceného?

Argentinská prezidentka de Kirchner  loni v říjnu prostřednictvím vojenského zpravodajství zjistila, že Nisman proti ní připravuje obvinění za to, že údajně kryje roli Íránu při pumovém útoku.

Drzost politologů a "pseudoelit" je už za hranou. Máme se tvrději bránit migrantům, nebo zločinným pseudoelitám, které si vyberou vždy to, co se jim hodí?

Třiasedmdesátiletá islandská zvrácená bývalá premiérka Jóhanna Sigurðardóttir přijede v létě do Prahy, aby podpořila pátý ročník Prague Pride s podtitulem “Všichni jsme stejně teplí.”

„Poslední ECOFIN, solidní průšvih. Přítomno 25 ministrů, dva státy vyslaly státní tajemníky. Za ČR chyběl ministr Babiš, ale i náměstci napsal Jakub Janda z Iniciativy pro evropské hodnoty.

Močíme na 70 let od osvobození Prahy, jako by hlásala parta ze Stuttgartu na pietní pomník zastřelených bandou SS v roce 1945.

Tyto a podobné otázky stále dokola zaznívají od těch, co nevěří, že: lze uzavřít i v současné době všechny informační mas-kanály, jako to bylo za socialismu.

Asi už česká slepička nesnáší (nebo "nesnáší"?) česká vajíčka...

Mnoho lidí ví, že se zde ostře kritizuje Izrael za činy, které jsou daleko za hranou nejen právního, ale dokonce vojenského myšlení a pravidel. A to platí stále.

O co vlastně jde šílencům z USA? Zatím s jistotou můžeme potvrdit několik faktů, ze kterých vyvěrá  naprostá nemožnost ufinancování bilionových dluhů.

Největší obavy přináší západním zemím sbližování vlády Recepa Erdogana s Ruskem a Čínou. Turecko odmítá zbraně z "Pentagonu", což by byla strašná ztráta vývozu USA. A navíc...

Utajování, kam vede ne-výchova v Norsku, Anglii a dalších státech najednou dostává další trhliny. A utajovaná následná dětská kriminalita, utajovaná romská kriminalita a další je zločinem celé slušné společnosti. Dokonce i svobody!

Nenechte se mýlit nadpisem,. Není to propaganda typu "Opravdu se stalo" komunistického rádia Jerevan, či americké CIA. Mnoho signálů už totiž ukazuje na rozervání atmosféry nepřetržitými, obrovskými výbuchy spojeneckých vojsk po celé planetě.

 

Nepřebral munici
Nepřebral munici

Lží, obviňování druhých, lži, obviňování druhých je stále stejná písnička Babiše jako ministra. My makáme a demokracie nám to kazí. Za výbuch může ten a ten, minulá vláda, hejtman, soudruzi z Moskvy….

Náledí? Za primátora Pavla Béma by se toto nestalo! To byl jediný primátor, který předvídal. ANO bude líp zvítězilo na všech frontách a Slováci nám dávají zabrat. Od Babiše ke Krnáčové!

Alexandr Zacharčenko
Alexandr Zacharčenko

Část Evropské unie gratuluje vítězi voleb Alexandru Zacharčenkovi v Doněcké lidové republice. A je pouze na Kyjevu a Ukrajině, jaký statut si tato nová republika ponechá.

Do šílené situace se dostaly Spojené státy a Evropská unie. Levná výroba ropy a plynu z břidlic a válečné tažení na Ukrajině mělo tato dvě společenství nakopnout k rozletu. Opak je pravdou


A dovolím si použít názor jednoho čtenáře z CFP:

Za totáče jsem si myslel, kdyby byla svoboda, určitě to bude lepší. Hlavně v masmédiích ( tak se tomu dříve říkalo) televize bude mít programy pro lidi, televizní noviny budou nás informovat o dění ve světě pravdivě a nezkresleně. V novinách budou komentáře fundovaných odborníků....jak hluboce jsem se mýlil!!!! Ještě že existuje internet a na něm řada nezávislých webů.


Evropská komise svým nařízením č. 666/2013 zakázala „uvádět na trh“ vysavače s příkonem nad 1600 Wattů. Od září 2017 pak musí zmizet z trhu i domácí vysavače s příkonem nad 900 W. Z trhu tak budou muset zmizet vysavače, které běžně v našich domácnostech používáme. 

Pojmenujme skutečně to, co se stalo a nedělejte si alibi několika lidmi, kteří pouze na internetu provokují. A už naprosto nepřípustné je, aby se cenzurovaly, či dokonce uzavíraly diskuze pouze s důvodu, že občané s misí americké armády nesouhlasí!

V době, kdy se ve stavebnictví nejvíce rozkrádalo, peníze tam tekly proudem a stačí se podívat do materiálů, kolik se prošustrovalo bez soutěží a kámošům (2004) jsme tedy byli vysoce úspěšní....

 

Ištvane, Šlachto, na pochod! Takže nejdříve pointa, která mě fascinuje: Mládek slíbí miliardu na útlum a především na sociální dopady. NWR prohlašuje, že nebude li dotována sociální těžba, důl se uzavře 31.prosince 2014, protože těžba je ztrátová.

To Klaus neřekl!
To Klaus neřekl!

Byť je velice sporné, zda jsou „Anýžové“ idioti, či grázlové a spoléhají na horší dohledatelnost starších textů.  Dokažme, že lže!

 

Čekal jsem pár dní, zda se někdo po rozhovoru s Barborou Tachecí v Mf DNES neozve, ale buď  to všichni berou jako politické kecy, nebo už rezignovali na spravedlnost.

 

(Nebo kurvahošigutntag?)

Jeden hledá v pytlích  150 miliónů, druhý 350 miliard a Kalousek řehtá smíchy…

Jako Pražák po meči i po přeslici, navíc už žádný klučina, si snad na tyto cirkusácké developerské výkřiky mohu dovolit jednoznačný rozsudek: do Benátek a Prahy zrůdnosti blobu nepatří!

 

Je úplnou záhadou, v čím zájmu je vstup Ukrajiny a dalších postsovětských států do prostoru EU.  A protestuji, aby ulice za pomoci USA a EU byla podporována na úkor svobodných voleb!

Podrobné rozbory se od údajných odborníků jako je Pehe a další brzy objeví. Ale zhodnocení voleb je z prvního pohledu jasné.

Je naprostou záhadou, proč zrůdy jako KSČ, KSČM, Grebeníčkové a jejich přátelé jsou v útoku a pravicové strany se řežou a brání. Má to logiku, když poslední tři čtyři roky jsou skutečně obdivuhodné? Fakta, aby to opět nebyl výkřik do tmy!

To, jak funguje pražská politika ODS je už skutečně za hranou a ne nepodobná trapnostem Věcí veřejných pod Radkem Johnem, což se odráží i na Praze 5, kde zaměstnanci (poctiví, co po čistce zůstali) stále více volají s povzdechem: "Kdyby se Jančík vrátil". Není to tristní?

Ještě nedávmo nám je dával kníže a eurofanatici za vzor. Prý jenom Anglie, která po staletí a naše "divná" část pravice...

Kdyby Rath četl z papíru, nemohl by se tolik odhalit. Jeho soustředěný útok na nenávist ke Kubicemu zaslepeně odhaluje jeho zločin.

Že Německo zprůměrováním měn v podstatě okradlo slabší státy už snad nidko nepochybuje. Dnes se k tomu naposledy vyjádřil i Václav Klaus.

Do Polska pro "kvalitní jídla" levná a báječná. Do čínských a vietnamských tržnic za technickými výkřiky. Levnými a báječnými....

Tak takováto suma se odhaduje, že zaplatily odborové centrály za Pendolína, luxusní autobusy, za diety odborářům, za placenou klaku včetně ozvučení a všech dalších podpůrných činností!

Německo prý nechápe, ale toleruje menšího souseda, že nechce podepsat smlouvu, která je podobná té, která vypracovala EU pod německou gescí. Prostě jako cvoka, který si umane nesmysly a trucuje, ale stejně podepíše.

Angela Merkelová
Angela Merkelová

Vydírání, vydírání a vydírání. Bolševický způsob zdánlivých elit, které i v době katastrofální krize chtějí žít nad poměry a ostatní lidé jsou pro ně jenom chátra na placení luxusu.

Zemanova vláda rozhodla o prodeji minoritního balíku 28. 7. 2000. Já jsem nastoupil na Fond národního majetku ještě o dva měsíce později. Zkontroloval jsem tak pouze, zdali na účet Fondu došly peníze a akcie byly vydány. Stalo se. Tudíž jsem z obliga. Toliko Havel - značka "Klausobijec číslo 2 po Škromachovi - dluhy se neplatí...

Miliardářův odchod znamená konec zlatých časů pro Modravu. Peníze, které vesničce putují z jeho daní, ji totiž drží nad vodou. Např. letos čeká Modrava z odvodů fyzických osob 19 milionů Kč. Díky tomu, jak tyto peníze tekly do modravského rozpočtu, dostávali její obyvatelé např. každou zimu příspěvek na vytápění až 14 tisíc Kč, peníze na dopravu atd. S odchodem Bakaly do Švýcarska nastává utrum.

Jan UrbanProminentní novinář, zastánce Václava Havla, Klausobijec a na veřejnosti tvrdý zastánce sociální společnosti se odhalil zásluhou banální pokuty, které dostalo Ministerstvo zdravotnictví. Tento novinář se podílí dokonce finančně na superzlodějně, kterou se snaží obrat Českou republiku společně s Kalvodou v kauze Diag Human.

Je tragické, že na perverznostech nejvyššího kalibru se podílejí společně lékaři se starými, psychycky narušenými ženami, aniž by se dnes někdo nad tím pozastavoval. Snad je tato zrůdná perverze i tolerována...

Tak toto jsem se dozvěděl od studentek z hnutí Poetria. Léčím se, že mi další holka šahá na prsa a do rozkroku. Jsem v extázi.... Tolik z televizního zpravodajství.

Ne, nejsem gay, nejsem úchyl.˛Prostě nemám je rád. Jsou všude, nacpaní za pulty železářství, ve školách, na fotbale, hokeji a s vytřeštěným výrazem vykládají, jak genderově doženou a předeženou. Někde už předehnali....

Protože nejsem erudovaný ekonom, rád bych slyšel od Vás a od Svazu průmyslu vysvětlení na ztrátu po zrušení dotací na stravenky. Chtěl bych znát "fundovanou" odpověď, za kterou předem děkuji. Nějak mi rozum Vaše vyjádření nebere...

Je jasné, že v době reklam a podrazů je třeba podat informace těm, co se rozhodují, kam s penězi, pokud mohou na rok postrádat pět či více tisíc. (Může se koupit i za tisíc, ale výhodnost už je naprosto zanedbatelná)

Kdo je lidumil a kdo je rošťák

Místo černé fašouny v Novém Boru,
tepete příkladně pana Bátoru,

XX. ročník Setkání pod Medníkem

Milí kamarádi, vážení přátelé a příznivci setkávání pod Medníkem

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...